Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -57
1061
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
1061
0
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
593
0
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
1061
0
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
1504
0
VETON VEJSELI (KK.FATI)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
612
DANIILS SUHAREVS (IPPON)
450
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
1917
0
MAKSIM MASLAKOU (BKF)
1060
ALEX BORTOLLOTTO (GLCFIJL)
1664
0
DŽAN MAHMUTOVIĆ (OKINAWA)
1273
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
593
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
1387
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
1061
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
205
0
BOJAN MANCEVSKI (7654321)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1242
MIHAEL SIRC (KK MS)
926
0
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
886
0
JOSIP FRANCKI-NOVAK (GLOBUS)
405
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
534
0
HUMEJD GROŠIĆ (KS USK )
369
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
873
MATTEO FIORE (PIELLE)
1222
ŽAN AHLIN (KRANJ)
1313
MARIN GUDELJ (VGORICA)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
612
0
DANIILS SUHAREVS (IPPON)
450
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
1060
0
ALEX BORTOLLOTTO (GLCFIJL)
1664
0
DŽAN MAHMUTOVIĆ (OKINAWA)
593
0
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
1387
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
1061
0
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1242
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
926
0
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
405
0
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
369
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
873
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
1222
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
1313
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
450
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
593
0
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
1387
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
405
0
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
873
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
1222
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
1387
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
873
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
1387
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
873
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
369
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
1222
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
369
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1222
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
Medalists
1. LUKA JAKŠIĆ, Mladost
2. MATTEO FIORE, ASD PIELLE
3. NICOLA DANIEL, GLC FIJLKAM
3. ŽAN AHLIN, KRANJ