Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
633
IMANA DURDŽIĆ (KS USK )
633
0
IMANA DURDŽIĆ (KS USK )
2289
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
2289
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1973
0
IVA JURIČIĆ (USKOPLJ)
182
0
LENA WOJDA (MIKI)
1973
0
IVA JURIČIĆ (USKOPLJ)
315
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
12
VITA VRVIŠČAR (MON CHI)
1306
ENA KAPIĆ (KS USK )
2289
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
312
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
716
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
633
IMANA DURDŽIĆ (KS USK )
601
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1979
0
KLARA JURIČIĆ (USKOPLJ)
314
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
2426
ZOJA KANDUT (RUDAR)
1311
SARA REKIĆ (KS USK )
1958
MARZANO AURORA (TALARIC)
1584
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
313
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1451
ARIANNA DIZDAREVIĆ (KS USK )
1973
0
IVA JURIČIĆ (USKOPLJ)
315
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
12
0
VITA VRVIŠČAR (MON CHI)
1306
0
ENA KAPIĆ (KS USK )
2289
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
312
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
716
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
633
0
IMANA DURDŽIĆ (KS USK )
601
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
314
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
2426
0
ZOJA KANDUT (RUDAR)
1311
0
SARA REKIĆ (KS USK )
1958
0
MARZANO AURORA (TALARIC)
1584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
313
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1451
0
ARIANNA DIZDAREVIĆ (KS USK )
1973
0
IVA JURIČIĆ (USKOPLJ)
12
0
VITA VRVIŠČAR (MON CHI)
2289
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
716
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
601
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1311
0
SARA REKIĆ (KS USK )
1584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
313
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1973
0
IVA JURIČIĆ (USKOPLJ)
716
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1311
0
SARA REKIĆ (KS USK )
1584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
716
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1584
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
1958
MARZANO AURORA (TALARIC)
313
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1958
0
MARZANO AURORA (TALARIC)
1311
0
SARA REKIĆ (KS USK )
313
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
3. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. SARA REKIĆ, KS USK BIH