Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
accademia dello sport karte brandizzo
ALFA
ARASHI SPORTCLUB
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
ASD ELAN
ASD EVER GREN KARATE
ASD GENOCCHIO
ASD PIELLE
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
associazione nazionale carabinieri team capasso
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate Club
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BOHINJ
Bonsai
Borac - Čačak
Branik Maribor
Bregana
Brotnjo Čitluk
Budai XI
BUDAÖRSI SC.
BULGARIA
BUSHIDO
BVSC-Fighter
CBS PULA
Centrum Sportkarate
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
Champion-Team Łódź
CROATIA
CTR Toscana
DBV PIRAN
Delta
DIMENSIONE 3
Dr.Ante Starčević
ĐURĐEVAC
Ekonóm Trenčín
Emona
ENERGIJA
Euro-Tera
Farmex
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA SKOPJE
FORTITER (Kaštela)
FORTUNA-BUDAPEST
Fudokan
Fudzi Sporta Club
FUNAKOSHI GICHIN
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
Goodarzi Karate Academy
GORNJA RADGONA
Gothenburg Karate Akademi
GREVE
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HKS
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IMPULS
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
K.K. BIHAĆ-BIH
KAMIKAZE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karlovac 1969
KK "SENSEI" Pazin
KK ,,Feniks'' Bosanska Krupa
KK BIHAĆ
KK BOSNA KALESIJA
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Musashido
KK Nokachi
KK Novi Grad Sarajevo
KK Omladinac Sanica
KK Rudar Velenje
KK Stenjevec
KK Zmaj, Ljubljana
KOSTRENA
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KU Walserfeld
Kumite Sarajevo
Kvarner
LAV
LEPOGLAVA
LOČE
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
LJUBUŠKI
MAKPETROL
Mala Subotica
MAWASHI
Međimurje
MEJDAN
METALURG
Mladost
Montenegro
Mornar
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVI ZAGREB
NOVIGRAD
OBI Kaštela
OBILIĆ
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
Polet
POLISH KARATE FEDERATION
POLIZIA DI STATO
Princ
Pula
RADENCI
RADVANJE
Rašid Buća
REGENERACIJA
Reprezentacija Bosne i Hercegovine
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
Salih Salko Ćurić Sarajevo
SAMBON
SAMOBOR
SARAJEVO-ZOI 84
Seasons Monarch Sports Club Hong Kong
Selnica ob Dravi
Sensei Sarajevo
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SKK NERETVA Mostar
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
Sljeme
SOKOL
SPIRIT
Sport School Karate Bratislava
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TIGAR
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
VRAPČE
VSK VŠB - TU Ostrava
Vukovar`91
ZAMET
Zanshin
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata tim - Juniorke (XJE)
Kata tim - Juniorke (XJE)
2008
1926
0
BKS TEAM JUN-F (BOEGRKS)
1628
0
GLC FIJLKAM TEAM 2 JUN-F (GLCFIJL)
2010
1628
0
GLC FIJLKAM TEAM 2 JUN-F (GLCFIJL)
1714
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
2001
1926
0
BKS TEAM JUN-F (BOEGRKS)
1975
0
MONTENEGRO TEAM JUN-F (MNE)
1628
GLC FIJLKAM TEAM 2 JUN-F (GLCFIJL)
1637
BIH TEAM JUN-F (B&H)
1714
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
1925
SENSEI S. TEAM JUN-F (SENSEIS)
1627
JUN-F TEAM GLC FIJLKAM 2 (GLCFIJL)
1625
ITALY NT JUN-F TEAM (ITA NT)
1639
SLOVAKIA TEAM JUN-F (SLOVKNT)
2002
1975
0
MONTENEGRO TEAM JUN-F (MNE)
1628
0
GLC FIJLKAM TEAM 2 JUN-F (GLCFIJL)
2003
1637
0
BIH TEAM JUN-F (B&H)
1714
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
2004
1925
0
SENSEI S. TEAM JUN-F (SENSEIS)
1627
0
JUN-F TEAM GLC FIJLKAM 2 (GLCFIJL)
2005
1625
0
ITALY NT JUN-F TEAM (ITA NT)
1639
0
SLOVAKIA TEAM JUN-F (SLOVKNT)
2006
1975
0
MONTENEGRO TEAM JUN-F (MNE)
1714
0
FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL (333CR)
2007
1627
0
JUN-F TEAM GLC FIJLKAM 2 (GLCFIJL)
1625
0
ITALY NT JUN-F TEAM (ITA NT)
2012
1975
0
MONTENEGRO TEAM JUN-F (MNE)
1625
0
ITALY NT JUN-F TEAM (ITA NT)
1639
SLOVAKIA TEAM JUN-F (SLOVKNT)
2011
1627
0
JUN-F TEAM GLC FIJLKAM 2 (GLCFIJL)
1639
0
SLOVAKIA TEAM JUN-F (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. ITALY NT JUN-F TEAM, ITALY NATIONAL TEAM
2. MONTENEGRO TEAM JUN-F, Montenegro
3. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. SLOVAKIA TEAM JUN-F, Slovak National Team