Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
23. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD TALARICO KARATE TEAM
Bashkimi 2002
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BIHAĆ
BLAGAJ
BOHINJ
BOTTONI
Bregana
BROTNJO
BUGOJNO
BULGARIA
BUSHIDO
BUSHIDO BIH
BUŽIM
CAZIN
CBS PULA
CHAMPION CENTER
CHAMPION-DELETE
ČAPLJINA
DBV PIRAN
Delnice
Delta
DOBOJ ISTOK
DRNIŠ
DYNAMIC KSE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Farmex
FERHAT ĐULKIĆ-FERI
FIGHT CLUB
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
Fudokan
Funakoshi Gichin
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GIV
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GRAČANICA-GRAČANICA
Greece national team
GREVE
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKS
HOLIDAY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IMPULS
ISHOJ
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
KAMIKAZE
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karlovac 1969
Kastav
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK Kapiten
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
KK Musashido
KK Novi Grad Sarajevo
KK Zagreb
KLOBUK
Koroibosz RSE
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
Kumite Sarajevo
Latvian national team
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBLJANA
LJUTOMER
MAKPETROL
Mala Subotica
MASTER
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Montenegro
NEDELIŠĆE
Neretva
NESTOR
NO KACHI
NOVENTA
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
OKIT
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PERFEKT
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
PORTO TOLERO
Princ
Pula
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAPID
Rašid Buća - staro
REGENERACIJA
RENAKO
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
ROVINJ
S.VALENTINO
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
SENSHI
SHKUMBINI
Shotokan Kranj
SHOTOKAN LJUBUŠKI
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLOVENIA
SOKOL
Spazio Sport Forte dei Marmi
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUN SHINE
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
ŠIŠKA
TAD RIJEKA
TARO KAN
Tempo
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKKBS " Bosna Stari Grad"
UKKBS "Bosna Novi grad"
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VARDAR
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
VRAPČE
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
ŽALEC
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
865
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1024
0
ARNELA GALIJAŠEVIĆ (REGEN.)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
291
0
ZSÓFIA BÁNOVICS (SENSHI)
360
0
ANJA ĆUK (BELIMAN)
116
0
TEA PERVAN (VKŽEPČE)
879
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
856
0
ANA TOPIĆ (USKOPLJ)
892
0
ŠPELA PISANEC MEŽNAR (SHOVELE)
169
0
ILDA MUZUROVIĆ (OKINAWA)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
865
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1297
0
PAOLA TOMIČAK (JASTREB)
1024
0
ARNELA GALIJAŠEVIĆ (REGEN.)
1021
0
NIKITA ARSLANOVSKI (RADVANJ)
408
MONIKA KOCH (URBANIN)
543
0
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
115
0
MATEA RADIĆ (VKŽEPČE)
1564
0
LENKA KULJIŠ (ZANSHIN)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
1000
0
NIKA OMERZO (BREZICE)
1520
0
KEJTI ANDONOVSKA (GLADIJA)
715
0
RUT DELGADO (ISRAEL)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
893
0
BRINA LUCIJA ŠTRUC (SHOVELE)
168
0
TINA RASPUDIĆ (OKINAWA)
1215
0
ANASTASIJA TRIFUNOVIĆ (BOEGRKS)
1025
0
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
272
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
93
SAJRA MORINA (FORCAMK)
360
0
ANJA ĆUK (BELIMAN)
879
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
892
0
ŠPELA PISANEC MEŽNAR (SHOVELE)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
114
0
LEONORA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1024
0
ARNELA GALIJAŠEVIĆ (REGEN.)
408
0
MONIKA KOCH (URBANIN)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
115
0
MATEA RADIĆ (VKŽEPČE)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
1520
0
KEJTI ANDONOVSKA (GLADIJA)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
1215
0
ANASTASIJA TRIFUNOVIĆ (BOEGRKS)
272
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
93
0
SAJRA MORINA (FORCAMK)
360
0
ANJA ĆUK (BELIMAN)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
1024
0
ARNELA GALIJAŠEVIĆ (REGEN.)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
272
0
ANA ŠOŠTARIĆ (VUKOVAR)
1470
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
542
0
SILVIA GIAPPINO (GLCFIJL)
259
0
BELMA MUJANOVIĆ (GRAČANI)
1520
0
KEJTI ANDONOVSKA (GLADIJA)
1000
0
NIKA OMERZO (BREZICE)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
1000
0
NIKA OMERZO (BREZICE)
855
0
KRISTINA JURIČIĆ (USKOPLJ)
361
0
VANESA VITENDORF (BELIMAN)
Osvajači medalja
1. SILVIA GIAPPINO, GLC FIJLKAM
2. BELMA MUJANOVIĆ, GRAČANICA-GRAČANICA
3. LUCIJA GEČEVIĆ, SAMOBOR
3. KRISTINA JURIČIĆ, USKOPLJAK