Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniorke (S3)
681
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
272
0
ALEKSADRA KORYAGINA (UKF)
681
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
1823
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
681
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
559
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
272
0
ALEKSADRA KORYAGINA (UKF)
1398
0
ALBERTA NALETINA (RAB-ENP)
1823
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
2367
0
VERONICA BARICHELLO (GERMINA)
1027
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
2343
0
VLERONA SHALA (KOSOVA)
1818
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME2)
1794
0
TERRYANA DONOFRIO (ASDCAM)
721
0
ANNA KRESHCHENKO (UKF)
893
0
LAURA STERCK (HUNGARY)
1816
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
2417
0
ALICE SOFIA CIESA (TAD )
576
0
MILENA MARRAZZA (PUGLIA)
2347
0
WIKTORIA MATUSZEWSKA (MIKI)
559
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
272
0
ALEKSADRA KORYAGINA (UKF)
1823
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
1027
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
1794
0
TERRYANA DONOFRIO (ASDCAM)
893
0
LAURA STERCK (HUNGARY)
1816
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
576
0
MILENA MARRAZZA (PUGLIA)
559
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
1823
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
1794
0
TERRYANA DONOFRIO (ASDCAM)
1816
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
559
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
1794
0
TERRYANA DONOFRIO (ASDCAM)
893
0
LAURA STERCK (HUNGARY)
1818
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME2)
1816
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
893
0
LAURA STERCK (HUNGARY)
Osvajači medalja
1. TERRYANA DONOFRIO, ASD CAM D'ONOFRIO
2. SAMIRA DUCALE, Asd Dojo Matsumura Taranto
3. MATEA CIKOJA, Osijek
3. VLATKA KIUK, SLJEME2