Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -70
1971
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
595
0
ALESSANDRO ROSSI (GLCFIJL)
1971
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
605
0
IGORS LESNIKOVS (IPPON)
1971
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
198
0
LUKA DOLČIĆ (KKHZG)
1855
0
ARNES ZAHIROVIC (BIHKF)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
1280
0
TODOR RANCHEV (TEAM BG)
389
0
ANDREA MILAN (GLCFIJL)
115
0
ALJAŽ KACIN (ŠDGORIC)
1973
0
DUSAN DUKIC (SRBJNTM)
2066
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
595
0
ALESSANDRO ROSSI (GLCFIJL)
1217
0
ROK ŠTULAR (KRANJ)
1971
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1806
0
FRANZESE CHRISTIAN (ITA NT)
949
0
LEON HENČ (SAMOBOR)
571
0
LUKA VUKOVIĆ (KS USK )
605
0
IGORS LESNIKOVS (IPPON)
685
0
GABRIELE BINI (TOSCANA)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
525
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
1326
0
MICHAEL BONOMELLI (GLCFIJL)
814
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
1658
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
1351
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
323
0
PIER PAOLO DI BENEDETTO (GLCFIJL)
1425
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
1974
0
DJORDJE VRUCINIC (SRBJNTM)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1805
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1296
0
ALAN APRILOV (TEAM BG)
233
0
ALDIN DZANIC (SLOBODA)
1220
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
198
0
LUKA DOLČIĆ (KKHZG)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
389
0
ANDREA MILAN (GLCFIJL)
2066
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
595
0
ALESSANDRO ROSSI (GLCFIJL)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1806
0
FRANZESE CHRISTIAN (ITA NT)
605
0
IGORS LESNIKOVS (IPPON)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
814
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
1658
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
1425
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1805
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1220
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
389
0
ANDREA MILAN (GLCFIJL)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
605
0
IGORS LESNIKOVS (IPPON)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1658
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1805
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1698
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1012
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1196
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
685
0
GABRIELE BINI (TOSCANA)
1658
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
306
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1011
0
PATRIK ŠEBOK (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. ADI GYURIK, Slovak National Team
2. FILIP NESTOROVSKI, METALURG
3. ANDRIJA MARIC, Karate Federation of Serbia
3. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO