Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (AB1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (K1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (K6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (AB1)
451
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
251
0
LUCIJA ZAUHAR (KASTAV)
258
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
451
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
251
LUCIJA ZAUHAR (KASTAV)
250
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
452
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
258
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
251
0
LUCIJA ZAUHAR (KASTAV)
250
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
452
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
258
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
250
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
452
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
Medalists
1. DORA VALENTIĆ, Mladost
2. ENI DAVIDOVIC, Kastav
3. ANA MALJKOVIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)
262
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
262
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
126
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
207
NEVIA ZORIC (KASTAV)
417
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
402
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
356
LANA KREŠIĆ (CRO)
262
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
207
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
402
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
356
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
207
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
356
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
402
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
Medalists
1. NEVIA ZORIC, Kastav
2. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
372
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
7
0
LANA KADUM (FINIDA)
248
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
372
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
7
LANA KADUM (FINIDA)
423
MIA MURICA (NEVERA)
345
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
248
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
7
0
LANA KADUM (FINIDA)
423
0
MIA MURICA (NEVERA)
345
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
248
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
423
0
MIA MURICA (NEVERA)
345
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Medalists
1. LUNA PROSIC, Kastav
2. MIA MURICA, NEVERA
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
129
0
FILIP KOMARAC (METAL)
398
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
214
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
33
0
ANŽE KERMC (KBV )
398
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
214
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969
3. ANŽE KERMC, KBV SEVNICA
3. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)
332
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
141
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
332
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
131
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
269
0
TILEN CVELBAR (KBV )
243
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
141
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
332
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
269
0
TILEN CVELBAR (KBV )
243
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
141
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
243
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
269
TILEN CVELBAR (KBV )
Medalists
1. IVAN OŽBOLT, Kastav
2. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. TILEN CVELBAR, KBV SEVNICA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
408
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
408
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
410
0
EMA ČELIĆ (CBSPULA)
352
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
212
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
371
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
408
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
352
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
212
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
371
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
352
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
212
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
371
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
3. NINA DUDUKOVIĆ, ZAMET
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (K1)
249
VITO MILETIĆ (KASTAV)
249
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
420
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
122
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
109
0
ERYK SZYMCZAK (SHODAN )
327
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
249
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
122
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
327
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
122
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
327
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
109
0
ERYK SZYMCZAK (SHODAN )
Medalists
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani
3. VITO MILETIĆ, Kastav
3. ERYK SZYMCZAK, UKS SHODAN ZDUNY
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)
318
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
209
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
319
DAVID MARTIC (NOKACHI)
318
0
LUKA TONI CIPRIĆ (NOKACHI)
319
0
DAVID MARTIC (NOKACHI)
Medalists
1. LUKA TONI CIPRIĆ, NO KACHI
2. DAVID MARTIC, NO KACHI
3. NIKO MATIJEVIĆ, Kastav
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
240
0
FRAN HOST (KASTAV)
75
0
ALESSANDRO BARBANO (SKZ)
156
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
240
0
FRAN HOST (KASTAV)
156
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. FRAN HOST, Kastav
3. ALESSANDRO BARBANO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (K6)
413
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
270
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
210
NOA BAČIĆ (KASTAV)
270
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
210
0
NOA BAČIĆ (KASTAV)
Medalists
1. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
2. NOA BAČIĆ, Kastav
3. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)
121
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
160
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
121
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
208
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
160
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
427
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
273
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
208
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
160
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
427
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
273
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
208
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
273
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
427
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
Medalists
1. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
2. LUKA OŽBOLT, Kastav
3. KLEMEN KOLŠEK, ŠD GORICA
3. LUKA OMEROVIĆ, NEVERA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
360
LEO ŽUŽA (FIGHT)
360
0
LEO ŽUŽA (FIGHT)
196
0
ANDREA SALVINI (03BS120)
153
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
409
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
215
ANTON HOST (KASTAV)
360
0
LEO ŽUŽA (FIGHT)
153
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
409
0
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
215
0
ANTON HOST (KASTAV)
153
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
215
0
ANTON HOST (KASTAV)
409
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
Medalists
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI
3. LEO ŽUŽA, Velebit
3. ANIS HALILOVIĆ, CBS PULA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
309
NOEL BRAUS (KK PULA)
309
NOEL BRAUS (KK PULA)
143
LEON PENDIĆ (DELTA)
194
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
309
0
NOEL BRAUS (KK PULA)
143
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
143
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
194
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
Medalists
1. LEON PENDIĆ, Delta
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. NOEL BRAUS, Pula
3. GORAN SERTIĆ, Kastav
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
151
0
SONJA RAJKO (SKKU)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
202
0
NICOLE DELBONO (03BS120)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
Medalists
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. IVONA HORVAT, NO KACHI
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
191
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
191
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
52
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
96
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
302
LAURA LISAC (DELTA)
189
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
322
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
234
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
302
0
LAURA LISAC (DELTA)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
234
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
189
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN