Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area -
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniori (S2)
Kata - Seniorke (S3)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kumite - U 21 (ženski) +68
774
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
774
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
2218
0
FARIDA ALIYEVA (ANKF)
2218
0
FARIDA ALIYEVA (ANKF)
2031
0
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
2031
0
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
1118
0
OKSANA SAUKH (UKF)
2229
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
1056
RASEMKA KOLJENOVIĆ (OKINAWA)
487
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
2089
TARA ROPRET (SRBJNTM)
774
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
2218
FARIDA ALIYEVA (ANKF)
997
KLARA KATAVIĆ (KTC KŽ)
2088
0
TANJA ŽUNIĆ (SRBJNTM)
352
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
1525
ALESSIA ESTE (03BS120)
776
MIRNESA BEKTAŠ (UKKBSA)
488
MARTINA TULEJOVÁ (SLOVKNT)
2380
ANA MARKOVIĆ (AS)
1896
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
2147
SILVIA SEMERARO (CSE)
2340
DIELLZA DRAGUSHA (KOSOVA)
2031
0
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
2229
0
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
1056
0
RASEMKA KOLJENOVIĆ (OKINAWA)
487
0
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
2089
0
TARA ROPRET (SRBJNTM)
774
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
2218
0
FARIDA ALIYEVA (ANKF)
997
0
KLARA KATAVIĆ (KTC KŽ)
352
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
1525
0
ALESSIA ESTE (03BS120)
776
0
MIRNESA BEKTAŠ (UKKBSA)
488
0
MARTINA TULEJOVÁ (SLOVKNT)
2380
0
ANA MARKOVIĆ (AS)
1896
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
2147
0
SILVIA SEMERARO (CSE)
2340
0
DIELLZA DRAGUSHA (KOSOVA)
2031
0
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
487
0
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
2089
0
TARA ROPRET (SRBJNTM)
2218
0
FARIDA ALIYEVA (ANKF)
352
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
776
0
MIRNESA BEKTAŠ (UKKBSA)
1896
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
2147
0
SILVIA SEMERARO (CSE)
2031
0
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
2089
0
TARA ROPRET (SRBJNTM)
352
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
2147
0
SILVIA SEMERARO (CSE)
2089
0
TARA ROPRET (SRBJNTM)
2147
0
SILVIA SEMERARO (CSE)
2340
DIELLZA DRAGUSHA (KOSOVA)
1896
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
2340
0
DIELLZA DRAGUSHA (KOSOVA)
352
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
2340
0
DIELLZA DRAGUSHA (KOSOVA)
Medalists
1. SILVIA SEMERARO, CS ESERCITO
2. TARA ROPRET, Karate Federation of Serbia
3. FARIDA ALIYEVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. KAJA BUDIČ, SAMOBOR