Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Eurocup Istria 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (K1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
205
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
404
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
205
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
448
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
404
ROKO PALAJSA (KA 1969)
396
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
130
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
448
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
404
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
396
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
130
0
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
448
0
NEO AFRIĆ (CHMPRI)
396
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
130
ROKO GALAMBOŠ (METAL)
Osvajači medalja
1. IVAN FARKAŠ, Karlovac 1969
2. NEO AFRIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
3. ROKO GALAMBOŠ, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
444
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
127
0
NOA BRICA (METAL)
444
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
426
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
127
0
NOA BRICA (METAL)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
342
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
421
ROKO RAČKI (NEVERA)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
127
0
NOA BRICA (METAL)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
421
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
421
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
342
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. TINO TURKOVIĆ, TINJAN
3. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
434
0
ALAN DROFENIK (TAD )
353
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
434
0
ALAN DROFENIK (TAD )
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
353
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
397
JAN CANJAR (KA 1969)
336
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
353
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
397
0
JAN CANJAR (KA 1969)
336
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
397
0
JAN CANJAR (KA 1969)
336
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. DOMINIK JEGJUD, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)
262
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
262
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
126
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
207
NEVIA ZORIC (KASTAV)
417
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
402
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
356
LANA KREŠIĆ (CRO)
262
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
207
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
402
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
356
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
207
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
356
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
402
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. NEVIA ZORIC, Kastav
2. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
120
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
162
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
128
0
KARLO EREŠ (METAL)
305
0
EGOR KOSTRIKO (KK PULA)
120
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
128
0
KARLO EREŠ (METAL)
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. KARLO EREŠ, Metal - Jurdani
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. EGOR KOSTRIKO, Pula
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
129
0
FILIP KOMARAC (METAL)
398
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
214
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
33
0
ANŽE KERMC (KBV )
398
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
214
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
Osvajači medalja
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969
3. ANŽE KERMC, KBV SEVNICA
3. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)
332
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
141
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
332
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
131
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
269
0
TILEN CVELBAR (KBV )
243
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
141
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
332
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
269
0
TILEN CVELBAR (KBV )
243
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
141
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
243
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
269
TILEN CVELBAR (KBV )
Osvajači medalja
1. IVAN OŽBOLT, Kastav
2. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. TILEN CVELBAR, KBV SEVNICA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
453
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
455
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
343
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
132
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
453
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
343
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. SENAIL BABIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
133
0
ENI KINKELA (METAL)
105
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
133
0
ENI KINKELA (METAL)
349
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
105
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
328
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
HANA ČUGELJ (NEVERA)
349
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
105
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
328
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
349
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
328
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
HANA ČUGELJ (NEVERA)
Osvajači medalja
1. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
2. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ENI KINKELA, Metal - Jurdani
3. HANA ČUGELJ, NEVERA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (K1)
249
VITO MILETIĆ (KASTAV)
249
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
420
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
122
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
109
0
ERYK SZYMCZAK (SHODAN )
327
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
249
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
122
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
327
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
122
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
327
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
109
0
ERYK SZYMCZAK (SHODAN )
Osvajači medalja
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani
3. VITO MILETIĆ, Kastav
3. ERYK SZYMCZAK, UKS SHODAN ZDUNY
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
134
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
440
0
NINO DONADIĆ (TAD )
155
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
134
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
155
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, Metal - Jurdani
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
3. ----