Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.C.D. ATLANTIDE TROINA
A.S.D. ASI KARATE VENETO
A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
A.S.D. MASTER CLUB MISTERBIANCO
accademia karate bartolo
Accademia KT Santa Maria a Vico
ADAMANT
AKS Sesto Fiorentino
Alken
ARENA
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CAM D'ONOFRIO
Asd Castelfranco Veneto
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD EXTREME FITNESS
ASD FITNESS PESCARA
ASD LEONE
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD SHOTOKAN
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Bashkimi 2002
Bátaszék
Belarus Karate Federation
BIHAĆ
Borac - Čačak
Bosatsu
BOTTONI
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BUDOKAN MONTELUPO
BUJE
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
BVSC-FIGHTER
C.S. TATUCU GIROS-CHISODA
CBS PULA
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
CKOSS karate
CROATIA
CROHERC
CS ESERCITO
CSK MASTER
Cus Perugia
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FATI
FENIKS
FINIDA (POREČ)
FORCA
FORTITER (Kaštela)
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HKSE
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Hungarian National WKF Team
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karate Austria
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Team Timmermans
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KC SARCELLES
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Posušje
KK Rudar Velenje
KK Slovsport Trnava
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Mala Subotica
mavashi
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Niederösterreich
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
Olympic Planet - Moffa Team
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pleszewski Klub Karate
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
PSE-Shindo
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
Rochlitz Germany
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
s.s.d. Master Planet Palermo
SAMOBOR
SAMPIONI
Sampioni Banja Koviljaca
Shingitai karate do
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHKENDIJA
Shotokan Grosuplje
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPIRIT
SPN Vernon
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
SSD fitness village
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Tűzmadár SE
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
universal center
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
UTE
VARAŽDIN
VARDAR
Vasas SC
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
YOSHITAKA
ZAMET
Zebbug Karate Club
Žalec
АЛМАЗ
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Juniori -76
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - Kadeti -63
867
MATTEO FIORE (PIELLE)
867
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
19
0
DAVUD RAMADANOVSKI (MKD)
867
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
873
0
ANDRII KLYMENKO (UKF)
867
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
666
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
2141
2
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
135
0
LOVRO KRAMBERGER (MON CHI)
1205
1
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
2321
0
ALBION SOPI (KOSOVA)
376
0
AUSTONI MATTEO (TEAMNIO)
1249
1
VIKTOR BORDYUZHAN (UKF)
1724
0
TÁLAS BENDEGÚZ (FIGHTER)
666
8
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
1301
0
IBRO HADŽALIĆ (KS USK )
456
5
MARTIN PÁPAY (SLOVKNT)
2374
0
NICOLA DANIEL (GERMINA)
735
0
BENYUNES ARIEL (ISRAEL)
1611
0
GIANMARCO PACINO (TROINA1)
1550
2
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
2199
TURAL YAGUBOV (ANKF)
528
2
BENJAMIN HARBAŠ (BIHAC)
362
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1759
1
LUCA MENNILLO (CHMPCNT)
2030
1
KONSTANTIN JEREMIĆ (ČUK BGD)
1811
0
CARBONI CRISTIAN (ITA NT)
873
0
ANDRII KLYMENKO (UKF)
2359
LEVENTE KOVÁCS (HUNGARY)
190
0
LUKA PAPIĆ (CASTRA1)
1246
0
ANDRIY SENYUK (UKF)
201
0
PAŠKO JURIĆ (KK ZANS)
19
0
DAVUD RAMADANOVSKI (MKD)
867
1
MATTEO FIORE (PIELLE)
1962
0
VALENTIN LEISSNER (RL GER)
1897
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
254
0
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
2168
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
1256
0
MATTEO CECCHETTI (TOUKON)
2040
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1827
0
MARCHESE VALERIO (ITA NT)
1476
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
1723
0
KASUBA KRISTÓF (FIGHTER)
1167
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1300
0
BELMIN HADŽALIĆ (KS USK )
455
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
718
0
YEVHEN SENDETSKYI (UKF)
1549
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1742
0
ERIK DROZINA (YKKF)
816
0
ARIAN MAMUTI (KK.FATI)
1122
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1519
0
ISMAR KURTOVIĆ (BIHAC)
457
0
ADAM JURÁK (SLOVKNT)
804
0
IVAN MOSCA (FEDE)
2295
0
NIKOLA MASLAK (BORSERB)
1616
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
1913
0
MAKSYM MARUSHCHAK (UKF)
2004
MARIN GUDELJ (VGORICA)
1230
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
880
0
VLADYSLAV LASKO (UKF)
1874
0
BOTOND BOTOS (KRSE)
84
0
ARTJOMS JERMOLAJEVS (BKK LAT)
1171
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
2320
0
MIRLIND REXHEPI (KOSOVA)
1484
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
2141
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
1205
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1249
0
VIKTOR BORDYUZHAN (UKF)
666
1
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
456
2
MARTIN PÁPAY (SLOVKNT)
2374
0
NICOLA DANIEL (GERMINA)
1550
6
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
2199
4
TURAL YAGUBOV (ANKF)
528
0
BENJAMIN HARBAŠ (BIHAC)
1759
0
LUCA MENNILLO (CHMPCNT)
873
0
ANDRII KLYMENKO (UKF)
2359
0
LEVENTE KOVÁCS (HUNGARY)
1246
0
ANDRIY SENYUK (UKF)
19
1
DAVUD RAMADANOVSKI (MKD)
867
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
1897
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
2168
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
2040
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1827
0
MARCHESE VALERIO (ITA NT)
1167
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
455
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1549
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
816
0
ARIAN MAMUTI (KK.FATI)
1122
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
457
0
ADAM JURÁK (SLOVKNT)
2295
0
NIKOLA MASLAK (BORSERB)
1616
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
2004
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
880
0
VLADYSLAV LASKO (UKF)
1874
0
BOTOND BOTOS (KRSE)
1171
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
1484
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
2141
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
666
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
456
1
MARTIN PÁPAY (SLOVKNT)
1550
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
1759
0
LUCA MENNILLO (CHMPCNT)
873
1
ANDRII KLYMENKO (UKF)
19
0
DAVUD RAMADANOVSKI (MKD)
1897
6
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
2040
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1167
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
455
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
816
0
ARIAN MAMUTI (KK.FATI)
457
0
ADAM JURÁK (SLOVKNT)
1616
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
880
0
VLADYSLAV LASKO (UKF)
1171
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
666
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
456
0
MARTIN PÁPAY (SLOVKNT)
873
0
ANDRII KLYMENKO (UKF)
1897
3
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1167
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
455
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
457
0
ADAM JURÁK (SLOVKNT)
1171
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
666
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
1897
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
455
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1171
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
1897
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
455
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1549
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1300
0
BELMIN HADŽALIĆ (KS USK )
816
0
ARIAN MAMUTI (KK.FATI)
1549
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1167
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1549
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1171
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
1167
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
Osvajači medalja
1. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
2. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
3. MATTEO FIORE, ASD PIELLE
3. DANIELE DE VIVO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Kumite - Kadeti +70
1465
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
1465
0
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
143
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
143
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
1170
0
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
1170
0
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
714
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
1771
0
BAKIR KADRIĆ (TUZ)
714
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
886
MARIANI ROBERTO (OKR)
1278
DAVIDE INDAGATI (SPINEA)
1686
ZSOMBOR PÁLI (KRSE)
1049
0
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
195
0
ALEN KOTARAC (KK ZANS)
874
ANDRII LEVYTSKYI (UKF)
1736
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
2043
BOGDAN VUCKOVIC (SRBJNTM)
1858
0
VALENTINO KOVAČEVIĆ (KS USK )
143
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
978
MIKHAILO SERBIN (UKF)
508
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1465
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
809
0
BERIZ KURTANOVIC (KEIKS)
1170
0
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
1722
FRANKÓ DÁNIEL (FIGHTER)
1832
RUSU MARIUS (ITA NT)
93
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
2238
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
657
0
MARIO GIUNIO (KKHZG)
339
EDVIN OMERAGIKJ (KASE HA)
2120
DAVIDE CARERA (GLCFIJL)
1074
IGOR VRBAN (VGORICA)
1064
0
JOZO CVITANOVIĆ (EMPIPR)
2323
0
ENDRIT SHAQIRI (KOSOVA)
1234
MYKOLA MANUILA (UKF)
800
PIER PAOLO DI BENEDETTO (AWKJS)
2028
DUŠAN JELOVAC (ČUK BGD)
632
0
FARIS HASIĆ (KS USK )
159
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
843
EDUARD REZCHYK (UKF)
1878
SATHYA ZUIN (GLCFIJL)
2042
MIHAJLO ARSOVIC (SRBJNTM)
1342
MARIO GIANNONE (RKVITA)
1608
MILÁN BILISICS (FIGHTER)
1831
ROSSI ALESSANDRO (ITA NT)
460
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
714
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
886
0
MARIANI ROBERTO (OKR)
1278
0
DAVIDE INDAGATI (SPINEA)
1686
0
ZSOMBOR PÁLI (KRSE)
1049
0
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
874
0
ANDRII LEVYTSKYI (UKF)
1736
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
2043
0
BOGDAN VUCKOVIC (SRBJNTM)
143
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
978
0
MIKHAILO SERBIN (UKF)
508
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1465
0
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
1170
0
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
1722
0
FRANKÓ DÁNIEL (FIGHTER)
1832
0
RUSU MARIUS (ITA NT)
93
0
DORIJAN KEŠER (KTC KŽ)
657
0
MARIO GIUNIO (KKHZG)
339
0
EDVIN OMERAGIKJ (KASE HA)
2120
0
DAVIDE CARERA (GLCFIJL)
1074
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
2323
0
ENDRIT SHAQIRI (KOSOVA)
1234
0
MYKOLA MANUILA (UKF)
800
0
PIER PAOLO DI BENEDETTO (AWKJS)
2028
0
DUŠAN JELOVAC (ČUK BGD)
159
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
843
0
EDUARD REZCHYK (UKF)
1878
0
SATHYA ZUIN (GLCFIJL)
2042
0
MIHAJLO ARSOVIC (SRBJNTM)
1342
0
MARIO GIANNONE (RKVITA)
1608
0
MILÁN BILISICS (FIGHTER)
1831
0
ROSSI ALESSANDRO (ITA NT)
460
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
714
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
1686
0
ZSOMBOR PÁLI (KRSE)
1049
0
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
1736
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
143
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
508
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1170
0
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
1832
0
RUSU MARIUS (ITA NT)
339
0
EDVIN OMERAGIKJ (KASE HA)
1074
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1234
0
MYKOLA MANUILA (UKF)
2028
0
DUŠAN JELOVAC (ČUK BGD)
843
0
EDUARD REZCHYK (UKF)
2042
0
MIHAJLO ARSOVIC (SRBJNTM)
1608
0
MILÁN BILISICS (FIGHTER)
460
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
714
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
1736
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
508
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1170
0
ROBERTO PETROV (TEAM BG)
1074
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1234
0
MYKOLA MANUILA (UKF)
843
0
EDUARD REZCHYK (UKF)
460
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
714
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
508
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1074
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
460
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
508
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1074
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
2120
DAVIDE CARERA (GLCFIJL)
339
0
EDVIN OMERAGIKJ (KASE HA)
2120
0
DAVIDE CARERA (GLCFIJL)
1234
0
MYKOLA MANUILA (UKF)
339
0
EDVIN OMERAGIKJ (KASE HA)
460
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1234
0
MYKOLA MANUILA (UKF)
Osvajači medalja
1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. CHRISTIAN ZIPPOLI, GLC FIJLKAM
3. ROBERTO PETROV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. TOMÁŠ KÓSA, Slovak National Team
Kumite - Juniori -76
206
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1631
0
BOTOND KAPDEBÓ (FIGHTER)
206
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
2206
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
1922
0
KOVLJENOVIĆ UROŠ (CASTRA1)
355
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1030
JAN BREZOČNIK (LNP)
2126
LORENZO RIFUGIO (GLCFIJL)
1102
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1190
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1152
0
TODOR RANCHEV (TEAM BG)
2071
DJORDJE VRUCINIC (SRBJNTM)
879
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
931
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
206
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1631
BOTOND KAPDEBÓ (FIGHTER)
839
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
1357
ELDIN MUJAGIĆ (USORANI)
1813
CELENTANO AUGUSTO (ITA NT)
2206
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
875
BOHDAN ARHAT (UKF)
533
ELVEDIN MEHULIĆ (BIHAC)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
715
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
1888
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
144
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
1083
IVAN VRBAN (VGORICA)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1499
0
VITO VRBAT (LOTOS)
2070
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1916
MYKHAILO FILIPENKO (UKF)
189
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1479
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1647
DÁNIEL PINTÉR (HBFKK)
1065
RUDOLF KLIKH (UKF)
1767
AMAR HADŽIMUSTAFIĆ (TUZ)
1513
GABRIELE SALVATORE COCO (ACIREAL)
1516
KARLO TURK (KOSTRE)
1929
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
527
TARIK CAZINKIĆ (BIHAC)
355
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1030
0
JAN BREZOČNIK (LNP)
2126
0
LORENZO RIFUGIO (GLCFIJL)
1102
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1152
0
TODOR RANCHEV (TEAM BG)
2071
0
DJORDJE VRUCINIC (SRBJNTM)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
931
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1631
0
BOTOND KAPDEBÓ (FIGHTER)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
1357
0
ELDIN MUJAGIĆ (USORANI)
1813
0
CELENTANO AUGUSTO (ITA NT)
2206
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
875
0
BOHDAN ARHAT (UKF)
533
0
ELVEDIN MEHULIĆ (BIHAC)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1888
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
144
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
1083
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1916
0
MYKHAILO FILIPENKO (UKF)
189
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1647
0
DÁNIEL PINTÉR (HBFKK)
1065
0
RUDOLF KLIKH (UKF)
1767
0
AMAR HADŽIMUSTAFIĆ (TUZ)
1513
0
GABRIELE SALVATORE COCO (ACIREAL)
1516
0
KARLO TURK (KOSTRE)
1929
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
527
0
TARIK CAZINKIĆ (BIHAC)
355
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1102
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1152
0
TODOR RANCHEV (TEAM BG)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
2206
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
533
0
ELVEDIN MEHULIĆ (BIHAC)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1083
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1916
0
MYKHAILO FILIPENKO (UKF)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1767
0
AMAR HADŽIMUSTAFIĆ (TUZ)
1513
0
GABRIELE SALVATORE COCO (ACIREAL)
1929
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
355
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
2206
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1929
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1800
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1916
0
MYKHAILO FILIPENKO (UKF)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
Osvajači medalja
1. ADI GYURIK, Slovak National Team
2. VLADIMIR LAPCEVIC, Karate Federation of Serbia
3. VIKTOR KSENZHYK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. FERRARA CHRISTIAN, ITALY NATIONAL TEAM
Kumite - U 21 (muški) -75
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
335
0
MICHELE MARTINA (CUSTO)
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
207
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
847
0
RYZVAN TALIBOV (UKF)
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
2172
0
MARTIN RISTOVSKI (VARDAR)
2033
0
PAVEL KIRYIEVICH (BKF)
847
RYZVAN TALIBOV (UKF)
589
0
ADI DIZDAREVIĆ (BIH)
157
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1635
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
335
MICHELE MARTINA (CUSTO)
781
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
207
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
2009
0
KARLO MATAN (DAL)
340
VALERII TUMAKOV (UKF)
525
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
1743
GIANLUCA AVIAN (YKKF)
385
0
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
2081
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1735
ALESSANDRO PORTOGHESE (CHMPCNT)
993
IGOR SOROKIN (UKF)
2334
HEKURAN SOJEVA (KOSOVA)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1212
0
ADRIAN DIMITROV (TEAM BG)
1918
ROMAN KMIT (UKF)
590
0
MEDIN PALDUM (BIH)
242
0
ABANOUB TALHAMI (ISRAEL)
1637
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
2080
LJUBIŠA MARIĆ (SRBJNTM)
537
VIGLIOTTI CLEMENTE (SMAV)
564
IHOR POPOVYCH (UKF)
494
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1209
0
TIT PRIMOZIC (KOLEKTO)
1662
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
2214
VUSAL KAMALLI (ANKF)
778
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
645
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2280
0
FILIP VOGT (PKK )
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1638
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
841
OLEKSANDR RUD (UKF)
2034
ALEH MATARAS (BKF)
2172
0
MARTIN RISTOVSKI (VARDAR)
847
0
RYZVAN TALIBOV (UKF)
589
0
ADI DIZDAREVIĆ (BIH)
1635
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
335
0
MICHELE MARTINA (CUSTO)
781
0
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
207
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
340
0
VALERII TUMAKOV (UKF)
525
0
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
1743
0
GIANLUCA AVIAN (YKKF)
2081
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1735
0
ALESSANDRO PORTOGHESE (CHMPCNT)
993
0
IGOR SOROKIN (UKF)
2334
0
HEKURAN SOJEVA (KOSOVA)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1918
0
ROMAN KMIT (UKF)
242
0
ABANOUB TALHAMI (ISRAEL)
1637
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
2080
0
LJUBIŠA MARIĆ (SRBJNTM)
537
0
VIGLIOTTI CLEMENTE (SMAV)
564
0
IHOR POPOVYCH (UKF)
494
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1209
0
TIT PRIMOZIC (KOLEKTO)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
778
0
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1638
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
841
0
OLEKSANDR RUD (UKF)
2034
0
ALEH MATARAS (BKF)
847
0
RYZVAN TALIBOV (UKF)
589
0
ADI DIZDAREVIĆ (BIH)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
207
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
525
0
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
2081
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
2334
0
HEKURAN SOJEVA (KOSOVA)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1637
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
2080
0
LJUBIŠA MARIĆ (SRBJNTM)
564
0
IHOR POPOVYCH (UKF)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
841
0
OLEKSANDR RUD (UKF)
847
0
RYZVAN TALIBOV (UKF)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
2081
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
564
0
IHOR POPOVYCH (UKF)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
778
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
778
0
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
Osvajači medalja
1. ARDIT RUŠITI, HRASTNIK
2. IVAN MARTINAC, Hercegovina-Zagreb
3. GÁBOR HÁRSPATAKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. VUSAL KAMALLI, Azerbaijan National Karate Federation