Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadetkinje (XK)
1452
ELISA FRANCHINI (GLCFIJL)
1452
0
ELISA FRANCHINI (GLCFIJL)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
1752
0
ALESSIA MOSCA (ASDMAT)
217
0
BOJANA MISKOSKA (7654321)
396
DRAGANA BROCILOVIC (GLCFIJL)
970
0
CAMILLA TOMASELLI (GLCFIJL)
220
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
1521
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
989
0
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
1543
REBECCA PONTREMOLESI (TOSCANA)
398
REBECCA PATRIARCA (GLCFIJL)
44
PIA CESAR (VELENJE)
2092
0
GIORGIA BARELLA (POLIZIA)
1887
0
LEONORA JAKIĆ (BIHKF)
805
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1452
ELISA FRANCHINI (GLCFIJL)
2020
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
1322
0
CHIARA CHELI (GLCFIJL)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1514
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
1058
RITA SACCHI (GLCFIJL)
460
MONIKA KOCH (URBANIN)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
1405
0
ILDA MUZUROVIĆ (KS USK )
1846
AMATO CAROLINA (ITA NT)
397
0
MARTINA RUBIERO (GLCFIJL)
167
0
NICOL PYZH (ISRAEL)
2021
ANA DUČIĆ (SRBJNTM)
971
0
ANNA RUSU (GLCFIJL)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
1518
PAULA VARAT (333CR)
969
LORENA BORDANZA (GLCFIJL)
1478
TINA ČATER (SHOVELE)
2091
0
EVA FERRACUTI (POLIZIA)
1675
0
LENKA KULJIŠ (KK ZANS)
1552
DEBORA ALUSHI (TOSCANA)
600
ARIANNA CARBONI (GLCFIJL)
2022
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
1458
0
ILENIA MAMI (GLCFIJL)
1353
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
1519
SOFIJA ĆOSIĆ (333CR)
618
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
454
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1752
0
ALESSIA MOSCA (ASDMAT)
396
0
DRAGANA BROCILOVIC (GLCFIJL)
220
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
1521
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
1543
0
REBECCA PONTREMOLESI (TOSCANA)
398
0
REBECCA PATRIARCA (GLCFIJL)
44
0
PIA CESAR (VELENJE)
1887
0
LEONORA JAKIĆ (BIHKF)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1452
0
ELISA FRANCHINI (GLCFIJL)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1514
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
1058
0
RITA SACCHI (GLCFIJL)
460
0
MONIKA KOCH (URBANIN)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
167
0
NICOL PYZH (ISRAEL)
2021
0
ANA DUČIĆ (SRBJNTM)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
1518
0
PAULA VARAT (333CR)
969
0
LORENA BORDANZA (GLCFIJL)
1478
0
TINA ČATER (SHOVELE)
2091
0
EVA FERRACUTI (POLIZIA)
1552
0
DEBORA ALUSHI (TOSCANA)
600
0
ARIANNA CARBONI (GLCFIJL)
2022
0
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
1458
0
ILENIA MAMI (GLCFIJL)
1519
0
SOFIJA ĆOSIĆ (333CR)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
454
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1752
0
ALESSIA MOSCA (ASDMAT)
220
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
44
0
PIA CESAR (VELENJE)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1058
0
RITA SACCHI (GLCFIJL)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
2021
0
ANA DUČIĆ (SRBJNTM)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
1478
0
TINA ČATER (SHOVELE)
2091
0
EVA FERRACUTI (POLIZIA)
2022
0
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
1458
0
ILENIA MAMI (GLCFIJL)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
220
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
2022
0
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
1760
SARA SOLDANO (ASDMAT)
2021
0
ANA DUČIĆ (SRBJNTM)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
Medalists
1. AMATO CAROLINA, ITALY NATIONAL TEAM
2. JOVANA SIMIĆ, Karate Federation of Serbia
3. JANA VAŇUŠANIKOVÁ, Slovak National Team
3. SARA SOLDANO, Asd Dojo Matsumura Taranto