Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Eurocup Istria 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici (7, 8 KYU) (AN1)
Kata - Učenici (6, 7. i 8. KYU) (BN1)
Kata - Učenici (B1)
Kata - Seniori (F1)
Kata - Veterani (+50)
Kata - Mlađi učenici (7, 8 KYU) (AN1)
101
0
MAURO KREVATIN (KK VRSA)
364
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
101
0
MAURO KREVATIN (KK VRSA)
260
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
364
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
14
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
169
BEN KADRIJA (AMFORAF)
260
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
364
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
14
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
169
0
BEN KADRIJA (AMFORAF)
260
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
14
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
169
BEN KADRIJA (AMFORAF)
Osvajači medalja
1. JAKOV KOŽAR, Mladost
2. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. MAURO KREVATIN, KK Vrsar
3. BEN KADRIJA, AMFORA
Kata - Učenici (6, 7. i 8. KYU) (BN1)
218
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
278
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
62
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
218
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
278
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
267
0
MATIC GRILC (KBV )
172
0
FILIP RADOLIOVIĆ (AMFORAF)
367
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
217
FRAN GRBELJA (ZAMET)
62
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
278
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
172
0
FILIP RADOLIOVIĆ (AMFORAF)
217
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
62
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
172
0
FILIP RADOLIOVIĆ (AMFORAF)
217
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
367
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
Osvajači medalja
1. SEBASTIANO PAVAN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. FILIP RADOLIOVIĆ, AMFORA
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
3. MARKO BELANČIĆ, ISTRA
Kata - Učenici (B1)
368
ROKO GROŠETA (XXX)
368
0
ROKO GROŠETA (XXX)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
291
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
391
0
FILIP SUBOTIĆ (PO)
66
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
368
ROKO GROŠETA (XXX)
64
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
231
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
63
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
277
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
389
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
391
0
FILIP SUBOTIĆ (PO)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
368
0
ROKO GROŠETA (XXX)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
231
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
277
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
231
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
231
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. FILIPPO CALABRESE, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. SEBASTIANO PAVAN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. EMANUELE CONGEDO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. JOVAN RUDONJIĆ, POSTOJNA
Kata - Seniori (F1)
30
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
370
0
SAŠA OSTOJIĆ (XXX)
300
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
445
0
IGOR SEMOLIČ (EMONA)
30
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
445
0
IGOR SEMOLIČ (EMONA)
Osvajači medalja
1. IGOR SEMOLIČ, Emona
2. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. MARKO PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. SAŠA OSTOJIĆ, ISTRA
Kata - Veterani (+50)
365
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
100
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
39
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
41
0
JAROSLAW ADAMSKI (SHODAN )
365
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
41
0
JAROSLAW ADAMSKI (SHODAN )
Osvajači medalja
1. JAROSLAW ADAMSKI, UKS SHODAN ZDUNY
2. JOSIP LEUTAR, ISTRA
3. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. MIROSLAV JELAVIC, KK Vrsar