Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište -
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniori (S2)
Kata - Seniorke (S3)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kumite - U 21 (muški) -84
2084
0
ALEKSANDAR MARKOVIĆ (SRBJNTM)
842
0
ANDRII TOROSHANKO (UKF)
842
0
ANDRII TOROSHANKO (UKF)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
1187
0
LUCA BUONO (SHIRAI)
842
0
ANDRII TOROSHANKO (UKF)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
2084
0
ALEKSANDAR MARKOVIĆ (SRBJNTM)
2368
0
ALESSANDRO GATTO (GERMINA)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
2358
0
DÁNIEL GYÖRGY (HUNGARY)
384
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
1639
0
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
1919
0
ROMAN REKHLITSKYY (UKF)
780
0
MUNIR ŠIŠIĆ (UKKBSA)
2215
0
ELMAN BABAYEV (ANKF)
18
0
HRISTIJAN BELOKOSKI (MKD)
1164
0
ADRIAN ALITCHKAY (TEAM BG)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
236
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
512
0
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
688
0
MAKSYM DUDAK (UKF)
789
0
FAHRUDIN ĐELILOVIĆ (UKKBSA)
1135
0
PAVOL BITTO (TT SVK)
194
MARCO NATOLI (EXTREME)
2305
0
MARCELL KNIRSCH (HUN WKF)
1609
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
934
0
RAFFAELLO MILANTA (PULEO)
1505
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
2335
0
TAHIR AJVAZI (KOSOVA)
995
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
2085
0
BOGDAN OBRADOVIĆ (SRBJNTM)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
75
0
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
842
0
ANDRII TOROSHANKO (UKF)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
384
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
1919
0
ROMAN REKHLITSKYY (UKF)
2215
0
ELMAN BABAYEV (ANKF)
18
0
HRISTIJAN BELOKOSKI (MKD)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
688
0
MAKSYM DUDAK (UKF)
1135
0
PAVOL BITTO (TT SVK)
194
0
MARCO NATOLI (EXTREME)
2305
0
MARCELL KNIRSCH (HUN WKF)
1505
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
995
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
2215
0
ELMAN BABAYEV (ANKF)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
688
0
MAKSYM DUDAK (UKF)
194
0
MARCO NATOLI (EXTREME)
995
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
194
0
MARCO NATOLI (EXTREME)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
75
0
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
995
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
194
0
MARCO NATOLI (EXTREME)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
Osvajači medalja
1. BRIAN TIMMERMANS, Karate Team Timmermans
2. ANES ČONGO, Champion
3. GYÖRGY DÁNIEL, Hungarian National WKF Team
3. PETAR SPASENOVSKI, METALURG