Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniori -61
264
NIKOLA MORAVAC (ENERGIJ)
264
0
NIKOLA MORAVAC (ENERGIJ)
1206
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1206
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
219
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1206
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1150
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
219
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
2035
0
TAMÁS GERÉD-KIRÁLY (BSC.)
2233
DAVID DE FALCO (POLIZIA)
950
0
ANDRIJA SOLDO (MEĐUGOR)
471
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
60
USAME BAJRAMI (METALMK)
264
0
NIKOLA MORAVAC (ENERGIJ)
1088
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1809
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1206
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
2064
UROS PETROVACKI (SRBJNTM)
531
0
ADIS HALILOVIĆ (BIHAC)
347
0
DORIJAN ROMIC (SAMOBOR)
888
SALVATI AUGUSTO (OKR)
1620
0
NICOLA GATTI (GLCFIJL)
473
0
SAMUEL TAPAJČÍK (SLOVKNT)
1675
FAHIK VESELI (STEFAN1)
1062
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
2014
0
GAL DVORJAK (NESTOR)
739
LORENZO IAPADRE (CUSTO)
1923
FABIO CASTELLI (TALARIC)
1150
VASIL RIVOV (TEAM BG)
734
0
OHAD ROGENSHTEIN (ISRAEL)
2190
0
DAVID NICHOLS (UTE)
2235
LUCA TURCHI (POLIZIA)
956
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
472
0
PAVEL SUTIAK (SLOVKNT)
818
0
DAGIN FEJZULI (KK.FATI)
2415
0
GIANMARCO PACINO (TROINA1)
1040
0
ADIN HADZIC (OKINAWA)
1457
0
ROBERTO SKOČAK (SUSEDGR)
1803
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1533
PAOLO PEDERSOLI (03BS120)
2108
DESPOT MISOVIC (SRBJNTM)
302
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
2204
0
HUMMAT BAKHSHALIYEV (ANKF)
2236
ERIC DALTIN (ASI VE)
1634
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
2063
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
2392
0
ELVIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
1207
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1225
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1387
MASSIMILIANO DECIO (OLIMPIA)
1151
VALENTIN YORDANOV (TEAM BG)
219
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
2233
0
DAVID DE FALCO (POLIZIA)
471
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
60
0
USAME BAJRAMI (METALMK)
264
0
NIKOLA MORAVAC (ENERGIJ)
1809
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1206
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
2064
0
UROS PETROVACKI (SRBJNTM)
531
0
ADIS HALILOVIĆ (BIHAC)
888
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
473
0
SAMUEL TAPAJČÍK (SLOVKNT)
1675
0
FAHIK VESELI (STEFAN1)
1062
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
739
0
LORENZO IAPADRE (CUSTO)
1923
0
FABIO CASTELLI (TALARIC)
1150
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
2190
0
DAVID NICHOLS (UTE)
2235
0
LUCA TURCHI (POLIZIA)
956
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
2415
0
GIANMARCO PACINO (TROINA1)
1040
0
ADIN HADZIC (OKINAWA)
1803
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1533
0
PAOLO PEDERSOLI (03BS120)
2108
0
DESPOT MISOVIC (SRBJNTM)
2204
0
HUMMAT BAKHSHALIYEV (ANKF)
2236
0
ERIC DALTIN (ASI VE)
1634
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
2063
0
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
2392
0
ELVIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
1225
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1387
0
MASSIMILIANO DECIO (OLIMPIA)
1151
0
VALENTIN YORDANOV (TEAM BG)
219
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
471
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
1809
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1206
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
531
0
ADIS HALILOVIĆ (BIHAC)
1675
0
FAHIK VESELI (STEFAN1)
739
0
LORENZO IAPADRE (CUSTO)
1150
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
2190
0
DAVID NICHOLS (UTE)
2415
0
GIANMARCO PACINO (TROINA1)
1803
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1533
0
PAOLO PEDERSOLI (03BS120)
2204
0
HUMMAT BAKHSHALIYEV (ANKF)
2063
0
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
1225
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1387
0
MASSIMILIANO DECIO (OLIMPIA)
219
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1809
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1675
0
FAHIK VESELI (STEFAN1)
1150
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
2190
0
DAVID NICHOLS (UTE)
1803
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
2063
0
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
1225
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1809
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1150
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
1803
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1225
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1809
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1803
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1040
ADIN HADZIC (OKINAWA)
1533
0
PAOLO PEDERSOLI (03BS120)
1040
0
ADIN HADZIC (OKINAWA)
2190
0
DAVID NICHOLS (UTE)
1040
0
ADIN HADZIC (OKINAWA)
1225
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
2190
0
DAVID NICHOLS (UTE)
Medalists
1. VITULANO GENNARO, ITALY NATIONAL TEAM
2. MARCHESE SAMUELE, ITALY NATIONAL TEAM
3. VASIL RIVOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. DAVID NICHOLS, UTE