Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
23. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD TALARICO KARATE TEAM
Bashkimi 2002
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BIHAĆ
BLAGAJ
BOHINJ
BOTTONI
Bregana
BROTNJO
BUGOJNO
BULGARIA
BUSHIDO
BUSHIDO BIH
BUŽIM
CAZIN
CBS PULA
CHAMPION CENTER
CHAMPION-DELETE
ČAPLJINA
DBV PIRAN
Delnice
Delta
DOBOJ ISTOK
DRNIŠ
DYNAMIC KSE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Farmex
FERHAT ĐULKIĆ-FERI
FIGHT CLUB
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
Fudokan
Funakoshi Gichin
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GIV
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GRAČANICA-GRAČANICA
Greece national team
GREVE
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKS
HOLIDAY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IMPULS
ISHOJ
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
KAMIKAZE
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karlovac 1969
Kastav
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK Kapiten
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KK Novi Grad Sarajevo
KK Zagreb
KLOBUK
Koroibosz RSE
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
Kumite Sarajevo
Latvian national team
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBLJANA
LJUTOMER
MAKPETROL
Mala Subotica
MASTER
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Montenegro
NEDELIŠĆE
Neretva
NESTOR
NO KACHI
NOVENTA
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
OKIT
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PERFEKT
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
PORTO TOLERO
Princ
Pula
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAPID
Rašid Buća - staro
REGENERACIJA
RENAKO
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
ROVINJ
S.VALENTINO
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
SENSHI
SHKUMBINI
Shotokan Kranj
SHOTOKAN LJUBUŠKI
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLOVENIA
SOKOL
Spazio Sport Forte dei Marmi
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUN SHINE
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
ŠIŠKA
TAD RIJEKA
TARO KAN
Tempo
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKKBS " Bosna Stari Grad"
UKKBS "Bosna Novi grad"
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VARDAR
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
VRAPČE
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
ŽALEC
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52 (K1)
Kumite - Kadeti -57 (K2)
Kumite - Kadeti -63 (K3)
Kumite - Kadeti -70 (K4)
Kumite - Kadeti +70 (K5)
Kumite - Kadetkinje -47 (K6)
Kumite - Kadetkinje -54 (K7)
Kumite - Kadetkinje +54 (K8)
Kumite - Juniori -68 (J3)
Kumite - Juniori -76 (J4)
Kumite - Juniori -61 (J2)
Kumite - Juniori -55 (J1)
Kumite - Juniori +76 (J5)
Kumite - Juniorke -59 (J8)
Kumite - Juniorke +59 (J9)
Kumite - Juniorke -53 (J7)
Kumite - Juniorke -48 (J6)
Kumite - U 21 (muški) -68 (U1)
Kumite - U 21 (muški) -78 (U2)
Kumite - U 21 (muški) +78 (U3)
Kumite - U 21 (ženski) -53 (U4)
Kumite - U 21 (ženski) -60 (U5)
Kumite - U 21 (ženski) +60 (U6)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - Juniorke (XJ)
Kumite - Juniorke +59 (J9)
575
KATRINE PEDERSEN (ISHOJ)
575
0
KATRINE PEDERSEN (ISHOJ)
1671
0
ZENIRA BEKTAŠ (MLDSTBH)
575
0
KATRINE PEDERSEN (ISHOJ)
1093
0
IRENA PRGA (HKS)
575
0
KATRINE PEDERSEN (ISHOJ)
1608
0
ALEKSANDRA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
742
0
MIRNESA BEKTAŠ (BIHKF)
1504
0
ANTONETA PEŠA (ALFA)
1668
SIMONA PETRUSEVSKA (VARDAR)
964
JAROSLAVA BAŇASOVÁ (SLOVKNT)
107
EVA ŠUBIC (KRANJ)
927
MATEA MILIČEVIĆ (NERETVA)
1018
SARA STANKO (SLOVENI)
502
MARTA ZIPPOLI (GLCFIJL)
1608
ALEKSANDRA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
1115
0
UNA ŠERAK (TUZ)
375
0
HANA ŽIVKOVIĆ (TAD )
1093
IRENA PRGA (HKS)
499
CATERINA DREASSI (GLCFIJL)
1551
MINJA KOSOVIĆ (MNE)
1671
ZENIRA BEKTAŠ (MLDSTBH)
996
KAJA BUDIČ (BREZICE)
37
FERRACUTI CLIO (ITA NT)
575
KATRINE PEDERSEN (ISHOJ)
600
0
LEJLA MUNIKOZA (IGMAN)
374
0
ANA ŠKUNCA (TAD )
1072
IVA MARJANOVIĆ (ZAMET)
965
TEREZIA VALENTOVIČOVÁ (SLOVKNT)
181
SARA GRGIĆ (SPRTSLF)
926
ROBIN MEDIĆ (NERETVA)
1019
ŠPELA ZIDARIČ (RADVANJ)
36
SILVIA SEMERARO (ITA NT)
1337
ANJA LONČAR (333CR)
1114
MONIKA SLIPIČEVIĆ (TUZ)
1394
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
501
LAURA BOSCHIN (GLCFIJL)
1607
TANJA ŽUNIĆ (SRBJNTM)
136
AMIRA HAMIDOVIĆ (SAMBON)
998
KAJA OMERZO (BREZICE)
270
LISA SANDONNINI (CHMPCNT)
396
DINA GAGULA (HR.DRAG)
742
0
MIRNESA BEKTAŠ (BIHKF)
1668
0
SIMONA PETRUSEVSKA (VARDAR)
964
0
JAROSLAVA BAŇASOVÁ (SLOVKNT)
107
0
EVA ŠUBIC (KRANJ)
927
0
MATEA MILIČEVIĆ (NERETVA)
1018
0
SARA STANKO (SLOVENI)
502
0
MARTA ZIPPOLI (GLCFIJL)
1608
0
ALEKSANDRA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
375
0
HANA ŽIVKOVIĆ (TAD )
1093
0
IRENA PRGA (HKS)
499
0
CATERINA DREASSI (GLCFIJL)
1551
0
MINJA KOSOVIĆ (MNE)
1671
0
ZENIRA BEKTAŠ (MLDSTBH)
996
0
KAJA BUDIČ (BREZICE)
37
0
FERRACUTI CLIO (ITA NT)
575
0
KATRINE PEDERSEN (ISHOJ)
600
0
LEJLA MUNIKOZA (IGMAN)
1072
0
IVA MARJANOVIĆ (ZAMET)
965
0
TEREZIA VALENTOVIČOVÁ (SLOVKNT)
181
0
SARA GRGIĆ (SPRTSLF)
926
0
ROBIN MEDIĆ (NERETVA)
1019
0
ŠPELA ZIDARIČ (RADVANJ)
36
0
SILVIA SEMERARO (ITA NT)
1337
0
ANJA LONČAR (333CR)
1114
0
MONIKA SLIPIČEVIĆ (TUZ)
1394
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
501
0
LAURA BOSCHIN (GLCFIJL)
1607
0
TANJA ŽUNIĆ (SRBJNTM)
136
0
AMIRA HAMIDOVIĆ (SAMBON)
998
0
KAJA OMERZO (BREZICE)
270
0
LISA SANDONNINI (CHMPCNT)
396
0
DINA GAGULA (HR.DRAG)
742
0
MIRNESA BEKTAŠ (BIHKF)
964
0
JAROSLAVA BAŇASOVÁ (SLOVKNT)
1018
0
SARA STANKO (SLOVENI)
1608
0
ALEKSANDRA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
1093
0
IRENA PRGA (HKS)
1551
0
MINJA KOSOVIĆ (MNE)
1671
0
ZENIRA BEKTAŠ (MLDSTBH)
37
0
FERRACUTI CLIO (ITA NT)
600
0
LEJLA MUNIKOZA (IGMAN)
965
0
TEREZIA VALENTOVIČOVÁ (SLOVKNT)
1019
0
ŠPELA ZIDARIČ (RADVANJ)
36
0
SILVIA SEMERARO (ITA NT)
1394
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
1607
0
TANJA ŽUNIĆ (SRBJNTM)
136
0
AMIRA HAMIDOVIĆ (SAMBON)
396
0
DINA GAGULA (HR.DRAG)
742
0
MIRNESA BEKTAŠ (BIHKF)
1608
0
ALEKSANDRA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
1093
0
IRENA PRGA (HKS)
37
0
FERRACUTI CLIO (ITA NT)
600
0
LEJLA MUNIKOZA (IGMAN)
36
0
SILVIA SEMERARO (ITA NT)
1394
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
396
0
DINA GAGULA (HR.DRAG)
1608
0
ALEKSANDRA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
37
0
FERRACUTI CLIO (ITA NT)
36
0
SILVIA SEMERARO (ITA NT)
1394
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
37
0
FERRACUTI CLIO (ITA NT)
36
0
SILVIA SEMERARO (ITA NT)
1337
ANJA LONČAR (333CR)
1019
0
ŠPELA ZIDARIČ (RADVANJ)
1337
0
ANJA LONČAR (333CR)
600
0
LEJLA MUNIKOZA (IGMAN)
1019
0
ŠPELA ZIDARIČ (RADVANJ)
1394
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
1019
0
ŠPELA ZIDARIČ (RADVANJ)
Osvajači medalja
1. SILVIA SEMERARO, ITALY NATIONAL TEAM
2. FERRACUTI CLIO, ITALY NATIONAL TEAM
3. ALEKSANDRA JANKOVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. MAJA ZORIĆ, OPATIJA