Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18. memorijalni karate kup Zagreb 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
ALFA
Ban Jelačić
Bregana
BUSHIDO
Delta
ĐURĐEVAC
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Gordowa
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
LOTOS ZAGREB
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
OMEGA
OPATIJA
Polet
PRINC1
RI CROATIA
RIJEKA
Ronin
SAMOBOR
SISAK
Slavonski Brod
SLJEME2
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VARAŽDIN
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45
467
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
274
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
274
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
168
0
JAN HENČ (SAMOBOR)
467
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
485
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
280
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
200
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
484
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
274
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
485
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
200
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
484
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
485
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
200
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
484
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
280
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
7
JAKOV FEMBER (STIJENA)
275
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
7
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
174
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
444
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
479
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
449
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
7
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
174
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
444
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
449
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
174
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
444
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
449
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
479
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
Osvajači medalja
1. MISLAV BLAŽEKOVIĆ, SAMOBOR
2. TARIK ŽIŽAK, RI CROATIA
3. JAKOV FEMBER, STIJENA
3. TIBOR KOVAČIĆ, Međimurje
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54
148
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
135
0
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
406
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
148
0
ANA FILIPOVIĆ (KK MS)
135
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
474
0
MARIJETA LUKŠIĆ (BBIOGRD)
447
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
29
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
28
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
406
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
135
0
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
447
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
29
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
406
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
29
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
447
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
28
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. GABRIELA ŠOLJIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. ANTONELA ANĐELIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
72
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
276
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
181
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
387
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
276
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
387
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
Osvajači medalja
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. PETRA MITROVIĆ, "B"Biograd
3. STELLA CRNOBRNJA, Mladost
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET