Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area -
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -36
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
1850
0
LEJLA DUPANOVIĆ (KS USK )
1242
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
1242
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
2291
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
2291
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
2160
0
NIA GANZITTI (RUDAR)
615
0
PAULA JUG (OMEGA)
1037
0
ESPOSITO TERESA (TEAMARC)
322
0
VERONIKA HORAK (SAMOBOR)
186
0
WIKTORIA NOWAK (MIKI)
1538
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
758
0
MARTINA ARSOVSKA (7654321)
1980
0
MAJA JURIČIĆ (USKOPLJ)
2160
0
NIA GANZITTI (RUDAR)
726
0
MARTINA JAMBRAK (TEMPO)
2291
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1981
0
MARIELA JURIČIĆ (USKOPLJ)
971
0
DARIIA MOTINHA (UKF)
1242
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
551
0
JUSRA ADEMI (FORCA)
1850
0
LEJLA DUPANOVIĆ (KS USK )
2293
0
MICHELA RIZZO (TAD )
609
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
293
0
ALEXANDRA GATT (MALTA)
323
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
188
0
WIKTORIA WESOŁOWSKA (MIKI)
1464
0
SONIA INZOLI (CSK)
745
0
JOVANA MANCEVSKA (7654321)
1851
0
SARAH ŠERTOVIĆ (KS USK )
2161
0
SARA NOVAK (RUDAR)
813
0
ISRA CELO (NÖ)
896
0
KATA BALTÁS (HUNGARY)
1982
0
JANA NOVAKOVIĆ (USKOPLJ)
2162
0
SAURA OMIĆ (RUDAR)
1236
0
LEA JENIĆEK (333CR)
2144
0
SUHELA ISAKU (FORCA)
1514
0
MELANY ŠABANAGIĆ (KS USK )
1148
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1037
0
ESPOSITO TERESA (TEAMARC)
186
0
WIKTORIA NOWAK (MIKI)
758
0
MARTINA ARSOVSKA (7654321)
2160
0
NIA GANZITTI (RUDAR)
2291
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
971
0
DARIIA MOTINHA (UKF)
1242
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
2293
0
MICHELA RIZZO (TAD )
293
0
ALEXANDRA GATT (MALTA)
323
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
1464
0
SONIA INZOLI (CSK)
1851
0
SARAH ŠERTOVIĆ (KS USK )
896
0
KATA BALTÁS (HUNGARY)
1982
0
JANA NOVAKOVIĆ (USKOPLJ)
1236
0
LEA JENIĆEK (333CR)
1148
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1037
0
ESPOSITO TERESA (TEAMARC)
2160
0
NIA GANZITTI (RUDAR)
2291
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
2293
0
MICHELA RIZZO (TAD )
323
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
1464
0
SONIA INZOLI (CSK)
896
0
KATA BALTÁS (HUNGARY)
1148
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
2160
0
NIA GANZITTI (RUDAR)
2293
0
MICHELA RIZZO (TAD )
323
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
1148
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
2293
0
MICHELA RIZZO (TAD )
323
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
293
0
ALEXANDRA GATT (MALTA)
188
0
WIKTORIA WESOŁOWSKA (MIKI)
1464
0
SONIA INZOLI (CSK)
293
0
ALEXANDRA GATT (MALTA)
1148
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1464
0
SONIA INZOLI (CSK)
Medalists
1. MICHELA RIZZO, TAD RIJEKA
2. NIKA JELEN, SAMOBOR
3. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. SONIA INZOLI, CSK MASTER