Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Eurocup Istria 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenici (B1)
Kata - Mlađe učenice (A2)
Kata - Učenici (B1)
368
ROKO GROŠETA (XXX)
368
0
ROKO GROŠETA (XXX)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
291
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
391
0
FILIP SUBOTIĆ (PO)
66
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
368
ROKO GROŠETA (XXX)
64
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
231
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
63
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
277
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
389
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
391
0
FILIP SUBOTIĆ (PO)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
368
0
ROKO GROŠETA (XXX)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
231
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
277
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
231
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
231
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. FILIPPO CALABRESE, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. SEBASTIANO PAVAN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. EMANUELE CONGEDO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. JOVAN RUDONJIĆ, POSTOJNA
Kata - Mlađe učenice (A2)
392
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
392
0
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
36
0
IVANA ĆERIĆ (KBV )
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
261
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
392
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
259
DORA VALENTIĆ (KGB)
390
LANA BEŠIĆ (PO)
263
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
44
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
239
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
261
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
392
0
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
259
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
390
0
LANA BEŠIĆ (PO)
263
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
44
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
259
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
390
0
LANA BEŠIĆ (PO)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
259
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
44
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
239
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
390
0
LANA BEŠIĆ (PO)
239
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. LIVIJA SMRDEL, MAWASHI
2. DORA VALENTIĆ, Mladost
3. LARA CECCHETTO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. LANA BEŠIĆ, POSTOJNA