Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
120
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
162
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
128
0
KARLO EREŠ (METAL)
305
0
EGOR KOSTRIKO (KK PULA)
120
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
128
0
KARLO EREŠ (METAL)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. KARLO EREŠ, Metal - Jurdani
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. EGOR KOSTRIKO, Pula
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)
306
0
ELENA BRLETIĆ (KK PULA)
359
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
Medalists
1. ELENA BRLETIĆ, Pula
2. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
309
NOEL BRAUS (KK PULA)
309
NOEL BRAUS (KK PULA)
143
LEON PENDIĆ (DELTA)
194
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
309
0
NOEL BRAUS (KK PULA)
143
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
143
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
194
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
Medalists
1. LEON PENDIĆ, Delta
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. NOEL BRAUS, Pula
3. GORAN SERTIĆ, Kastav
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
151
0
SONJA RAJKO (SKKU)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
202
0
NICOLE DELBONO (03BS120)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
Medalists
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. IVONA HORVAT, NO KACHI
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)
307
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
74
0
ANDREA BELTRAMINI (SKZ)
458
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
74
0
ANDREA BELTRAMINI (SKZ)
458
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
Medalists
1. VIKTOR FAGNJEN, Delta
2. ANDREA BELTRAMINI, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. GORAN FAZLOVIĆ, Pula
3. ----