Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽA/LETO
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - U 21 (ženski) -68
2011
JOVANA VULINOVIĆ (SRBJNTM)
2011
0
JOVANA VULINOVIĆ (SRBJNTM)
1768
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
2011
0
JOVANA VULINOVIĆ (SRBJNTM)
1029
0
VIKTORIA PILLÁROVÁ (SLOVKNT)
2011
JOVANA VULINOVIĆ (SRBJNTM)
1928
MARIJA VASILEVA (BOTTONI)
2009
0
MILICA GARIBOVIĆ (SRBJNTM)
523
0
NATALIA MODRIĆ (ZAMET)
1768
DINA LONCICH (ISRAEL)
1029
VIKTORIA PILLÁROVÁ (SLOVKNT)
425
MARTA ZIPPOLI (GLCFIJL)
1103
ZENIRA BEKTAŠ (UKKBSA)
708
KLARA KATAVIĆ (KTC KŽ)
954
SILVIJA BUZALJKO (SAMOBOR)
266
ASIA STAGLIOLI (SHIRAI)
1791
0
LAURA REHAK (STUDNT)
1288
0
ALEKSANDRA STUBLEVA (TEAM BG)
78
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ (OBI KAŠ)
1882
DELFINA TADIĆ (BIHKF)
1705
ALESSIA ESTE (03BS120)
1089
EMINA BRKIĆ (RASIDBU)
913
IRENA PRGA (CROHEC)
2011
0
JOVANA VULINOVIĆ (SRBJNTM)
1928
0
MARIJA VASILEVA (BOTTONI)
2009
0
MILICA GARIBOVIĆ (SRBJNTM)
1768
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1029
0
VIKTORIA PILLÁROVÁ (SLOVKNT)
425
0
MARTA ZIPPOLI (GLCFIJL)
1103
0
ZENIRA BEKTAŠ (UKKBSA)
708
0
KLARA KATAVIĆ (KTC KŽ)
954
0
SILVIJA BUZALJKO (SAMOBOR)
266
0
ASIA STAGLIOLI (SHIRAI)
1288
0
ALEKSANDRA STUBLEVA (TEAM BG)
78
0
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ (OBI KAŠ)
1882
0
DELFINA TADIĆ (BIHKF)
1705
0
ALESSIA ESTE (03BS120)
1089
0
EMINA BRKIĆ (RASIDBU)
913
0
IRENA PRGA (CROHEC)
1928
0
MARIJA VASILEVA (BOTTONI)
1768
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1029
0
VIKTORIA PILLÁROVÁ (SLOVKNT)
1103
0
ZENIRA BEKTAŠ (UKKBSA)
266
0
ASIA STAGLIOLI (SHIRAI)
1288
0
ALEKSANDRA STUBLEVA (TEAM BG)
1882
0
DELFINA TADIĆ (BIHKF)
1089
0
EMINA BRKIĆ (RASIDBU)
1928
0
MARIJA VASILEVA (BOTTONI)
1029
0
VIKTORIA PILLÁROVÁ (SLOVKNT)
1288
0
ALEKSANDRA STUBLEVA (TEAM BG)
1882
0
DELFINA TADIĆ (BIHKF)
1928
0
MARIJA VASILEVA (BOTTONI)
1882
0
DELFINA TADIĆ (BIHKF)
1705
ALESSIA ESTE (03BS120)
1089
0
EMINA BRKIĆ (RASIDBU)
1705
0
ALESSIA ESTE (03BS120)
1288
0
ALEKSANDRA STUBLEVA (TEAM BG)
1089
0
EMINA BRKIĆ (RASIDBU)
Dobitniki medalj
1. DELFINA TADIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
2. MARIJA VASILEVA, BOTTONI
3. JOVANA VULINOVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. ALEKSANDRA STUBLEVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM