Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18. memorijalni karate kup Zagreb 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
ALFA
Ban Jelačić
Bregana
BUSHIDO
Delta
ĐURĐEVAC
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
OMEGA
OPATIJA
Polet
PRINC1
RI CROATIA
RIJEKA
Ronin
SAMOBOR
SISAK
Slavonski Brod
SLJEME2
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VARAŽDIN
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
Kata - Cicibanke
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Učenici A
Kata - Mlađi kadeti A
Kumite - Cicibani 6,7 g. -26
378
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
378
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
434
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
41
MARKO VOLENIK (STIJENA)
377
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
141
MIHAEL FAJT (HR.DRAG)
378
0
MARKO VRDOLJAK (LOTOS)
41
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
377
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
141
0
MIHAEL FAJT (HR.DRAG)
41
0
MARKO VOLENIK (STIJENA)
141
0
MIHAEL FAJT (HR.DRAG)
377
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
Osvajači medalja
1. MARKO VOLENIK, STIJENA
2. MIHAEL FAJT, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MARKO VRDOLJAK, LOTOS ZAGREB
3. DINO VUČKOVIĆ, LOTOS ZAGREB
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30
122
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
379
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
312
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
379
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
122
0
PATRIK ZLATEC (DURDEVA)
155
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
303
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
277
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
431
0
LUKA MIHALINA (BSHDOZG)
391
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
379
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
155
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
303
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
391
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
155
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
303
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
391
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
277
0
MATEJ BOŽIĆ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. NOA ŠEŠET, IVANEC
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. PATRIK ZLATEC, ĐURĐEVAC
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38
187
0
MARKO MASLIJ (BSHDOZG)
344
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MARKO MASLIJ, BUSHIDO
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38
308
0
MISLAV GRAOVAC (KKHZG)
380
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
432
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
308
0
MISLAV GRAOVAC (KKHZG)
380
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
304
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
215
PETAR ZELENIKA (HR.DRAG)
432
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
380
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
304
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
215
0
PETAR ZELENIKA (HR.DRAG)
432
0
IVAN SILOVSKI (BSHDOZG)
304
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
215
PETAR ZELENIKA (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
2. IVAN SILOVSKI, BUSHIDO
3. BARTOL KADIĆ, LOTOS ZAGREB
3. PETAR ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28
191
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
301
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
301
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
146
0
PAULINA MAGDALENIĆ (KK MS)
191
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
243
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
392
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
241
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
144
AIDA TRSTENJAK (KK MS)
301
0
VIDA KANGRGA (10.DAN)
243
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
241
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
144
0
AIDA TRSTENJAK (KK MS)
243
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
241
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
144
0
AIDA TRSTENJAK (KK MS)
392
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
Osvajači medalja
1. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. VIDA KANGRGA, KK 10. DAN
3. AIDA TRSTENJAK, Mala Subotica
Kumite - Učenici 10,11 g. -46
341
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
341
0
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
271
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
242
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
433
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
94
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
270
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
341
0
DORIAN MAODUŠ (KA 1969)
242
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
433
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
270
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
242
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
433
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
270
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
94
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
Osvajači medalja
1. JAKOV SILOVSKI, BUSHIDO
2. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
3. DORIAN MAODUŠ, Karlovac 1969
3. DOMINIK GECAN, KK KIK
Kumite - Juniori 16,17 g. -61
398
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
385
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
99
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
185
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
385
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
99
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
2. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
3. LEO MARKOVIĆ, Mladost
3. KRISTIJAN LACKOVIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Juniori 16,17 g. -76
223
VITO VRBAT (LOTOS)
223
0
VITO VRBAT (LOTOS)
182
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
369
MARKO TOMIČIĆ (PRINC)
73
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
402
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
95
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
223
0
VITO VRBAT (LOTOS)
369
0
MARKO TOMIČIĆ (PRINC)
402
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
95
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
369
0
MARKO TOMIČIĆ (PRINC)
95
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
402
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
Osvajači medalja
1. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO
2. MARKO TOMIČIĆ, PRINC1
3. VITO VRBAT, LOTOS ZAGREB
3. MARIJAN LOVRIĆ, IPON ZAGREB
Kata - Cicibanke
221
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
361
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
128
0
LEONA KNEŽEVIĆ (SISAK)
361
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
221
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
100
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
329
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
376
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
87
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
361
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
100
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
329
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
87
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
100
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
329
0
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
87
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
376
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
Osvajači medalja
1. TEA HUDINA, BUSHIDO
2. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet
3. ANA BAĐUN, Tempo
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo
Kata - Mlađe učenice A
425
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
366
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
425
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
249
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
375
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
412
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
101
TEA HUDINA (BSHDOZG)
425
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
249
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
412
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
101
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
249
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
412
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
101
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
375
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
Osvajači medalja
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
3. TALIJA ČOLAK, OMEGA
3. TEA HUDINA, BUSHIDO
Kata - Učenici A
334
LEON VLADIĆ (POLET)
334
0
LEON VLADIĆ (POLET)
441
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
251
0
DINO HUIĆ (ALFA)
441
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
290
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
334
LEON VLADIĆ (POLET)
297
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
150
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
110
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
365
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
333
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
465
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
441
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
290
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
334
0
LEON VLADIĆ (POLET)
297
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
150
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
365
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
333
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
465
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
441
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
297
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
150
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
333
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
297
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
150
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
365
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
110
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
333
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
365
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
Osvajači medalja
1. ROKO VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
2. IVAN BULJAN, FOKUS
3. FILIP JURČEVIĆ, OMEGA
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo
Kata - Mlađi kadeti A
424
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
371
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
424
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
335
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
204
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
371
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
418
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
108
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
291
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
335
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
371
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
418
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
291
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
335
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
418
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
291
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
108
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
Osvajači medalja
1. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet
2. ERIK ŠOPER, OMEGA
3. NIKOLA PARLOV, OMEGA
3. LUKA CRNKOVIĆ, SISAK