Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenici (YB)
Kata - Učenici (YB)
1093
1187
0
SEMIR KAHRIMANOVIC (GLCFIJL)
1299
0
RICHARD ŠLEHOFER (SVK)
1095
1299
0
RICHARD ŠLEHOFER (SVK)
1609
0
EDUARDS GRIGORJEVS (SKK)
1097
1299
0
RICHARD ŠLEHOFER (SVK)
399
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1063
1074
0
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
399
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1064
1292
0
ZORAN UZELAC (ZANSHIN)
1298
0
ADRIAN DUHAN (SVK)
1065
1268
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1031
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
1066
463
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
1693
0
NORBERT TORZSA (BUDAIXI)
1067
1556
0
GAL PLEVNIK (KRANJ)
1609
0
EDUARDS GRIGORJEVS (SKK)
1068
1422
0
KRISTIJAN CRNIĆ (SAMOBOR)
1937
0
VLADIMIR TRIFUNOVIĆ (BOEGRKS)
1069
333
0
ALEM KARABEGOVIĆ (KKBIHAĆ)
1299
0
RICHARD ŠLEHOFER (SVK)
1070
683
0
KRISTIJAN BAJOVSKI (7654321)
1187
0
SEMIR KAHRIMANOVIC (GLCFIJL)
1071
1823
0
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
1611
0
MARATS MOROZOVS (SKK)
1072
835
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
1927
0
VELJKO RADLOVAČKI (BOEGRKS)
1073
957
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
641
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
1074
672
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1333
0
NICHOLAS ROMANO (GLCFIJL)
1075
1782
0
ANDRAŽ BURLAK (SKKO)
1607
0
EDUARDS DORONINS (SKK)
1076
1421
0
LUKA ZADRO (SAMOBOR)
439
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
1077
1547
0
NEDIM KAVAZOVIĆ (KUMITE)
1300
0
ROMAN HRČKA (SVK)
1078
681
0
TOMAS MISKOSKI (7654321)
717
0
MATTIA COPETTO (GLCFIJL)
1079
399
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1292
0
ZORAN UZELAC (ZANSHIN)
1080
1031
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
1693
0
NORBERT TORZSA (BUDAIXI)
1081
1609
0
EDUARDS GRIGORJEVS (SKK)
1937
0
VLADIMIR TRIFUNOVIĆ (BOEGRKS)
1082
1299
0
RICHARD ŠLEHOFER (SVK)
683
0
KRISTIJAN BAJOVSKI (7654321)
1083
1611
0
MARATS MOROZOVS (SKK)
835
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
1084
641
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
672
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1085
1782
0
ANDRAŽ BURLAK (SKKO)
1421
0
LUKA ZADRO (SAMOBOR)
1086
1547
0
NEDIM KAVAZOVIĆ (KUMITE)
681
0
TOMAS MISKOSKI (7654321)
1087
399
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1693
0
NORBERT TORZSA (BUDAIXI)
1088
1609
0
EDUARDS GRIGORJEVS (SKK)
683
0
KRISTIJAN BAJOVSKI (7654321)
1089
1611
0
MARATS MOROZOVS (SKK)
641
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
1090
1782
0
ANDRAŽ BURLAK (SKKO)
1547
0
NEDIM KAVAZOVIĆ (KUMITE)
1091
399
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
683
0
KRISTIJAN BAJOVSKI (7654321)
1092
641
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
1547
0
NEDIM KAVAZOVIĆ (KUMITE)
1099
683
0
KRISTIJAN BAJOVSKI (7654321)
641
0
STIPE BOKARICA (PRINCZG)
1094
672
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
957
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1096
1611
0
MARATS MOROZOVS (SKK)
672
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1098
1547
0
NEDIM KAVAZOVIĆ (KUMITE)
1611
0
MARATS MOROZOVS (SKK)
Medalists
1. KRISTIJAN BAJOVSKI, FUNAKOSHI GICHIN
2. STIPE BOKARICA, Princ
3. PETAR AVRAMOV, URBAN INVEST
3. MARATS MOROZOVS, Salaspils Karate Club