Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD TALARICO KARATE TEAM
Bashkimi 2002
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BIHAĆ
BLAGAJ
BOHINJ
BOTTONI
Bregana
BROTNJO
BUGOJNO
BULGARIA
BUSHIDO
BUSHIDO BIH
BUŽIM
CAZIN
CBS PULA
CHAMPION CENTER
CHAMPION-DELETE
ČAPLJINA
DBV PIRAN
Delnice
Delta
DOBOJ ISTOK
DRNIŠ
DYNAMIC KSE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Farmex
FERHAT ĐULKIĆ-FERI
FIGHT CLUB
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
Fudokan
Funakoshi Gichin
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GIV
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GRAČANICA-GRAČANICA
Greece national team
GREVE
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKS
HOLIDAY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IMPULS
ISHOJ
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
KAMIKAZE
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karlovac 1969
Kastav
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK Kapiten
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KK Novi Grad Sarajevo
KK Zagreb
KLOBUK
Koroibosz RSE
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
Kumite Sarajevo
Latvian national team
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBLJANA
LJUTOMER
MAKPETROL
Mala Subotica
MASTER
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Montenegro
NEDELIŠĆE
Neretva
NESTOR
NO KACHI
NOVENTA
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
OKIT
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PERFEKT
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
PORTO TOLERO
Princ
Pula
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAPID
Rašid Buća - staro
REGENERACIJA
RENAKO
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
ROVINJ
S.VALENTINO
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
SENSHI
SHKUMBINI
Shotokan Kranj
SHOTOKAN LJUBUŠKI
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLOVENIA
SOKOL
Spazio Sport Forte dei Marmi
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUN SHINE
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
ŠIŠKA
TAD RIJEKA
TARO KAN
Tempo
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKKBS " Bosna Stari Grad"
UKKBS "Bosna Novi grad"
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VARDAR
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
VRAPČE
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
ŽALEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52 (K1)
Kumite - Kadeti -57 (K2)
Kumite - Kadeti -63 (K3)
Kumite - Kadeti -70 (K4)
Kumite - Kadeti +70 (K5)
Kumite - Kadetkinje -47 (K6)
Kumite - Kadetkinje -54 (K7)
Kumite - Kadetkinje +54 (K8)
Kumite - Juniori -68 (J3)
Kumite - Juniori -76 (J4)
Kumite - Juniori -61 (J2)
Kumite - Juniori -55 (J1)
Kumite - Juniori +76 (J5)
Kumite - Juniorke -59 (J8)
Kumite - Juniorke +59 (J9)
Kumite - Juniorke -53 (J7)
Kumite - Juniorke -48 (J6)
Kumite - U 21 (muški) -68 (U1)
Kumite - U 21 (muški) -78 (U2)
Kumite - U 21 (muški) +78 (U3)
Kumite - U 21 (ženski) -53 (U4)
Kumite - U 21 (ženski) -60 (U5)
Kumite - U 21 (ženski) +60 (U6)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - Juniorke (XJ)
Kumite - Juniori -68 (J3)
132
AMER VARAJIĆ (SAMBON)
132
0
AMER VARAJIĆ (SAMBON)
281
0
FERRI ISIC (VARDAR)
281
0
FERRI ISIC (VARDAR)
809
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
809
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
1044
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
1544
0
AĆIM HODŽIĆ (MNE)
1044
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
57
ADIL MEHMED (METALMK)
1500
JAKOV GOTOVAC BORČIĆ (TUSKNC)
83
JONAS ANDERSEN (GREVE)
736
VEDAD ĆAPIN (BIHKF)
690
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1409
ALJAŽ L. ISKRA (BOHINJ)
24
LUCA DAGUI (ITA NT)
388
0
ADI MESIC (SLOBODA)
957
0
MARTIN GAŽÍK (SLOVKNT)
809
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
552
JAN KOUDELKA (FIGHTCL)
643
LUKA LOVRIĆ (SUSEDGR)
132
AMER VARAJIĆ (SAMBON)
619
GÁBOR HÁRSPATAKI (DYNAMIC)
281
FERRI ISIC (VARDAR)
482
CARLO TALON (GLCFIJL)
394
0
KRISTIJAN DOKO (HR.DRAG)
956
0
MATEJ HOMOLA (SLOVKNT)
373
BARTOL MILETIĆ (TAD )
1258
IVAN VRBAN (VGORICA)
82
CHRIS NORSKOV-JENSEN (GREVE)
795
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
691
ALON WEIS (ISRAEL)
995
JURE ČUDIČ (BREZICE)
483
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
1112
NEDIM HASANBEGOVIĆ (TUZ)
1599
BOGDAN ĐUKANOVIĆ (SRBJNTM)
772
TEO OTRIN (ŠDGORIC)
23
LUCA BUONO (ITA NT)
1424
SADIN MESIĆ (CAZIN)
1420
FERDINÁND TAMÁS (DYNAMIC)
1433
IRFAN MISINI (BASHKIM)
1070
RICCARDO SGARDELLI (ZAMET)
1044
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
57
0
ADIL MEHMED (METALMK)
1500
0
JAKOV GOTOVAC BORČIĆ (TUSKNC)
83
0
JONAS ANDERSEN (GREVE)
736
0
VEDAD ĆAPIN (BIHKF)
690
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1409
0
ALJAŽ L. ISKRA (BOHINJ)
24
0
LUCA DAGUI (ITA NT)
957
0
MARTIN GAŽÍK (SLOVKNT)
809
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
552
0
JAN KOUDELKA (FIGHTCL)
643
0
LUKA LOVRIĆ (SUSEDGR)
132
0
AMER VARAJIĆ (SAMBON)
619
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (DYNAMIC)
281
0
FERRI ISIC (VARDAR)
482
0
CARLO TALON (GLCFIJL)
956
0
MATEJ HOMOLA (SLOVKNT)
373
0
BARTOL MILETIĆ (TAD )
1258
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
82
0
CHRIS NORSKOV-JENSEN (GREVE)
795
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
691
0
ALON WEIS (ISRAEL)
995
0
JURE ČUDIČ (BREZICE)
483
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
1112
0
NEDIM HASANBEGOVIĆ (TUZ)
1599
0
BOGDAN ĐUKANOVIĆ (SRBJNTM)
772
0
TEO OTRIN (ŠDGORIC)
23
0
LUCA BUONO (ITA NT)
1424
0
SADIN MESIĆ (CAZIN)
1420
0
FERDINÁND TAMÁS (DYNAMIC)
1433
0
IRFAN MISINI (BASHKIM)
1070
0
RICCARDO SGARDELLI (ZAMET)
1044
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
83
0
JONAS ANDERSEN (GREVE)
736
0
VEDAD ĆAPIN (BIHKF)
24
0
LUCA DAGUI (ITA NT)
809
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
643
0
LUKA LOVRIĆ (SUSEDGR)
619
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (DYNAMIC)
281
0
FERRI ISIC (VARDAR)
956
0
MATEJ HOMOLA (SLOVKNT)
82
0
CHRIS NORSKOV-JENSEN (GREVE)
795
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
483
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
1599
0
BOGDAN ĐUKANOVIĆ (SRBJNTM)
772
0
TEO OTRIN (ŠDGORIC)
1420
0
FERDINÁND TAMÁS (DYNAMIC)
1433
0
IRFAN MISINI (BASHKIM)
1044
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
24
0
LUCA DAGUI (ITA NT)
809
0
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
619
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (DYNAMIC)
82
0
CHRIS NORSKOV-JENSEN (GREVE)
795
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
772
0
TEO OTRIN (ŠDGORIC)
1433
0
IRFAN MISINI (BASHKIM)
1044
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
619
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (DYNAMIC)
82
0
CHRIS NORSKOV-JENSEN (GREVE)
772
0
TEO OTRIN (ŠDGORIC)
619
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (DYNAMIC)
82
0
CHRIS NORSKOV-JENSEN (GREVE)
1258
IVAN VRBAN (VGORICA)
956
0
MATEJ HOMOLA (SLOVKNT)
1258
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
795
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
956
0
MATEJ HOMOLA (SLOVKNT)
772
0
TEO OTRIN (ŠDGORIC)
956
0
MATEJ HOMOLA (SLOVKNT)
Medalists
1. GÁBOR HÁRSPATAKI, DYNAMIC KSE
2. CHRIS NORSKOV-JENSEN, GREVE
3. STJEPAN ŠTIMAC, STIJENA
3. MATEJ HOMOLA, Slovak National Team