Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje -47
1433
LARA WEISMANN (BREGANA)
1433
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
1986
0
EMMA PODOBOVÁ (SLOVKNT)
1433
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
1738
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
2299
0
BRANKICA NEGOVANOVIĆ (BORSERB)
1986
EMMA PODOBOVÁ (SLOVKNT)
1810
AGUS ASIA (ITA NT)
1433
LARA WEISMANN (BREGANA)
16
0
TEODORA KRSTEVSKA (MKD)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
154
RONI HOVEV (ISRAEL)
825
AMINA DUNIUSHKINA (UKF)
1070
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1676
0
MARIJA MILEVA (STEFAN1)
2045
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
139
MAYA BENAROCH (ISRAEL)
832
MARIIA MIROSHNICHENKO (UKF)
2054
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
2021
ALICE ULIVI (AKS)
2201
MADINA SADIGOVA (ANKF)
446
NATÁLIA RAJČÁNOVÁ (SLOVKNT)
2195
BOGLARKA BIHARY (UTE)
664
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
2044
0
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
1172
ELISAVETA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1805
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
1778
EMINA ABDULIĆ (TUZ)
2149
POLINA GURENKO (FRA)
2324
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
1137
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
2196
NOEMI KOPFER (UTE)
817
0
BUKURIJE SELIMI (KK.FATI)
210
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
130
ROTEM COHEN (ISRAEL)
698
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
1344
SANA ĆERIMOVIĆ (KS USK )
2370
ALICE BELVINI (GERMINA)
1435
LUNA WEISMANN (BREGANA)
445
KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ (SLOVKNT)
1378
EMA ZETICA (KGB)
2299
0
BRANKICA NEGOVANOVIĆ (BORSERB)
1986
0
EMMA PODOBOVÁ (SLOVKNT)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
1433
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
154
0
RONI HOVEV (ISRAEL)
825
0
AMINA DUNIUSHKINA (UKF)
1070
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
2045
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
139
0
MAYA BENAROCH (ISRAEL)
832
0
MARIIA MIROSHNICHENKO (UKF)
2054
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
2021
0
ALICE ULIVI (AKS)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
446
0
NATÁLIA RAJČÁNOVÁ (SLOVKNT)
2195
0
BOGLARKA BIHARY (UTE)
2044
0
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
1172
0
ELISAVETA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1805
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
1778
0
EMINA ABDULIĆ (TUZ)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
2324
0
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
2196
0
NOEMI KOPFER (UTE)
817
0
BUKURIJE SELIMI (KK.FATI)
130
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
1344
0
SANA ĆERIMOVIĆ (KS USK )
2370
0
ALICE BELVINI (GERMINA)
1435
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
445
0
KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ (SLOVKNT)
1378
0
EMA ZETICA (KGB)
1986
0
EMMA PODOBOVÁ (SLOVKNT)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
825
0
AMINA DUNIUSHKINA (UKF)
2045
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
832
0
MARIIA MIROSHNICHENKO (UKF)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
446
0
NATÁLIA RAJČÁNOVÁ (SLOVKNT)
1172
0
ELISAVETA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1805
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
817
0
BUKURIJE SELIMI (KK.FATI)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
2370
0
ALICE BELVINI (GERMINA)
445
0
KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ (SLOVKNT)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
2045
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
1805
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
445
0
KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ (SLOVKNT)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
2324
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
2324
0
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
1805
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
Medalists
1. POLINA GURENKO, KC SARCELLES
2. AGUS ASIA, ITALY NATIONAL TEAM
3. MADINA SADIGOVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav