Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
23. GRAND PRIX CROATIA
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici (B)
KUMITE-Učenice (B)
KUMITE-Mlađi kadeti (C)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (C)
KUMITE-Kadeti (K)
KUMITE-Kadetkinje (K)
KUMITE-Juniori (J)
KUMITE-Juniorke (J)
KUMITE-U 21 (muški) (U)
KUMITE-U 21 (ženski) (U)
KUMITE-Seniori (S)
KATA-Mlađi učenici (A)
KATA-Mlađe učenice (A)
KATA-Učenici (B)
KATA-Učenice (B)
KATA-Mlađi kadeti (C)
KATA-Mlađe kadetkinje (C)
KATA-Kadeti (K)
KATA-Kadetkinje (K)
KATA-Mlađi seniori (U)
KATA-Mlađe seniorke (U)
KATA-Juniori (J)
KATA-Juniorke (J)
KATA-Seniori (S)
KATA-Seniorke (S)
KATA TEAM-Juniori (JE)
KATA TEAM-Juniorke (JE)
KATA TEAM-Mlađi kadeti (CE)
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje (CE)
KATA TEAM-Učenici (CB)
KATA TEAM-Učenice (CB)
KATA TEAM-Mlađi učenici (CA)
KATA TEAM-Mlađe učenice (CA)
KATA PP (P)
TEŽA/LETO
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
603
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
603
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
622
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
622
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
914
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
242
0
IDA MATANIĆ (KK KIK)
914
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1157
0
AJNA MAHIR (PERFEKT)
708
0
MAYAN ENDER (ISRAEL)
111
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
1272
0
AJDA GOLAČ (SKKO)
91
ARTA BUSHI (FORCAMK)
541
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
622
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
1159
MEDINA KUCINAR (PERFEKT)
603
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
881
0
LANA NADIŽAR (KRANJ)
250
JOVANA MANCEVSKA (FUNGIMK)
540
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
621
0
ANA MERLE (OMEGA)
1158
0
DZELILA HUKARA (PERFEKT)
710
0
SHIR YAHAV (ISRAEL)
1182
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
894
0
ALISA ISLAMOVIĆ (SHOVELE)
1526
ANDREA ALEKSOVSKA (GLADIJA)
110
0
FRANČESKA JAKIĆ (VKŽEPČE)
380
0
FLAVIA PALIAGA (ROVINJ)
859
MAJA JURIČIĆ (USKOPLJ)
1160
0
ESMA DZAKA (PERFEKT)
709
0
NOA ASHKNAZI (ISRAEL)
271
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
914
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
708
0
MAYAN ENDER (ISRAEL)
111
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
91
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
622
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
1159
0
MEDINA KUCINAR (PERFEKT)
603
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
250
0
JOVANA MANCEVSKA (FUNGIMK)
621
0
ANA MERLE (OMEGA)
1158
0
DZELILA HUKARA (PERFEKT)
1182
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
1526
0
ANDREA ALEKSOVSKA (GLADIJA)
110
0
FRANČESKA JAKIĆ (VKŽEPČE)
859
0
MAJA JURIČIĆ (USKOPLJ)
1160
0
ESMA DZAKA (PERFEKT)
271
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
914
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
111
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
622
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
250
0
JOVANA MANCEVSKA (FUNGIMK)
1158
0
DZELILA HUKARA (PERFEKT)
1182
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
110
0
FRANČESKA JAKIĆ (VKŽEPČE)
271
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
914
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
250
0
JOVANA MANCEVSKA (FUNGIMK)
1158
0
DZELILA HUKARA (PERFEKT)
110
0
FRANČESKA JAKIĆ (VKŽEPČE)
250
0
JOVANA MANCEVSKA (FUNGIMK)
1158
0
DZELILA HUKARA (PERFEKT)
621
0
ANA MERLE (OMEGA)
710
0
SHIR YAHAV (ISRAEL)
1182
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
710
0
SHIR YAHAV (ISRAEL)
110
0
FRANČESKA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1182
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
Dobitniki medalj
1. JOVANA MANCEVSKA, Funakoshi Gichin
2. DZELILA HUKARA, PERFEKT
3. KLARA BRAJA, OMEGA
3. FRANČESKA JAKIĆ, VIKTORIA