Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)
140
0
VERONIKA RAC (CRO)
150
0
SONJA RAJKO (SKKU)
314
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
140
0
VERONIKA RAC (CRO)
285
0
ENA DELIĆ (NOKACHI)
150
0
SONJA RAJKO (SKKU)
157
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
110
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
374
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
314
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
150
0
SONJA RAJKO (SKKU)
110
0
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
374
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
314
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
374
0
KATJA JURKOVIĆ (CHMPRI)
110
MELISA IBRAHIMOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. KATJA JURKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. SONJA RAJKO, SHOTOKAN UMAG
3. MELISA IBRAHIMOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
151
0
SONJA RAJKO (SKKU)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
202
0
NICOLE DELBONO (03BS120)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
Medalists
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. IVONA HORVAT, NO KACHI
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA