Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - U 21 (ženski) -55
40
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
14
0
MONIKA PENDAROVSKA (MKD)
14
0
MONIKA PENDAROVSKA (MKD)
1155
0
SILVIYA VANGELOVA (TEAM BG)
1155
0
SILVIYA VANGELOVA (TEAM BG)
733
0
ROTEM EFRONI (ISRAEL)
14
0
MONIKA PENDAROVSKA (MKD)
1219
0
MARIJA ČAVKA (OBI KAŠ)
2078
0
VERA DUKIĆ (SRBJNTM)
40
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1758
0
MANGIACAPRA FRANCESCA (UCENTER)
1155
0
SILVIYA VANGELOVA (TEAM BG)
174
LILIEN VAJDA (GOJUKAI)
1643
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
787
0
LEJLA MACANOVIĆ (UKKBSA)
119
0
NIKA DEŠA (CRO)
2406
0
PETRA ZAJC (KOLEKTO)
741
0
ELISA MASTRANTUONO (CUSTO)
733
0
ROTEM EFRONI (ISRAEL)
2337
ARI SHALA (KOSOVA)
803
0
FEDERICA RICCARDI (FEDE)
2217
0
AYTAJ ALIYEVA (ANKF)
2079
0
MARINA DAMJANOVIĆ (SRBJNTM)
1925
0
BARBARA HABERL (TRBOVLJ)
915
0
DARIA PITTA (PULEO)
673
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
9
JELENA PEHAR (FORTITE)
1702
0
SARA BIONDO (GLCFIJL)
671
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
481
INA MACEJKOVÁ (SLOVKNT)
742
0
FRANCESCA CAVALLARO (CUSTO)
138
0
TAL BENAROCHE (ISRAEL)
2336
GRESA ZHITIA (KOSOVA)
14
0
MONIKA PENDAROVSKA (MKD)
2078
0
VERA DUKIĆ (SRBJNTM)
1155
0
SILVIYA VANGELOVA (TEAM BG)
174
0
LILIEN VAJDA (GOJUKAI)
1643
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
2406
0
PETRA ZAJC (KOLEKTO)
733
0
ROTEM EFRONI (ISRAEL)
2337
0
ARI SHALA (KOSOVA)
803
0
FEDERICA RICCARDI (FEDE)
1925
0
BARBARA HABERL (TRBOVLJ)
673
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
9
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
671
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
481
0
INA MACEJKOVÁ (SLOVKNT)
742
0
FRANCESCA CAVALLARO (CUSTO)
2336
0
GRESA ZHITIA (KOSOVA)
2078
0
VERA DUKIĆ (SRBJNTM)
1155
0
SILVIYA VANGELOVA (TEAM BG)
1643
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
733
0
ROTEM EFRONI (ISRAEL)
803
0
FEDERICA RICCARDI (FEDE)
9
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
671
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
2336
0
GRESA ZHITIA (KOSOVA)
2078
0
VERA DUKIĆ (SRBJNTM)
733
0
ROTEM EFRONI (ISRAEL)
803
0
FEDERICA RICCARDI (FEDE)
2336
0
GRESA ZHITIA (KOSOVA)
2078
0
VERA DUKIĆ (SRBJNTM)
2336
0
GRESA ZHITIA (KOSOVA)
742
FRANCESCA CAVALLARO (CUSTO)
671
0
SARA SIDDIQUI (DELTA)
742
0
FRANCESCA CAVALLARO (CUSTO)
803
0
FEDERICA RICCARDI (FEDE)
742
0
FRANCESCA CAVALLARO (CUSTO)
Osvajači medalja
1. VERA DUKIĆ, Karate Federation of Serbia
2. GRESA ZHITIA, Kosovo Karate Federation
3. ROTEM EFRONI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. FRANCESCA CAVALLARO, ASD CUS TORINO