Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Cicibani (YD)
497
ALI ARNAUTOVIĆ (TRAVNIK)
497
0
ALI ARNAUTOVIĆ (TRAVNIK)
149
0
SAGI SITRUK (ISRAEL)
1942
0
LUKA CICVARIĆ (BREZICE)
1445
0
MIHAEL MUCIĆ (BSHDOZG)
149
SAGI SITRUK (ISRAEL)
1366
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
497
0
ALI ARNAUTOVIĆ (TRAVNIK)
148
YANIV DVIR (ISRAEL)
1586
0
LUKA KISELJAK (MON CHI)
647
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
150
EITAN BERLER (ISRAEL)
151
0
SHAKED MENAGEM (ISRAEL)
2126
0
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
263
LEO MINOVSKI (7654321)
1942
0
LUKA CICVARIĆ (BREZICE)
149
0
SAGI SITRUK (ISRAEL)
497
0
ALI ARNAUTOVIĆ (TRAVNIK)
148
0
YANIV DVIR (ISRAEL)
1586
0
LUKA KISELJAK (MON CHI)
150
0
EITAN BERLER (ISRAEL)
151
0
SHAKED MENAGEM (ISRAEL)
263
0
LEO MINOVSKI (7654321)
149
0
SAGI SITRUK (ISRAEL)
148
0
YANIV DVIR (ISRAEL)
1586
0
LUKA KISELJAK (MON CHI)
151
0
SHAKED MENAGEM (ISRAEL)
148
0
YANIV DVIR (ISRAEL)
1586
0
LUKA KISELJAK (MON CHI)
150
0
EITAN BERLER (ISRAEL)
647
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
151
0
SHAKED MENAGEM (ISRAEL)
150
0
EITAN BERLER (ISRAEL)
Medalists
1. LUKA KISELJAK, MON CHI
2. YANIV DVIR, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. ALI ARNAUTOVIĆ, Travnik
3. EITAN BERLER, ISRAEL KARATE FEDERATION