Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -38
1270
0
LUKA BASAR (KA 1969)
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
944
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
944
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
186
0
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
1584
0
YLIEN MAXHAKU (GLCFIJL)
945
0
JAN KATANEC (SAMOBOR)
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1270
0
LUKA BASAR (KA 1969)
1505
BUJAR ZIBERI (KK.FATI)
1780
0
DARKO GELEVSKI (BOTTONI)
1486
0
GIOSUE LORENZON (GLCFIJL)
1314
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
318
0
FILIP NIŠEVIĆ (ENERGIJ)
437
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1913
RENAT GRABSKIY (BKF)
118
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
1583
0
ANDREA CENTURIONE (GLCFIJL)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1630
0
ALESSIO PAOLETTI (GLCFIJL)
1666
0
ARMIN MEMIŠEVIĆ (KBV GRB)
2062
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
1131
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
298
0
FRANCESCO PIGNATTI (GLCFIJL)
1335
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1629
0
KEVIN BERTOLI (GLCFIJL)
1037
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
1610
0
JERONIM BAŠIĆ (KK ZANS)
944
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1584
0
YLIEN MAXHAKU (GLCFIJL)
813
0
NINO DONADIĆ (TAD )
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1505
0
BUJAR ZIBERI (KK.FATI)
1486
0
GIOSUE LORENZON (GLCFIJL)
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
437
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1913
0
RENAT GRABSKIY (BKF)
1583
0
ANDREA CENTURIONE (GLCFIJL)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1666
0
ARMIN MEMIŠEVIĆ (KBV GRB)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
1335
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1037
0
PATRIK ADŽAGA (OKIT)
944
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
1486
0
GIOSUE LORENZON (GLCFIJL)
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
1913
0
RENAT GRABSKIY (BKF)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
1335
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
403
0
EDOARDO DI MAURO (GLCFIJL)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
990
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
482
0
LAZAR MARKOVIĆ (KS USK )
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
1131
0
PATRIK RAŠIĆ (OMEGA)
1335
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
1315
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1385
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LAZAR MARKOVIĆ, KS USK BIH
2. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
3. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB