Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici +46
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Učenici (YB)
Kumite - Učenici -30
294
NIKŠA LUKIĆ (44)
294
0
NIKŠA LUKIĆ (44)
461
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
294
0
NIKŠA LUKIĆ (44)
1529
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
2085
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
1299
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
848
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
1206
0
TARIK SEDIĆ (KS USK )
759
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
1529
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
294
0
NIKŠA LUKIĆ (44)
1605
0
KARLO MARASOVIĆ (KK ZANS)
231
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
461
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
1312
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
1077
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
2086
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
1596
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
196
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
462
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KS USK )
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
932
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
758
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
1627
LORENZO DE DONATIS (GLCFIJL)
463
ISMAIL HASKIĆ (KS USK )
1652
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
2085
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
848
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
1206
0
TARIK SEDIĆ (KS USK )
1529
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
294
0
NIKŠA LUKIĆ (44)
231
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
461
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
1077
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
2086
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
196
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
932
0
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
1627
0
LORENZO DE DONATIS (GLCFIJL)
463
0
ISMAIL HASKIĆ (KS USK )
1652
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
2085
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
1529
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
231
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
461
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
196
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
1652
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
1529
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
231
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
231
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
932
0
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
462
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KS USK )
196
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
932
0
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
196
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
Dobitniki medalj
1. KRISTIJAN GROZDANOV, FUNAKOSHI GICHIN
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. NIKŠA LUKIĆ, Bushido Banja Luka
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici -38
1270
0
LUKA BASAR (KA 1969)
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
944
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
944
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
186
0
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
1584
0
YLIEN MAXHAKU (GLCFIJL)
945
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1270
0
LUKA BASAR (KA 1969)
1505
BUJAR ZIBERI (KK.FATI)
1780
0
DARKO GELEVSKI (BOTTONI)
1486
0
GIOSUE LORENZON (GLCFIJL)
1314
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
318
0
FILIP NIŠEVIĆ (ENERGIJ)
437
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1913
RENAT GRABSKIY (BKF)
118
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
1583
0
ANDREA CENTURIONE (GLCFIJL)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1630
0
ALESSIO PAOLETTI (GLCFIJL)
1666
0
ARMIN MEMIŠEVIĆ (KBV GRB)
2062
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
1131
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
298
0
FRANCESCO PIGNATTI (GLCFIJL)
1335
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1629
0
KEVIN BERTOLI (GLCFIJL)
1037
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
1610
0
JERONIM BAŠIĆ (KK ZANS)
944
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1584
0
YLIEN MAXHAKU (GLCFIJL)
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1505
0
BUJAR ZIBERI (KK.FATI)
1486
0
GIOSUE LORENZON (GLCFIJL)
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
437
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1913
0
RENAT GRABSKIY (BKF)
1583
0
ANDREA CENTURIONE (GLCFIJL)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1666
0
ARMIN MEMIŠEVIĆ (KBV GRB)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
1335
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1037
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
944
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1486
0
GIOSUE LORENZON (GLCFIJL)
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
1913
0
RENAT GRABSKIY (BKF)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
1335
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
1131
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
1335
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. LAZAR MARKOVIĆ, KS USK BIH
2. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
Kumite - Učenici -42
1631
0
ENRICO LAVARONI (GLCFIJL)
137
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
137
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
16
0
ARTŪRS RINMANIS (TIG)
1421
NICOLA GUARINO (PIELLE)
1695
0
MATTEO CAPRI (TOUKON)
1309
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1375
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
1631
0
ENRICO LAVARONI (GLCFIJL)
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
137
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1531
0
DOMENICO FORTUNATO (SHIRAI)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
453
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
800
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
1607
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
1300
FILIP CVETKO (KK KIK)
1694
0
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
194
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
232
GORGI PETROV (7654321)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
1612
0
MORIS TRBULIN (LAV)
1271
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
1530
0
PIETRO PIO CALIFANO (SHIRAI)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
469
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
1421
0
NICOLA GUARINO (PIELLE)
1309
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1375
0
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
137
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
453
0
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
800
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
1300
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
194
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
1271
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
1309
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
1300
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
2105
ANTON HOST (KASTAV)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
Dobitniki medalj
1. DANILO JELIČIĆ, KS USK BIH
2. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN
3. IGOR ABRAMOVIĆ, ŠD GORICA
3. GORGI PETROV, FUNAKOSHI GICHIN
Kumite - Učenici +46
1532
0
FELICE FORTUNATO (SHIRAI)
1744
0
VITOMIR TRAJKOVSKI (BOTTONI)
1744
0
VITOMIR TRAJKOVSKI (BOTTONI)
1383
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1383
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1373
0
TIN HERCEG (KK "VŽ")
1493
0
ALESSANDRO RUBERT (GLCFIJL)
1070
0
IMRAN OSMANAGIĆ (KS USK )
1744
0
VITOMIR TRAJKOVSKI (BOTTONI)
60
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
1532
0
FELICE FORTUNATO (SHIRAI)
483
0
UROŠ RADAN (KS USK )
368
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
1609
0
TOMA VODOPIJA (KK ZANS)
1494
0
MICHELE GIRARDI (GLCFIJL)
484
0
ALEKSANDAR NOVICKI (KS USK )
230
0
ANGEL MITEV (7654321)
470
0
SANJIN BRUS (KS USK )
1371
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
1676
0
LOREN TABAKOVIĆ (RONIN)
1383
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1070
0
IMRAN OSMANAGIĆ (KS USK )
1744
0
VITOMIR TRAJKOVSKI (BOTTONI)
483
0
UROŠ RADAN (KS USK )
368
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
484
0
ALEKSANDAR NOVICKI (KS USK )
470
0
SANJIN BRUS (KS USK )
1371
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
1383
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
483
0
UROŠ RADAN (KS USK )
368
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
470
0
SANJIN BRUS (KS USK )
483
0
UROŠ RADAN (KS USK )
470
0
SANJIN BRUS (KS USK )
1371
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
230
0
ANGEL MITEV (7654321)
368
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
230
0
ANGEL MITEV (7654321)
Dobitniki medalj
1. SANJIN BRUS, KS USK BIH
2. UROŠ RADAN, KS USK BIH
3. VITOMIR TRAJKOVSKI, BOTTONI
3. MIKHAEL JAKOUBOV, IKA ISRAEL
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
1495
0
ELISA PONZI (GLCFIJL)
1202
0
PAULA PERKOVIĆ (RONIN)
1495
0
ELISA PONZI (GLCFIJL)
1775
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
1665
0
SARA BIOGRADLIĆ (OKINAWA)
1775
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
1611
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
930
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
1095
0
VASILIJA HRISTIC (7654321)
1495
0
ELISA PONZI (GLCFIJL)
1202
PAULA PERKOVIĆ (RONIN)
1746
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1606
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
1525
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
1615
0
MORENA GRANIĆ (KK ZANS)
1390
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
1785
ANTONIA LOZANCIC (SBG)
1775
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
1611
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
1095
0
VASILIJA HRISTIC (7654321)
1202
0
PAULA PERKOVIĆ (RONIN)
1746
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1525
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
1390
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
1785
0
ANTONIA LOZANCIC (SBG)
1775
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
1095
0
VASILIJA HRISTIC (7654321)
1746
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1785
0
ANTONIA LOZANCIC (SBG)
1095
0
VASILIJA HRISTIC (7654321)
1746
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1525
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
1606
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
1785
0
ANTONIA LOZANCIC (SBG)
1525
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
Dobitniki medalj
1. VIKTORIJA JOVANOVSKA, BOTTONI
2. VASILIJA HRISTIC, FUNAKOSHI GICHIN
3. ELISA PONZI, GLC FIJLKAM
3. ANTONIA LOZANCIC, KU Walserfeld
Kata - Kadetkinje (XK)
1452
ELISA FRANCHINI (GLCFIJL)
1452
0
ELISA FRANCHINI (GLCFIJL)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
1752
0
ALESSIA MOSCA (ASDMAT)
217
0
BOJANA MISKOSKA (7654321)
396
DRAGANA BROCILOVIC (GLCFIJL)
970
0
CAMILLA TOMASELLI (GLCFIJL)
220
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
1521
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
989
0
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
1543
REBECCA PONTREMOLESI (TOSCANA)
398
REBECCA PATRIARCA (GLCFIJL)
44
PIA CESAR (VELENJE)
2092
0
GIORGIA BARELLA (POLIZIA)
1887
0
LEONORA JAKIĆ (BIHKF)
805
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1452
ELISA FRANCHINI (GLCFIJL)
2020
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
1322
0
CHIARA CHELI (GLCFIJL)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1514
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
1058
RITA SACCHI (GLCFIJL)
460
MONIKA KOCH (URBANIN)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
1405
0
ILDA MUZUROVIĆ (KS USK )
1846
AMATO CAROLINA (ITA NT)
397
0
MARTINA RUBIERO (GLCFIJL)
167
0
NICOL PYZH (ISRAEL)
2021
ANA DUČIĆ (SRBJNTM)
971
0
ANNA RUSU (GLCFIJL)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
1518
PAULA VARAT (333CR)
969
LORENA BORDANZA (GLCFIJL)
1478
TINA ČATER (SHOVELE)
2091
0
EVA FERRACUTI (POLIZIA)
1675
0
LENKA KULJIŠ (KK ZANS)
1552
DEBORA ALUSHI (TOSCANA)
600
ARIANNA CARBONI (GLCFIJL)
2022
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
1458
0
ILENIA MAMI (GLCFIJL)
1353
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
1519
SOFIJA ĆOSIĆ (333CR)
618
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
454
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1752
0
ALESSIA MOSCA (ASDMAT)
396
0
DRAGANA BROCILOVIC (GLCFIJL)
220
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
1521
0
TEA KOVAČEVIĆ (333CR)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
1543
0
REBECCA PONTREMOLESI (TOSCANA)
398
0
REBECCA PATRIARCA (GLCFIJL)
44
0
PIA CESAR (VELENJE)
1887
0
LEONORA JAKIĆ (BIHKF)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1452
0
ELISA FRANCHINI (GLCFIJL)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1514
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
1058
0
RITA SACCHI (GLCFIJL)
460
0
MONIKA KOCH (URBANIN)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
167
0
NICOL PYZH (ISRAEL)
2021
0
ANA DUČIĆ (SRBJNTM)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
1518
0
PAULA VARAT (333CR)
969
0
LORENA BORDANZA (GLCFIJL)
1478
0
TINA ČATER (SHOVELE)
2091
0
EVA FERRACUTI (POLIZIA)
1552
0
DEBORA ALUSHI (TOSCANA)
600
0
ARIANNA CARBONI (GLCFIJL)
2022
0
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
1458
0
ILENIA MAMI (GLCFIJL)
1519
0
SOFIJA ĆOSIĆ (333CR)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
454
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1752
0
ALESSIA MOSCA (ASDMAT)
220
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
44
0
PIA CESAR (VELENJE)
805
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1058
0
RITA SACCHI (GLCFIJL)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
2021
0
ANA DUČIĆ (SRBJNTM)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
1478
0
TINA ČATER (SHOVELE)
2091
0
EVA FERRACUTI (POLIZIA)
2022
0
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
1458
0
ILENIA MAMI (GLCFIJL)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
220
0
ANJA ĆUK (ESSEKER)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
869
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
2022
0
NAĐA STEFANOVIĆ (SRBJNTM)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
1041
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
2020
0
JOVANA SIMIĆ (SRBJNTM)
1846
0
AMATO CAROLINA (ITA NT)
1760
SARA SOLDANO (ASDMAT)
2021
0
ANA DUČIĆ (SRBJNTM)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
1510
0
ZSOFIA BANOVICS (MTK)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
618
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
1760
0
SARA SOLDANO (ASDMAT)
Dobitniki medalj
1. AMATO CAROLINA, ITALY NATIONAL TEAM
2. JOVANA SIMIĆ, Karate Federation of Serbia
3. JANA VAŇUŠANIKOVÁ, Slovak National Team
3. SARA SOLDANO, Asd Dojo Matsumura Taranto
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
1686
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
1686
0
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
868
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
868
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1516
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
1645
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
1464
MARGHERITA ROSSI (GLCFIJL)
1507
KATA BALTAS (MTK)
1457
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
1686
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
208
KAROLINA JANCOVSKA (7654321)
868
NIKA JELEN (SAMOBOR)
984
AURORA FORNEZZA (GLCFIJL)
1601
MARUKINA BAŠIĆ (KK ZANS)
921
MIA MANEVSKA (URBANIN)
1127
KLARA BRAJA (OMEGA)
1323
RITA SACCHI (GLCFIJL)
1782
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
43
KAJA ČESKO (VELENJE)
867
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
983
DEBORA FABBRO (GLCFIJL)
1564
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
452
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1130
PAULA JUG (OMEGA)
616
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
670
ANĐELA ČAVIĆ (B.LUKA)
1188
NIA GANZITTI (SKKO)
866
VERONIKA HORAK (SAMOBOR)
617
GIADA DUTTO (GLCFIJL)
1681
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
920
IVONA MUFTAROVA (URBANIN)
161
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
985
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
544
ZOE STOBER (ESSEKER)
1644
ANA IMROVIĆ (0354451)
1515
LEA JENIĆEK (333CR)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1645
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
1464
0
MARGHERITA ROSSI (GLCFIJL)
1507
0
KATA BALTAS (MTK)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
1686
0
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
208
0
KAROLINA JANCOVSKA (7654321)
868
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
984
0
AURORA FORNEZZA (GLCFIJL)
1601
0
MARUKINA BAŠIĆ (KK ZANS)
921
0
MIA MANEVSKA (URBANIN)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
1323
0
RITA SACCHI (GLCFIJL)
1782
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
43
0
KAJA ČESKO (VELENJE)
867
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
983
0
DEBORA FABBRO (GLCFIJL)
1564
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1130
0
PAULA JUG (OMEGA)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
670
0
ANĐELA ČAVIĆ (B.LUKA)
1188
0
NIA GANZITTI (SKKO)
866
0
VERONIKA HORAK (SAMOBOR)
617
0
GIADA DUTTO (GLCFIJL)
1681
0
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
920
0
IVONA MUFTAROVA (URBANIN)
161
0
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
985
0
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1644
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
1515
0
LEA JENIĆEK (333CR)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1464
0
MARGHERITA ROSSI (GLCFIJL)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
868
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
984
0
AURORA FORNEZZA (GLCFIJL)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
1323
0
RITA SACCHI (GLCFIJL)
867
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
1564
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
1188
0
NIA GANZITTI (SKKO)
1681
0
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
920
0
IVONA MUFTAROVA (URBANIN)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1515
0
LEA JENIĆEK (333CR)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
867
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
1681
0
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
670
ANĐELA ČAVIĆ (B.LUKA)
1188
0
NIA GANZITTI (SKKO)
670
0
ANĐELA ČAVIĆ (B.LUKA)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1188
0
NIA GANZITTI (SKKO)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
Dobitniki medalj
1. GIULIA SARTORIS, GLC FIJLKAM
2. MATILDE GALASSI, GLC FIJLKAM
3. KLARA BRAJA, OMEGA
3. VLADANKA AVRAMOVA, URBAN INVEST
Kata - Učenici (YB)
187
0
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
280
0
JASIN OSMANI (FORCA)
280
0
JASIN OSMANI (FORCA)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1370
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
1571
0
SENAID VELADZIC (KS USK )
1595
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
2078
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
1551
0
TIJAN SKAZA (RUDAR)
1122
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1581
0
TEO VELIČAN (PRINC)
631
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
15
0
ARTŪRS RINMANIS (TIG)
176
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
187
0
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
280
JASIN OSMANI (FORCA)
632
0
LUKA ZADRO (SAMOBOR)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
255
0
ARTEMIJS SLISANS (SKK)
2077
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
1550
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
166
0
EILAY TZION COHEN (ISRAEL)
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
1451
0
LORENZO MORICI (GLCFIJL)
1748
0
LEO DRAGIC (RUDAR)
1129
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
13
0
ANRĪ KRISTIĀNS PĒTERSONS (TIG)
1618
0
ZSOMBOR PALETTA (SENSHI)
1473
0
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
1511
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
455
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1571
0
SENAID VELADZIC (KS USK )
2078
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
1122
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
176
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
280
0
JASIN OSMANI (FORCA)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
255
0
ARTEMIJS SLISANS (SKK)
1550
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
1129
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
13
0
ANRĪ KRISTIĀNS PĒTERSONS (TIG)
1473
0
ALJAŽ GAJŠEK (SHOVELE)
455
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1571
0
SENAID VELADZIC (KS USK )
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
1123
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
1129
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
455
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
206
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
455
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
136
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
286
0
SUHEJB VESELI (FORCA)
1550
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
1451
0
LORENZO MORICI (GLCFIJL)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
1550
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
455
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
1207
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
Dobitniki medalj
1. RONEN AMINOF, ISRAEL KARATE FEDERATION
2. SUHEJB VESELI, FORCA
3. DAVID SPASOVSKI, FUNAKOSHI GICHIN
3. TARIK SALKIĆ, KS USK BIH