Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-TEAM Mlađi učenici
KATA-TEAM Mlađe učenice
KATA-TEAM Učenici
KATA-TEAM Učenice
KATA-TEAM Mlađe kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađe učenice -28
500
PETRA LOVRIĆ (HR.DRAG)
500
0
PETRA LOVRIĆ (HR.DRAG)
690
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
690
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
377
0
JELENA LAZAREVIĆ (KKKDM)
239
ANJA ŠKORIĆ (ŠI 1066)
653
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
156
0
NEJLA HELAC (KBV GRB)
500
PETRA LOVRIĆ (HR.DRAG)
318
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
2
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
501
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
342
ERIKA VASILJ (KKKDM)
433
PAULA PANIĆ (KK IPON)
690
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
239
0
ANJA ŠKORIĆ (ŠI 1066)
653
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
500
0
PETRA LOVRIĆ (HR.DRAG)
2
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
501
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
342
0
ERIKA VASILJ (KKKDM)
433
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
690
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
653
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
501
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
433
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
653
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
433
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
342
ERIKA VASILJ (KKKDM)
501
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (HR.DRAG)
342
0
ERIKA VASILJ (KKKDM)
Osvajači medalja
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
2. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ
3. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
3. ANTONIJA KNEZOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Kumite - Mlađe učenice -32
199
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
474
0
LANA MACURA (KK ZANS)
474
0
LANA MACURA (KK ZANS)
545
0
NIVES GRUBIŠIĆ (NERETV)
199
0
TARA JUKIĆ (OKIT)
138
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
474
LANA MACURA (KK ZANS)
580
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
545
0
NIVES GRUBIŠIĆ (NERETV)
234
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
200
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
73
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
688
MIA PAŠKALJ (1)
476
LORETA KARAČIĆ (KK ZANS)
233
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
138
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
474
0
LANA MACURA (KK ZANS)
545
0
NIVES GRUBIŠIĆ (NERETV)
234
0
LANA ŠUŠA (ŠI 1066)
73
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
688
0
MIA PAŠKALJ (1)
476
0
LORETA KARAČIĆ (KK ZANS)
233
0
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
138
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
545
0
NIVES GRUBIŠIĆ (NERETV)
73
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
233
0
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
138
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
73
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
688
0
MIA PAŠKALJ (1)
200
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
233
0
IVA GLUIĆ (ŠI 1066)
200
0
NORA JUKIĆ (OKIT)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
3. NIVES GRUBIŠIĆ, Neretva
3. NORA JUKIĆ, OKIT
Kumite - Mlađe učenice -36
204
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
659
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
204
0
LUANA BOŽAC (OKIT)
111
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
659
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
660
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
654
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
290
JASMINA MEVIĆ (BBIOGRD)
111
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
659
0
ILIJANA NAKIĆ (CROHEC)
660
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
290
0
JASMINA MEVIĆ (BBIOGRD)
111
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
660
0
MARIJA PINJUH (CROHEC)
290
0
JASMINA MEVIĆ (BBIOGRD)
654
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
Osvajači medalja
1. NEA MATIČEVIĆ, Kakato
2. MARIJA PINJUH, CROHERC
3. LUANA BOŽAC, OKIT
3. JASMINA MEVIĆ, "B"Biograd
Kumite - Mlađe učenice +36
113
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
336
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
83
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
113
0
NIKOLETA POPOVIĆ (KAKATO)
336
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
385
ENA KAPIĆ (JION)
209
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
83
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
336
0
LUCIJA PLEĆAŠ (KKKDM)
385
0
ENA KAPIĆ (JION)
209
0
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
83
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
385
0
ENA KAPIĆ (JION)
209
EMANUELA MILAKOVIĆ (OKIT)
Osvajači medalja
1. MARIJA ZRNIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
2. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. LUCIJA PLEĆAŠ, KK Knez Domagoj Metković
3. EMANUELA MILAKOVIĆ, OKIT