Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
23. GRAND PRIX CROATIA
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici (B)
KUMITE-Učenice (B)
KUMITE-Mlađi kadeti (C)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (C)
KUMITE-Kadeti (K)
KUMITE-Kadetkinje (K)
KUMITE-Juniori (J)
KUMITE-Juniorke (J)
KUMITE-U 21 (muški) (U)
KUMITE-U 21 (ženski) (U)
KUMITE-Seniori (S)
KATA-Mlađi učenici (A)
KATA-Mlađe učenice (A)
KATA-Učenici (B)
KATA-Učenice (B)
KATA-Mlađi kadeti (C)
KATA-Mlađe kadetkinje (C)
KATA-Kadeti (K)
KATA-Kadetkinje (K)
KATA-Mlađi seniori (U)
KATA-Mlađe seniorke (U)
KATA-Juniori (J)
KATA-Juniorke (J)
KATA-Seniori (S)
KATA-Seniorke (S)
KATA TEAM-Juniori (JE)
KATA TEAM-Juniorke (JE)
KATA TEAM-Mlađi kadeti (CE)
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje (CE)
KATA TEAM-Učenici (CB)
KATA TEAM-Učenice (CB)
KATA TEAM-Mlađi učenici (CA)
KATA TEAM-Mlađe učenice (CA)
KATA PP (P)
TEŽA/LETO
Kumite - U 21 (ženski) -53 (U4)
Kumite - U 21 (ženski) -60 (U5)
Kumite - U 21 (ženski) +60 (U6)
Kumite - U 21 (ženski) -53 (U4)
536
0
SCIALANGA ELISABETTA (GLCFIJL)
108
0
ANJA GODNIČ (KRANJ)
536
0
SCIALANGA ELISABETTA (GLCFIJL)
969
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
536
0
SCIALANGA ELISABETTA (GLCFIJL)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
969
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
704
0
TAL BENAROCHE (ISRAEL)
746
0
AMINA ADILOVIĆ (BIHKF)
1656
0
KLAUDIA LENCZ (ARASHI)
536
0
SCIALANGA ELISABETTA (GLCFIJL)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
108
ANJA GODNIČ (KRANJ)
535
0
MARTINA BACCHIN (GLCFIJL)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
1111
LARISA BISIĆ (TUZ)
1593
0
AMINA ADILOVIĆ (STARIGR)
310
0
HELENA MARTINOVIĆ (RONIN)
703
LIOR BENAROCHE (ISRAEL)
1284
0
ANNA MANNUCCI (GLCFIJL)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
1110
DAJANA CRNOGLAVAC (TUZ)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
1556
0
ANA DRAŠKOVIĆ (MNE)
1082
DIJANA ČATAKOVIČ (KOLE)
534
0
LISA BILLOTTO (GLCFIJL)
1464
0
ZRINKA PEZER (SAMOBOR)
582
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
141
0
ILMA HADŽIĆ (BSHDOSA)
1583
0
TAJANA GREBENIĆ (CROAZG)
702
KOREL AMOS (ISRAEL)
969
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
1656
0
KLAUDIA LENCZ (ARASHI)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
108
0
ANJA GODNIČ (KRANJ)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
1111
0
LARISA BISIĆ (TUZ)
310
0
HELENA MARTINOVIĆ (RONIN)
703
0
LIOR BENAROCHE (ISRAEL)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
1110
0
DAJANA CRNOGLAVAC (TUZ)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
1082
0
DIJANA ČATAKOVIČ (KOLE)
534
0
LISA BILLOTTO (GLCFIJL)
582
0
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
1583
0
TAJANA GREBENIĆ (CROAZG)
702
0
KOREL AMOS (ISRAEL)
969
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
703
0
LIOR BENAROCHE (ISRAEL)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
582
0
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
1583
0
TAJANA GREBENIĆ (CROAZG)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
582
0
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
1082
0
DIJANA ČATAKOVIČ (KOLE)
1556
0
ANA DRAŠKOVIĆ (MNE)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
1082
0
DIJANA ČATAKOVIČ (KOLE)
582
0
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
Dobitniki medalj
1. SARA BALLERINI, GLC FIJLKAM
2. SYLVIA VALENTINOVA, BULGARIA
3. NIKOLINA LAPČEVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. ANGELA JANCHEVSKA, METALURG
Kumite - U 21 (ženski) -60 (U5)
707
0
KOREL AMOS (ISRAEL)
401
0
VESNA GUGIĆ (HR.DRAG)
707
0
KOREL AMOS (ISRAEL)
645
0
LEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
645
0
LEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
109
0
TJAŠA RISTIČ (KRANJ)
1332
0
ILZE DAGILE (LATVINT)
1633
0
DŽENIFER JEFTIĆ (SRBJNTM)
747
0
IVA KLEPIĆ (BIHKF)
706
0
EINAV COHEN (ISRAEL)
537
0
GIULIA MARCHIORI (GLCFIJL)
1395
0
PETRA ŽIC (OPATIJA)
109
0
TJAŠA RISTIČ (KRANJ)
78
0
MIE ZILMER (GREVE)
806
0
GIADA FANCIULLO (GLCFIJL)
401
0
VESNA GUGIĆ (HR.DRAG)
300
0
ALEXANDRA STUBLEVA (BULGARI)
707
0
KOREL AMOS (ISRAEL)
1595
0
AMELA MULALIĆ (BUZIM)
645
0
LEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
970
0
VERONIKA SEMANÍKOVÁ (SLOVKNT)
785
0
GLORIJA MAJIĆ (MASTER)
454
0
SAMANTHA GRECO (TALARIC)
1634
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
1465
0
SILVIJA BUZALJKO (SAMOBOR)
705
0
DIANA PETRESCU (ISRAEL)
1109
0
NEIRA DŽAFIĆ (TUZ)
1557
0
JELENA MAKSIMOVIĆ (MNE)
555
0
VLADIMÍRA RAČÁKOVÁ (FIGHTCL)
1055
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
807
0
ELISA GEMONI (GLCFIJL)
936
0
NINA KONTOŠIĆ (CBSPULA)
69
0
URŠA MLEKUŠ (SISKA)
125
0
LUCIJA ČATLAK (DRNIS)
135
0
NADIRA OMEROVIĆ (SAMBON)
1134
0
SIMONA ZABORSKA (MAKPETR)
1382
HELENA STANIĆ (VOL2013)
1633
0
DŽENIFER JEFTIĆ (SRBJNTM)
747
0
IVA KLEPIĆ (BIHKF)
537
0
GIULIA MARCHIORI (GLCFIJL)
109
0
TJAŠA RISTIČ (KRANJ)
401
0
VESNA GUGIĆ (HR.DRAG)
300
0
ALEXANDRA STUBLEVA (BULGARI)
645
0
LEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
970
0
VERONIKA SEMANÍKOVÁ (SLOVKNT)
1634
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
705
0
DIANA PETRESCU (ISRAEL)
1557
0
JELENA MAKSIMOVIĆ (MNE)
1055
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
807
0
ELISA GEMONI (GLCFIJL)
125
0
LUCIJA ČATLAK (DRNIS)
1134
0
SIMONA ZABORSKA (MAKPETR)
1382
0
HELENA STANIĆ (VOL2013)
747
0
IVA KLEPIĆ (BIHKF)
109
0
TJAŠA RISTIČ (KRANJ)
300
0
ALEXANDRA STUBLEVA (BULGARI)
645
0
LEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
705
0
DIANA PETRESCU (ISRAEL)
1557
0
JELENA MAKSIMOVIĆ (MNE)
807
0
ELISA GEMONI (GLCFIJL)
1134
0
SIMONA ZABORSKA (MAKPETR)
109
0
TJAŠA RISTIČ (KRANJ)
300
0
ALEXANDRA STUBLEVA (BULGARI)
1557
0
JELENA MAKSIMOVIĆ (MNE)
1134
0
SIMONA ZABORSKA (MAKPETR)
300
0
ALEXANDRA STUBLEVA (BULGARI)
1557
0
JELENA MAKSIMOVIĆ (MNE)
1055
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
1109
0
NEIRA DŽAFIĆ (TUZ)
705
0
DIANA PETRESCU (ISRAEL)
1055
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
1134
0
SIMONA ZABORSKA (MAKPETR)
1055
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
Dobitniki medalj
1. JELENA MAKSIMOVIĆ, Montenegro
2. ALEXANDRA STUBLEVA, BULGARIA
3. LEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
3. SIMONA ZABORSKA, MAKPETROL
Kumite - U 21 (ženski) +60 (U6)
1056
0
ANAMARIJA KRIŽAN (KKHZG)
1487
0
MARIJA ŠKUNCA (STUDNT)
1487
0
MARIJA ŠKUNCA (STUDNT)
539
0
EMMA PECIREP (GLCFIJL)
253
0
LINA PUŠNIK (NESTOR)
1635
0
NEVENA NIKOLIĆ (SRBJNTM)
1396
0
DANKA ZORIĆ (OPATIJA)
539
0
EMMA PECIREP (GLCFIJL)
748
0
IVONA ĆAVAR (BIHKF)
1056
0
ANAMARIJA KRIŽAN (KKHZG)
1487
0
MARIJA ŠKUNCA (STUDNT)
808
0
DILETTA PIATTELLI (GLCFIJL)
101
0
DINA JENSEN (GREVE)
1558
0
HANTEJA IBROČEVIĆ (MNE)
67
0
DRAGANA TODOROVA (METALMK)
538
0
CHIARA ZUANON (GLCFIJL)
134
0
SAMRA HALILOVIĆ (SAMBON)
1582
0
DORA LUKENDA (CROAZG)
1636
0
TAMARA POKRAJAC (SRBJNTM)
1073
0
PETRA SVETIĆ (ZAMET)
253
0
LINA PUŠNIK (NESTOR)
539
0
EMMA PECIREP (GLCFIJL)
748
0
IVONA ĆAVAR (BIHKF)
1487
0
MARIJA ŠKUNCA (STUDNT)
101
0
DINA JENSEN (GREVE)
538
0
CHIARA ZUANON (GLCFIJL)
134
0
SAMRA HALILOVIĆ (SAMBON)
1636
0
TAMARA POKRAJAC (SRBJNTM)
539
0
EMMA PECIREP (GLCFIJL)
748
0
IVONA ĆAVAR (BIHKF)
538
0
CHIARA ZUANON (GLCFIJL)
134
0
SAMRA HALILOVIĆ (SAMBON)
748
0
IVONA ĆAVAR (BIHKF)
538
0
CHIARA ZUANON (GLCFIJL)
101
0
DINA JENSEN (GREVE)
67
0
DRAGANA TODOROVA (METALMK)
134
0
SAMRA HALILOVIĆ (SAMBON)
67
0
DRAGANA TODOROVA (METALMK)
Dobitniki medalj
1. IVONA ĆAVAR, Karate savez Bosne i Hercegovine
2. CHIARA ZUANON, GLC FIJLKAM
3. MARIJA ŠKUNCA, STUDENT
3. SAMRA HALILOVIĆ, SAMBON