Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
287
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
399
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
442
JURE PREKALJ (KK VRSA)
287
0
ARMIN MEŠIĆ (FINIDA)
442
0
JURE PREKALJ (KK VRSA)
Medalists
1. ARMIN MEŠIĆ, FINIDA (POREČ)
2. JURE PREKALJ, KK Vrsar
3. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
477
0
DIEGO DAMJAN (FINIDA)
392
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. DIEGO DAMJAN, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
173
0
FLÓRA BAKOS (DMTK HU)
393
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
173
0
FLÓRA BAKOS (DMTK HU)
394
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
393
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
449
MIA MURICA (NEVERA)
390
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
394
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
393
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
449
0
MIA MURICA (NEVERA)
390
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
394
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
390
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
449
MIA MURICA (NEVERA)
Medalists
1. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
3. FLÓRA BAKOS, DMTK Karate Hungary
3. MIA MURICA, NEVERA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
351
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
351
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
65
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
91
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
LUKA BOLF (CHMPRI)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
91
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
Medalists
1. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
2. ROAN VIŽINTIN, SHOTOKAN UMAG
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
410
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
382
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
410
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
382
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
114
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
395
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
382
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
395
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
395
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
114
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
Medalists
1. PAULA NJEGOVEC, Mladost
2. SAMANTA RADOVAN, TINJAN
3. ALESSIA BRDOVČAK, NO KACHI
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
223
SARA TADEJ (KOSTRE)
389
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
223
SARA TADEJ (KOSTRE)
370
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
332
0
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
389
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
223
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
389
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
370
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. ANA MARIJAN, NEVERA
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. MELITA SMOLICA, TINJAN
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
396
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
325
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
359
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
396
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
359
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
Medalists
1. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. ----
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
74
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
397
0
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
121
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
74
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
397
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
59
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
180
0
SARJ GRUER (YKKF)
71
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
487
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
121
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
397
0
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
59
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
71
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
121
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
59
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
71
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
180
0
SARJ GRUER (YKKF)
Medalists
1. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. SARJ GRUER, DI MEGLIO KARATE TEAM