Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite- Cicibanke -26kg
Kumite- Cicibanke +26kg
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (AB2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (K1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
Kumite- Cicibanke -26kg
431
0
PIA KOLACIO (NEVERA)
437
0
IRIJA ČEKO (TAD )
431
0
PIA KOLACIO (NEVERA)
407
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
437
IRIJA ČEKO (TAD )
21
VIKTORIIA TROFIMOVA (FINIDA)
436
GABI SKITARELIĆ (TAD )
407
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
437
0
IRIJA ČEKO (TAD )
21
0
VIKTORIIA TROFIMOVA (FINIDA)
436
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
407
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
436
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
21
VIKTORIIA TROFIMOVA (FINIDA)
Medalists
1. BRUNA BRIŠKI, Karlovac 1969
2. GABI SKITARELIĆ, TAD RIJEKA
3. IRIJA ČEKO, TAD RIJEKA
3. VIKTORIIA TROFIMOVA, FINIDA (POREČ)
Kumite- Cicibanke +26kg
236
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
430
0
KLARA DUJMOVIĆ (NEVERA)
Medalists
1. SARA MEMIĆ, ZAMET
2. KLARA DUJMOVIĆ, NEVERA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
444
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
127
0
NOA BRICA (METAL)
444
0
TINO TURKOVIĆ (TINJAN)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
426
0
FRAN TRINAJSTIĆ (NEVERA)
127
0
NOA BRICA (METAL)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
342
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
421
ROKO RAČKI (NEVERA)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
127
0
NOA BRICA (METAL)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
421
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
119
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
406
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
421
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
342
0
IVAN LAGINJA (CHMPRI)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. TINO TURKOVIĆ, TINJAN
3. IVAN LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (AB2)
432
0
MATEA SABLJAK (NEVERA)
3
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
454
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
286
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
3
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
454
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
Medalists
1. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA
2. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. MATEA SABLJAK, NEVERA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)
262
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
262
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
126
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
207
NEVIA ZORIC (KASTAV)
417
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
402
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
356
LANA KREŠIĆ (CRO)
262
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
207
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
402
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
356
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
207
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
356
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
402
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
Medalists
1. NEVIA ZORIC, Kastav
2. LANA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
372
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
7
0
LANA KADUM (FINIDA)
248
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
372
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
7
LANA KADUM (FINIDA)
423
MIA MURICA (NEVERA)
345
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
248
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
7
0
LANA KADUM (FINIDA)
423
0
MIA MURICA (NEVERA)
345
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
248
0
LUNA PROSIC (KASTAV)
423
0
MIA MURICA (NEVERA)
345
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Medalists
1. LUNA PROSIC, Kastav
2. MIA MURICA, NEVERA
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)
81
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
369
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
418
MATTEO VRBAN (NEVERA)
369
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
418
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
Medalists
1. MATTEO VRBAN, NEVERA
2. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
133
0
ENI KINKELA (METAL)
105
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
133
0
ENI KINKELA (METAL)
349
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
105
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
328
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
HANA ČUGELJ (NEVERA)
349
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
105
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
328
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
349
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
328
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
HANA ČUGELJ (NEVERA)
Medalists
1. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
2. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ENI KINKELA, Metal - Jurdani
3. HANA ČUGELJ, NEVERA
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
338
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
425
0
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
338
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
399
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
425
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
313
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
53
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
271
MELITA SMOLICA (TINJAN)
399
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
425
0
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
313
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
271
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
399
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
313
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
271
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
53
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. LAURA PAVLIĆ, NEVERA
3. MELITA SMOLICA, TINJAN
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (K1)
249
VITO MILETIĆ (KASTAV)
249
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
420
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
122
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
109
0
ERYK SZYMCZAK (SHODAN )
327
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
249
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
122
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
327
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
122
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
115
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
327
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
109
0
ERYK SZYMCZAK (SHODAN )
Medalists
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani
3. VITO MILETIĆ, Kastav
3. ERYK SZYMCZAK, UKS SHODAN ZDUNY
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)
378
0
TADEJ BOŽIČ (KBV )
333
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
422
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
457
0
ADRIANO VENUTO (UDINE)
333
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
457
0
ADRIANO VENUTO (UDINE)
Medalists
1. ADRIANO VENUTO, Ryugin Codroipo
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. ANTONIO ZEBA, NEVERA
3. TADEJ BOŽIČ, KBV SEVNICA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)
121
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
160
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
121
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
208
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
160
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
427
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
273
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
208
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
160
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
427
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
273
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
208
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
273
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
427
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
Medalists
1. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
2. LUKA OŽBOLT, Kastav
3. KLEMEN KOLŠEK, ŠD GORICA
3. LUKA OMEROVIĆ, NEVERA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
362
0
ANTEA GOSPIĆ (FIGHT)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
362
0
ANTEA GOSPIĆ (FIGHT)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
190
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
424
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
188
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
284
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
424
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
284
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
284
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
424
ANA MARIJAN (NEVERA)
Medalists
1. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
2. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. ANA MARIJAN, NEVERA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
191
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
191
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
52
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
96
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
302
LAURA LISAC (DELTA)
189
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
322
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
234
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
302
0
LAURA LISAC (DELTA)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
234
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
189
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN