Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
23. GRAND PRIX CROATIA
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici (B)
KUMITE-Učenice (B)
KUMITE-Mlađi kadeti (C)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (C)
KUMITE-Kadeti (K)
KUMITE-Kadetkinje (K)
KUMITE-Juniori (J)
KUMITE-Juniorke (J)
KUMITE-U 21 (muški) (U)
KUMITE-U 21 (ženski) (U)
KUMITE-Seniori (S)
KATA-Mlađi učenici (A)
KATA-Mlađe učenice (A)
KATA-Učenici (B)
KATA-Učenice (B)
KATA-Mlađi kadeti (C)
KATA-Mlađe kadetkinje (C)
KATA-Kadeti (K)
KATA-Kadetkinje (K)
KATA-Mlađi seniori (U)
KATA-Mlađe seniorke (U)
KATA-Juniori (J)
KATA-Juniorke (J)
KATA-Seniori (S)
KATA-Seniorke (S)
KATA TEAM-Juniori (JE)
KATA TEAM-Juniorke (JE)
KATA TEAM-Mlađi kadeti (CE)
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje (CE)
KATA TEAM-Učenici (CB)
KATA TEAM-Učenice (CB)
KATA TEAM-Mlađi učenici (CA)
KATA TEAM-Mlađe učenice (CA)
KATA PP (P)
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici +42 (B5)
Kumite - Učenici -30 (B1)
Kumite - Učenici -34 (B2)
Kumite - Učenici -38 (B3)
Kumite - Učenici -42 (B4)
Kumite - Učenici +42 (B5)
1186
STEFAN ĐURKOVIĆ (BOEGRKS)
1186
0
STEFAN ĐURKOVIĆ (BOEGRKS)
366
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
366
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
682
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1570
0
ZORAN KAROV (SHKRANJ)
871
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
350
JERKO ARTUKOVIĆ (KLOBUK)
682
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
811
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
657
0
ANTONIO VENDL (OKIT)
366
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
1187
LOVRO BALENT (GLOBUS)
1186
STEFAN ĐURKOVIĆ (BOEGRKS)
1031
MIHAEL SIRC (KK MS)
249
0
BOJAN MANCEVSKI (FUNGIMK)
1287
0
HRVOJE VIDEC (KGB)
351
ROBERT ČULJAK (KLOBUK)
1446
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1388
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
463
F. MATTEO DI MAURO (GLCFIJL)
912
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
1038
FARIS LAČEVIĆ (SAZOI84)
870
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
871
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
350
0
JERKO ARTUKOVIĆ (KLOBUK)
682
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
811
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
366
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
1187
0
LOVRO BALENT (GLOBUS)
1186
0
STEFAN ĐURKOVIĆ (BOEGRKS)
1031
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
249
0
BOJAN MANCEVSKI (FUNGIMK)
351
0
ROBERT ČULJAK (KLOBUK)
1446
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1388
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
463
0
F. MATTEO DI MAURO (GLCFIJL)
912
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
1038
0
FARIS LAČEVIĆ (SAZOI84)
870
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
350
0
JERKO ARTUKOVIĆ (KLOBUK)
682
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
366
0
KORINO PRIJIĆ (TAD )
1031
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
249
0
BOJAN MANCEVSKI (FUNGIMK)
1388
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
912
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
870
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
682
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1031
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
249
0
BOJAN MANCEVSKI (FUNGIMK)
870
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
1031
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
249
0
BOJAN MANCEVSKI (FUNGIMK)
351
0
ROBERT ČULJAK (KLOBUK)
1287
0
HRVOJE VIDEC (KGB)
1388
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
1287
0
HRVOJE VIDEC (KGB)
870
0
SAŠA GRUJIĆ (VIROVTC)
1388
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
Dobitniki medalj
1. BOJAN MANCEVSKI, Funakoshi Gichin
2. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
3. KORINO PRIJIĆ, TAD RIJEKA
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA