Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
accademia dello sport karte brandizzo
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
ASD ELAN
ASD EVER GREN KARATE
ASD GENOCCHIO
ASD PIELLE
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
associazione nazionale carabinieri team capasso
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate Club
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BOHINJ
Bonsai
Borac - Čačak
Branik Maribor
Bregana
Brotnjo Čitluk
Budai XI
BUDAÖRSI SC.
BULGARIA
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
Centrum Sportkarate
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
Champion-Team Łódź
CROATIA
CTR Toscana
DBV PIRAN
Delta
DIMENSIONE 3
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Ekonóm Trenčín
Emona
ENERGIJA
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Fudokan
Fudzi Sporta Club
FUNAKOSHI GICHIN
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
Goodarzi Karate Academy
GORNJA RADGONA
Gothenburg Karate Akademi
GREVE
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HKS
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IMPULS
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
K.K. BIHAĆ-BIH
KAMIKAZE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karlovac 1969
KK "SENSEI" Pazin
KK ,,Feniks'' Bosanska Krupa
KK BIHAĆ
KK BOSNA KALESIJA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Musashido
KK Nokachi
KK Novi Grad Sarajevo
KK Omladinac Sanica
KK Rudar Velenje
KK Stenjevec
KK Zmaj, Ljubljana
KOSTRENA
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KU Walserfeld
Kumite Sarajevo
Kvarner
LAV
LEPOGLAVA
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBUŠKI
MAKPETROL
Mala Subotica
MAWASHI
Međimurje
MEJDAN
METALURG
Mladost
Montenegro
Mornar
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVI ZAGREB
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
POLIZIA DI STATO
Princ
Pula
RADENCI
RADVANJE
Rašid Buća
REGENERACIJA
Reprezentacija Bosne i Hercegovine
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
Salih Salko Ćurić Sarajevo
SAMBON
SAMOBOR
SARAJEVO-ZOI 84
Seasons Monarch Sports Club Hong Kong
Selnica ob Dravi
Sensei Sarajevo
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
Sljeme
SOKOL
SPIRIT
Sport School Karate Bratislava
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
VRAPČE
VSK VŠB - TU Ostrava
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice +40
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kumite - Učenici -30
1996
LUKA KAFKA (VIROVTC)
3093
1996
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1408
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
3095
1996
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
3074
1996
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1190
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
209
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
584
DINO KOVAČ (KK LEPO)
1408
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
3075
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
1219
0
NINO DONADIĆ (TAD )
290
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
1968
NIKOLA TSACHEV (NIKON)
1101
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
3076
1266
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1460
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
1605
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
1582
ROKO BENCEK (IVANEC)
1920
KRISTIJAN MUSA (KKHZG)
987
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
277
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
2011
KARLO MANDŽO (FORTITE)
1106
LUKA HUŠAK (LAV)
3077
1996
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
209
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
3078
584
0
DINO KOVAČ (KK LEPO)
1408
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
3079
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
290
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
3080
1968
0
NIKOLA TSACHEV (NIKON)
1101
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
3081
1460
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
1605
0
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
3082
1582
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
1920
0
KRISTIJAN MUSA (KKHZG)
3083
987
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
277
0
ALEKSANDAR BERIĆ (ENERGIJ)
3084
2011
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
1106
0
LUKA HUŠAK (LAV)
3085
209
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
1408
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
3086
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
1968
0
NIKOLA TSACHEV (NIKON)
3087
1605
0
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
1582
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
3088
987
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
2011
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
3089
209
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
1221
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
3090
1582
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
987
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
3097
209
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
1582
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
1920
KRISTIJAN MUSA (KKHZG)
3094
1605
0
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
1920
0
KRISTIJAN MUSA (KKHZG)
3096
987
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1605
0
MARIN JURIČEVIĆ (USKOPLJ)
Medalists
1. MIHAJLO STANIĆ, KK BIHAĆ
2. ROKO BENCEK, IVANEC
3. FILIP BALENT, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec