Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište -
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniori (S2)
Kata - Seniorke (S3)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kata - Seniorke (S3)
681
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
272
0
ALEKSADRA KORYAGINA (UKF)
681
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
1823
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
681
0
MATEA CIKOJA (KKOS)
559
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
272
0
ALEKSADRA KORYAGINA (UKF)
1398
0
ALBERTA NALETINA (RAB-ENP)
1823
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
2367
0
VERONICA BARICHELLO (GERMINA)
1027
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
2343
0
VLERONA SHALA (KOSOVA)
1818
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME2)
1794
0
TERRYANA DONOFRIO (ASDCAM)
721
0
ANNA KRESHCHENKO (UKF)
893
0
LAURA STERCK (HUNGARY)
1816
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
2417
0
ALICE SOFIA CIESA (TAD )
576
0
MILENA MARRAZZA (PUGLIA)
2347
0
WIKTORIA MATUSZEWSKA (MIKI)
559
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
272
0
ALEKSADRA KORYAGINA (UKF)
1823
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
1027
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
1794
0
TERRYANA DONOFRIO (ASDCAM)
893
0
LAURA STERCK (HUNGARY)
1816
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
576
0
MILENA MARRAZZA (PUGLIA)
559
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
1823
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
1794
0
TERRYANA DONOFRIO (ASDCAM)
1816
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
559
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
1794
0
TERRYANA DONOFRIO (ASDCAM)
893
0
LAURA STERCK (HUNGARY)
1818
0
MIHAELA PETROVIĆ (SLJEME2)
1816
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
893
0
LAURA STERCK (HUNGARY)
Osvajači medalja
1. TERRYANA DONOFRIO, ASD CAM D'ONOFRIO
2. SAMIRA DUCALE, Asd Dojo Matsumura Taranto
3. MATEA CIKOJA, Osijek
3. VLATKA KIUK, SLJEME2