Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Eurocup Istria 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
192
0
AZIA ZANETTI (03BS120)
225
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
192
0
AZIA ZANETTI (03BS120)
412
0
MIA MILAS (CBSPULA)
225
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
272
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
244
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
412
0
MIA MILAS (CBSPULA)
225
0
LUCIJA DAMJANOVIĆ (ZAMET)
272
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
244
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
412
0
MIA MILAS (CBSPULA)
244
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
272
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. MIA MILAS, CBS PULA
3. LUCIJA DAMJANOVIĆ, ZAMET
3. SAMANTA RADOVAN, TINJAN
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
362
0
ANTEA GOSPIĆ (FIGHT)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
362
0
ANTEA GOSPIĆ (FIGHT)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
190
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
424
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
188
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
284
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
139
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
424
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
284
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
351
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
284
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
424
ANA MARIJAN (NEVERA)
Osvajači medalja
1. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
2. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. ANA MARIJAN, NEVERA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
360
LEO ŽUŽA (FIGHT)
360
0
LEO ŽUŽA (FIGHT)
196
0
ANDREA SALVINI (03BS120)
153
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
409
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
215
ANTON HOST (KASTAV)
360
0
LEO ŽUŽA (FIGHT)
153
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
409
0
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
215
0
ANTON HOST (KASTAV)
153
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
215
0
ANTON HOST (KASTAV)
409
ANIS HALILOVIĆ (CBSPULA)
Osvajači medalja
1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI
3. LEO ŽUŽA, Velebit
3. ANIS HALILOVIĆ, CBS PULA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
309
NOEL BRAUS (KK PULA)
309
NOEL BRAUS (KK PULA)
143
LEON PENDIĆ (DELTA)
194
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
309
0
NOEL BRAUS (KK PULA)
143
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
143
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
400
0
LUKA BASAR (KA 1969)
241
0
GORAN SERTIĆ (KASTAV)
194
0
LEONARDO BERTASI (03BS120)
Osvajači medalja
1. LEON PENDIĆ, Delta
2. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. NOEL BRAUS, Pula
3. GORAN SERTIĆ, Kastav
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
193
0
AZIA ZANETTI (03BS120)
245
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
80
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
324
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
245
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
324
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. PETRA SOTOŠEK, NO KACHI
3. AZIA ZANETTI, Polisportiva NAKAYAMA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
151
0
SONJA RAJKO (SKKU)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
202
0
NICOLE DELBONO (03BS120)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. IVONA HORVAT, NO KACHI
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
191
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
191
0
LUCIA BARONCHELLI (03BS120)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
52
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
96
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
302
LAURA LISAC (DELTA)
189
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
322
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
234
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
161
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
302
0
LAURA LISAC (DELTA)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
234
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
416
0
MATEA MIHALJEVIĆ (NEVERA)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
233
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
266
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
189
0
GIADA CORNOLO (03BS120)
98
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
246
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
Osvajači medalja
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. AURA RAHMANOVIC, NO KACHI
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN