001 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | JAKA TALER (BOHINJ) |
undefined | BORIS KASPORSKI (Beogradski karate saveza) |
002 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | DAVIDE VAGNI (GLC FIJLKAM) |
PTF | PETAR MAROŠI (BUSHIDO) |
003 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | ALEKSANDAR SPASOVSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
PTF | PELEG SIDI (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
004 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | ARTUR DAVIDOV (Baltijas Karate Club) |
005 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | PETRILLO DANIELE (ITALY NATIONAL TEAM) |
PTF | GABRIJEL MIRKOVIĆ (Slavonski Brod) |
006 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | TIMOTEJ BURLAK ( SHOTOKAN OPLOTNICA) |
PTF | LUKA CEROVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
007 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | TAMÁS FORGÁCS (BUDAÖRSI SC.) |
PTF | NIKICA ŽUKINA ("SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR) |
008 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | BLAŽ GAJŠEK (SHOTOKAN VELENJE) |
PTF | AMAR HAMAMDZIC (SLOBODA) |
009 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | LORENZO CIOTTI (GLC FIJLKAM) |
PTF | MIHAEL EĆIMOVIĆ (Slavonski Brod) |
010 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | ALJAŽ ŠUMLAJ (KARATE KLUB BREŽICE) |
| STEFAN SUVAJČEVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
011 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | ANDREA SPERATI (GLC FIJLKAM) |
PTF | LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK) |
012 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | REDZEP MUSTAFOFSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
PTF | MISLAV SLAVIČEK (KK Stenjevec) |
013 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | SAŠO KANDUT (KK Rudar Velenje) |
PTF | VLADIMIR MIJAČ (Montenegro) |
014 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | ALISON BAUYON (GLC FIJLKAM) |
| LUKA LOVIĆ (Slavonski Brod) |
015 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | JAN HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | LUKA BOKARICA (Princ) |
016 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | LORIS MONACO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
PTF | JULIAN ENRIK SMOLIGA (Slovak National Team) |
017 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | MARKO BUNTESKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
PTF | EMIN MUŠANOVIĆ (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
018 | 1/32 | Kata - Kadeti (YK) | FEDERICO ARGILLI (GLC FIJLKAM) |
| DAVOR MACURA (Vukovar`91) |
019 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | BORIS KASPORSKI (Beogradski karate saveza) |
| DAVIDE VAGNI (GLC FIJLKAM) |
020 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | ALEKSANDAR SPASOVSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
| LO CAMPO NICOLO (accademia dello sport karte brandizzo) |
021 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | ARTUR DAVIDOV (Baltijas Karate Club) |
| SIMONE PUGLIESE (GLC FIJLKAM) |
022 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | PETRILLO DANIELE (ITALY NATIONAL TEAM) |
| MARCO DE VITA (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
023 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | LUKA CEROVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
| FEDERICO VACCHETTI (GLC FIJLKAM) |
024 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | TAMÁS FORGÁCS (BUDAÖRSI SC.) |
| ALESSANDRO BORTONE (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
025 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | BLAŽ GAJŠEK (SHOTOKAN VELENJE) |
| BUONDONNO RAFFAELE (ASD CSO ARCOBALENO) |
026 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | LORENZO CIOTTI (GLC FIJLKAM) |
| MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRAD) |
027 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | STEFAN SUVAJČEVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
| ANDREA SPERATI (GLC FIJLKAM) |
028 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | REDZEP MUSTAFOFSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
| MICHELANGELO ALAIA (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
029 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | VLADIMIR MIJAČ (Montenegro) |
| LEONARDO MATTEI (GLC FIJLKAM) |
030 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | LUKA LOVIĆ (Slavonski Brod) |
| MATIJA FADIGA (CROATIA) |
031 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | LUKA BOKARICA (Princ) |
| FEDERICO POLLINI (GLC FIJLKAM) |
032 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | JULIAN ENRIK SMOLIGA (Slovak National Team) |
| GIUSEPPE IZZO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
033 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | EMIN MUŠANOVIĆ (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
| CARLOS ALBERTO ALONSO (DIMENSIONE 3) |
034 | 1/16 | Kata - Kadeti (YK) | FEDERICO ARGILLI (GLC FIJLKAM) |
| BENJAMIN STRZELECKI (POLISH KARATE FEDERATION) |
035 | 1/8 | Kata - Kadeti (YK) | BORIS KASPORSKI (Beogradski karate saveza) |
| ALEKSANDAR SPASOVSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
036 | 1/8 | Kata - Kadeti (YK) | ARTUR DAVIDOV (Baltijas Karate Club) |
| PETRILLO DANIELE (ITALY NATIONAL TEAM) |
037 | 1/8 | Kata - Kadeti (YK) | LUKA CEROVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
| TAMÁS FORGÁCS (BUDAÖRSI SC.) |
038 | 1/8 | Kata - Kadeti (YK) | BLAŽ GAJŠEK (SHOTOKAN VELENJE) |
| LORENZO CIOTTI (GLC FIJLKAM) |
039 | 1/8 | Kata - Kadeti (YK) | STEFAN SUVAJČEVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
| REDZEP MUSTAFOFSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
040 | 1/8 | Kata - Kadeti (YK) | VLADIMIR MIJAČ (Montenegro) |
| LUKA LOVIĆ (Slavonski Brod) |
041 | 1/8 | Kata - Kadeti (YK) | LUKA BOKARICA (Princ) |
| JULIAN ENRIK SMOLIGA (Slovak National Team) |
042 | 1/8 | Kata - Kadeti (YK) | EMIN MUŠANOVIĆ (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
| BENJAMIN STRZELECKI (POLISH KARATE FEDERATION) |
043 | 1/4 | Kata - Kadeti (YK) | BORIS KASPORSKI (Beogradski karate saveza) |
| ARTUR DAVIDOV (Baltijas Karate Club) |
044 | 1/4 | Kata - Kadeti (YK) | LUKA CEROVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
PTF | LORENZO CIOTTI (GLC FIJLKAM) |
045 | 1/4 | Kata - Kadeti (YK) | STEFAN SUVAJČEVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
PTF | VLADIMIR MIJAČ (Montenegro) |
046 | 1/4 | Kata - Kadeti (YK) | JULIAN ENRIK SMOLIGA (Slovak National Team) |
| EMIN MUŠANOVIĆ (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
047 | 1/2 | Kata - Kadeti (YK) | ARTUR DAVIDOV (Baltijas Karate Club) |
| LUKA CEROVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
048 | 1/2 | Kata - Kadeti (YK) | VLADIMIR MIJAČ (Montenegro) |
| EMIN MUŠANOVIĆ (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
049 | 1/1 | Kata - Kadeti (YK) | TIMOTEJ BURLAK ( SHOTOKAN OPLOTNICA) |
| FEDERICO VACCHETTI (GLC FIJLKAM) |
050 | 1/1 | Kata - Kadeti (YK) | CARLOS ALBERTO ALONSO (DIMENSIONE 3) |
| MARKO BUNTESKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
051 | 1/1 | Kata - Kadeti (YK) | FEDERICO VACCHETTI (GLC FIJLKAM) |
| TAMÁS FORGÁCS (BUDAÖRSI SC.) |
052 | 1/1 | Kata - Kadeti (YK) | BENJAMIN STRZELECKI (POLISH KARATE FEDERATION) |
| MARKO BUNTESKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
053 | 1/1 | Kata - Kadeti (YK) | TAMÁS FORGÁCS (BUDAÖRSI SC.) |
PTF | LORENZO CIOTTI (GLC FIJLKAM) |
054 | 1/1 | Kata - Kadeti (YK) | JULIAN ENRIK SMOLIGA (Slovak National Team) |
| BENJAMIN STRZELECKI (POLISH KARATE FEDERATION) |
055 | 1/1 | Kata - Kadeti (YK) | TAMÁS FORGÁCS (BUDAÖRSI SC.) |
| ARTUR DAVIDOV (Baltijas Karate Club) |
056 | 1/1 | Kata - Kadeti (YK) | VLADIMIR MIJAČ (Montenegro) |
| JULIAN ENRIK SMOLIGA (Slovak National Team) |
057 | 1/1 | Kata - Kadeti (YK) | LUKA CEROVIĆ (Karate Federation of Serbia) |
| EMIN MUŠANOVIĆ (Reprezentacija Bosne i Hercegovine) |
058 | 1/4 | Kata tim - Mlađi kadeti (YCE) | KATA TIM ALEKSANDAR BOJAN MARKO (FUNAKOSHI GICHIN) |
| GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 2 (GLC FIJLKAM) |
059 | 1/2 | Kata tim - Mlađi kadeti (YCE) | KATA TIM ALEKSANDAR BOJAN MARKO (FUNAKOSHI GICHIN) |
| SAMOBOR TEAM YCAD-M (SAMOBOR) |
060 | 1/2 | Kata tim - Mlađi kadeti (YCE) | URBAN TEAM YCAD-M (URBAN INVEST) |
| RUSSO MARIO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
061 | 1/1 | Kata tim - Mlađi kadeti (YCE) | GLC FIJLKAM TEAM - ZAINA 2 (GLC FIJLKAM) |
| SAMOBOR TEAM YCAD-M (SAMOBOR) |
063 | 1/1 | Kata tim - Mlađi kadeti (YCE) | KATA TIM ALEKSANDAR BOJAN MARKO (FUNAKOSHI GICHIN) |
| URBAN TEAM YCAD-M (URBAN INVEST) |
064 | 1/32 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | ŽAN AHLIN (KRANJ) |
| FILIP MAROŠI (BUSHIDO) |
065 | 1/32 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | JAN HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
| MIHAEL EĆIMOVIĆ (Slavonski Brod) |
066 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | FILIP MAROŠI (BUSHIDO) |
| LUIGI CATERINO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
067 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | PAOLO MEZZASOMMA (GLC FIJLKAM) |
| ABDURAHIM IDRIZI (FORCA SKOPJE) |
068 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | TOMAŽ HUDALES (SHOTOKAN VELENJE) |
| MARKO BUNTESKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
069 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | SIOMULIS VANGHELI (GLC FIJLKAM) |
| DARIUS DUHAN (Sport School Karate Bratislava) |
070 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
| BÁLINT KERTÉSZ (SPIRIT) |
071 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | PIER PAOLO DI BENEDETTO (GLC FIJLKAM) |
| UROŠ SUBOTA (Beogradski karate saveza) |
072 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK) |
| IGOR JOVKOV (URBAN INVEST) |
073 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | MARIO RUSSO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
| FARIS MEKANOVIĆ (KK BIHAĆ) |
074 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | MIHAEL EĆIMOVIĆ (Slavonski Brod) |
| BÁLINT MÉRŐ (Budai XI) |
075 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | TOMMASO CASTELLANI (GLC FIJLKAM) |
| DAMIR BARJAMOVIĆ (SHOTOKAN UMAG) |
076 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | DORIAN PILJEK (KK KIK) |
| ALEKSANDAR SPASOVSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
077 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | EDOARDO PICCIONI (GLC FIJLKAM) |
| DINO RUŽNIĆ (KK BIHAĆ) |
078 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOTOKAN VELENJE) |
| ALEN RUBČIĆ (Vukovar`91) |
079 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | ALISON BAUYON (GLC FIJLKAM) |
| NICOLAS DROPPA (Sport School Karate Bratislava) |
080 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | VITTORIO MARTINA (CHAMPION CENTER) |
| BLAZE KONEVSKI (URBAN INVEST) |
081 | 1/16 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | ANTONIO VENOSA (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
| ITAI SCHWABE (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
082 | 1/8 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | FILIP MAROŠI (BUSHIDO) |
| ABDURAHIM IDRIZI (FORCA SKOPJE) |
083 | 1/8 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | TOMAŽ HUDALES (SHOTOKAN VELENJE) |
| DARIUS DUHAN (Sport School Karate Bratislava) |
084 | 1/8 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
PTF | UROŠ SUBOTA (Beogradski karate saveza) |
085 | 1/8 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK) |
PTF | MARIO RUSSO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
086 | 1/8 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | BÁLINT MÉRŐ (Budai XI) |
PTF | TOMMASO CASTELLANI (GLC FIJLKAM) |
087 | 1/8 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | ALEKSANDAR SPASOVSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
| EDOARDO PICCIONI (GLC FIJLKAM) |
088 | 1/8 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOTOKAN VELENJE) |
| ALISON BAUYON (GLC FIJLKAM) |
089 | 1/8 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | VITTORIO MARTINA (CHAMPION CENTER) |
| ITAI SCHWABE (ISRAEL KARATE FEDERATION) |
090 | 1/4 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | ABDURAHIM IDRIZI (FORCA SKOPJE) |
| TOMAŽ HUDALES (SHOTOKAN VELENJE) |
091 | 1/4 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | BOR HARTL (KOZJANSKO in OBSOTELJE) |
| MARIO RUSSO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
092 | 1/4 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | BÁLINT MÉRŐ (Budai XI) |
| ALEKSANDAR SPASOVSKI (FUNAKOSHI GICHIN) |
093 | 1/4 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | ALISON BAUYON (GLC FIJLKAM) |
| VITTORIO MARTINA (CHAMPION CENTER) |
094 | 1/2 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | ABDURAHIM IDRIZI (FORCA SKOPJE) |
| MARIO RUSSO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
095 | 1/2 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | BÁLINT MÉRŐ (Budai XI) |
| ALISON BAUYON (GLC FIJLKAM) |
098 | 1/1 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | PAOLO MEZZASOMMA (GLC FIJLKAM) |
| FILIP MAROŠI (BUSHIDO) |
099 | 1/1 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOTOKAN VELENJE) |
| NICOLAS DROPPA (Sport School Karate Bratislava) |
100 | 1/1 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | FILIP MAROŠI (BUSHIDO) |
| TOMAŽ HUDALES (SHOTOKAN VELENJE) |
101 | 1/1 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | VITTORIO MARTINA (CHAMPION CENTER) |
| NICOLAS DROPPA (Sport School Karate Bratislava) |
102 | 1/1 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | TOMAŽ HUDALES (SHOTOKAN VELENJE) |
| MARIO RUSSO (associazione nazionale carabinieri team capasso) |
103 | 1/1 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | BÁLINT MÉRŐ (Budai XI) |
| NICOLAS DROPPA (Sport School Karate Bratislava) |
104 | 1/1 | Kata - Mlađi kadeti (YC) | ABDURAHIM IDRIZI (FORCA SKOPJE) |
| ALISON BAUYON (GLC FIJLKAM) |
105 | 1/8 | Kumite - Učenice -32 | SARA NOVAK (Mala Subotica) |
| TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS Čakovec) |
106 | 1/8 | Kumite - Učenice -32 | NIKA ŽERJAV (Mala Subotica) |
| TIA MAMELEDŽIJA (TAD RIJEKA) |
107 | 1/4 | Kumite - Učenice -32 | SARA NOVAK (Mala Subotica) |
| EMA ČORBA (ĐURĐEVAC) |
108 | 1/4 | Kumite - Učenice -32 | LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI Kaštela) |
| SUHEJLA ISAKI (FORCA SKOPJE) |
109 | 1/4 | Kumite - Učenice -32 | TIA MAMELEDŽIJA (TAD RIJEKA) |
| BRUNA ĆORIĆ (Hercegovina-Zagreb) |
110 | 1/4 | Kumite - Učenice -32 | KARINA STEIMAKOVA (Fudzi Sporta Club) |
| LARISSA LAUDI (CBS PULA) |
111 | 1/2 | Kumite - Učenice -32 | EMA ČORBA (ĐURĐEVAC) |
| LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI Kaštela) |
112 | 1/2 | Kumite - Učenice -32 | TIA MAMELEDŽIJA (TAD RIJEKA) |
| KARINA STEIMAKOVA (Fudzi Sporta Club) |
114 | 1/1 | Kumite - Učenice -32 | BRUNA ĆORIĆ (Hercegovina-Zagreb) |
| NIKA ŽERJAV (Mala Subotica) |
115 | 1/1 | Kumite - Učenice -32 | SARA NOVAK (Mala Subotica) |
| LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI Kaštela) |
116 | 1/1 | Kumite - Učenice -32 | KARINA STEIMAKOVA (Fudzi Sporta Club) |
| BRUNA ĆORIĆ (Hercegovina-Zagreb) |
117 | 1/1 | Kumite - Učenice -32 | EMA ČORBA (ĐURĐEVAC) |
| TIA MAMELEDŽIJA (TAD RIJEKA) |
118 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | DRITON HALIMI (KAMIKAZE) |
| KARLO VOLARIĆ (JASTREB) |
119 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | SVEN KRAMARIĆ (NOVI ZAGREB) |
| BENJAMIN HARBAŠ (KK BIHAĆ) |
120 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | PETAR JEDNAR (SAMOBOR) |
| KAROL GAMA (Sport School Karate Bratislava) |
121 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | MIHAJLO POPOVIC (IMPULS) |
| ROKO MIHALINEC (SUSEDGRAD) |
122 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | ANDRO MOŠKUN (Karlovac 1969) |
| DŽAN MAHMUTOVIĆ (KK BIHAĆ) |
123 | 1/16 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | JURICA RUNTAS (SAMOBOR) |
| IMRAN POZDER (KK BIHAĆ) |
124 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | DRITON HALIMI (KAMIKAZE) |
| LUCA MENNILLO (ASD ELAN) |
125 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | BENJAMIN HARBAŠ (KK BIHAĆ) |
| BRIGIOLA LUIGI (ASD PIELLE) |
126 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | KAROL GAMA (Sport School Karate Bratislava) |
| ALFREDO FALCIANO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO) |
127 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | MATEJ KAŠTIGAR (Karlovac 1969) |
| SANI SKOTNIK (RADENCI) |
128 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | MIHAJLO POPOVIC (IMPULS) |
| EMMANUEL ESPOSITO (GLC FIJLKAM) |
129 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | ANDRO MOŠKUN (Karlovac 1969) |
| NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOTOKAN VELENJE) |
130 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | JURICA RUNTAS (SAMOBOR) |
| MATTEO FIORE (ASD PIELLE) |
131 | 1/8 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA) |
| ŽAN AHLIN (KRANJ) |
132 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | DRITON HALIMI (KAMIKAZE) |
| BENJAMIN HARBAŠ (KK BIHAĆ) |
133 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | KAROL GAMA (Sport School Karate Bratislava) |
| SANI SKOTNIK (RADENCI) |
134 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | MIHAJLO POPOVIC (IMPULS) |
| ANDRO MOŠKUN (Karlovac 1969) |
135 | 1/4 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | MATTEO FIORE (ASD PIELLE) |
| ŽAN AHLIN (KRANJ) |
136 | 1/2 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | BENJAMIN HARBAŠ (KK BIHAĆ) |
| SANI SKOTNIK (RADENCI) |
137 | 1/2 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | ANDRO MOŠKUN (Karlovac 1969) |
| ŽAN AHLIN (KRANJ) |
138 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | SVEN KRAMARIĆ (NOVI ZAGREB) |
| BRIGIOLA LUIGI (ASD PIELLE) |
140 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | SVEN KRAMARIĆ (NOVI ZAGREB) |
| DRITON HALIMI (KAMIKAZE) |
141 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | MATTEO FIORE (ASD PIELLE) |
| ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA) |
142 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | SVEN KRAMARIĆ (NOVI ZAGREB) |
| SANI SKOTNIK (RADENCI) |
143 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | ANDRO MOŠKUN (Karlovac 1969) |
| MATTEO FIORE (ASD PIELLE) |
144 | 1/1 | Kumite - Mlađi kadeti -45 | BENJAMIN HARBAŠ (KK BIHAĆ) |
| ŽAN AHLIN (KRANJ) |
145 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | ANAMARIA SKOKO (Hercegovina-Zagreb) |
| SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS Čakovec) |
146 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | AZRA MEMIĆ (KK BIHAĆ) |
| TARA NIKOLIĆ (VARAŽDIN) |
147 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | SARA MAHMUTOVIĆ (KK BIHAĆ) |
| MARUKINA BAŠIĆ (Zanshin) |
148 | 1/8 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | ENA SELMAN (KK BIHAĆ) |
| PATRICIJA BELEHAR (Shotokan Kranj) |
149 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS Čakovec) |
| IVONA ĆORIĆ (SKK NERETVA Mostar) |
150 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | TARA NIKOLIĆ (VARAŽDIN) |
| PETRA MLAĐAN (ALFA) |
151 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | SARA MAHMUTOVIĆ (KK BIHAĆ) |
| NAIDA KULANIĆ (KK BOSNA KALESIJA) |
152 | 1/4 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | PATRICIJA BELEHAR (Shotokan Kranj) |
| MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR) |
153 | 1/2 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | IVONA ĆORIĆ (SKK NERETVA Mostar) |
| TARA NIKOLIĆ (VARAŽDIN) |
154 | 1/2 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | SARA MAHMUTOVIĆ (KK BIHAĆ) |
| PATRICIJA BELEHAR (Shotokan Kranj) |
155 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | AZRA MEMIĆ (KK BIHAĆ) |
| PETRA MLAĐAN (ALFA) |
156 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | NAIDA KULANIĆ (KK BOSNA KALESIJA) |
| MARUKINA BAŠIĆ (Zanshin) |
157 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | PETRA MLAĐAN (ALFA) |
| IVONA ĆORIĆ (SKK NERETVA Mostar) |
158 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | PATRICIJA BELEHAR (Shotokan Kranj) |
| NAIDA KULANIĆ (KK BOSNA KALESIJA) |
159 | 1/1 | Kumite - Mlađe kadetkinje -40 | TARA NIKOLIĆ (VARAŽDIN) |
| SARA MAHMUTOVIĆ (KK BIHAĆ) |