Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
23. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici (B)
KUMITE-Učenice (B)
KUMITE-Mlađi kadeti (C)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (C)
KUMITE-Kadeti (K)
KUMITE-Kadetkinje (K)
KUMITE-Juniori (J)
KUMITE-Juniorke (J)
KUMITE-U 21 (muški) (U)
KUMITE-U 21 (ženski) (U)
KUMITE-Seniori (S)
KATA-Mlađi učenici (A)
KATA-Mlađe učenice (A)
KATA-Učenici (B)
KATA-Učenice (B)
KATA-Mlađi kadeti (C)
KATA-Mlađe kadetkinje (C)
KATA-Kadeti (K)
KATA-Kadetkinje (K)
KATA-Mlađi seniori (U)
KATA-Mlađe seniorke (U)
KATA-Juniori (J)
KATA-Juniorke (J)
KATA-Seniori (S)
KATA-Seniorke (S)
KATA TEAM-Juniori (JE)
KATA TEAM-Juniorke (JE)
KATA TEAM-Mlađi kadeti (CE)
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje (CE)
KATA TEAM-Učenici (CB)
KATA TEAM-Učenice (CB)
KATA TEAM-Mlađi učenici (CA)
KATA TEAM-Mlađe učenice (CA)
KATA PP (P)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
865
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1024
0
ARNELA GALIJAŠEVIĆ (REGEN.)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
291
0
ZSÓFIA BÁNOVICS (SENSHI)
360
0
ANJA ĆUK (BELIMAN)
116
0
TEA PERVAN (VKŽEPČE)
879
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
856
0
ANA TOPIĆ (USKOPLJ)
892
0
ŠPELA PISANEC MEŽNAR (SHOVELE)
169
0
ILDA MUZUROVIĆ (OKINAWA)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
865
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1297
0
PAOLA TOMIČAK (JASTREB)
1024
0
ARNELA GALIJAŠEVIĆ (REGEN.)
1021
0
NIKITA ARSLANOVSKI (RADVANJ)
408
MONIKA KOCH (URBANIN)
543
0
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
115
0
MATEA RADIĆ (VKŽEPČE)
1564
0
LENKA KULJIŠ (ZANSHIN)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
1000
0
NIKA OMERZO (BREZICE)
1520
0
KEJTI ANDONOVSKA (GLADIJA)
715
0
RUT DELGADO (ISRAEL)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
893
0
BRINA LUCIJA ŠTRUC (SHOVELE)
168
0
TINA RASPUDIĆ (OKINAWA)
1215
0
ANASTASIJA TRIFUNOVIĆ (BOEGRKS)
1025
0
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
272
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
93
SAJRA MORINA (FORCAMK)
360
0
ANJA ĆUK (BELIMAN)
879
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
892
0
ŠPELA PISANEC MEŽNAR (SHOVELE)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1024
0
ARNELA GALIJAŠEVIĆ (REGEN.)
408
0
MONIKA KOCH (URBANIN)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
115
0
MATEA RADIĆ (VKŽEPČE)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
1520
0
KEJTI ANDONOVSKA (GLADIJA)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
1215
0
ANASTASIJA TRIFUNOVIĆ (BOEGRKS)
272
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
93
0
SAJRA MORINA (FORCAMK)
360
0
ANJA ĆUK (BELIMAN)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
1024
0
ARNELA GALIJAŠEVIĆ (REGEN.)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
272
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
1520
0
KEJTI ANDONOVSKA (GLADIJA)
1000
0
NIKA OMERZO (BREZICE)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
1000
0
NIKA OMERZO (BREZICE)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
Osvajači medalja
1. SILVIA GIAPPINO, GLC FIJLKAM
2. BELMA MUJANOVIĆ, GRAČANICA-GRAČANICA
3. LUCIJA GEČEVIĆ, SAMOBOR
3. KRISTINA JURIČIĆ, USKOPLJAK