Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.C.D. ATLANTIDE TROINA
A.S.D. ASI KARATE VENETO
A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
A.S.D. MASTER CLUB MISTERBIANCO
accademia karate bartolo
Accademia KT Santa Maria a Vico
ADAMANT
AKS Sesto Fiorentino
Alken
ARENA
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CAM D'ONOFRIO
Asd Castelfranco Veneto
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD EXTREME FITNESS
ASD FITNESS PESCARA
ASD LEONE
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD SHOTOKAN
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Bashkimi 2002
Bátaszék
Belarus Karate Federation
BIHAĆ
Borac - Čačak
Bosatsu
BOTTONI
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BUDOKAN MONTELUPO
BUJE
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
BVSC-FIGHTER
C.S. TATUCU GIROS-CHISODA
CBS PULA
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
CKOSS karate
CROATIA
CROHERC
CS ESERCITO
CSK MASTER
Cus Perugia
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FATI
FENIKS
FINIDA (POREČ)
FORCA
FORTITER (Kaštela)
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HKSE
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Hungarian National WKF Team
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karate Austria
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Team Timmermans
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KC SARCELLES
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Posušje
KK Rudar Velenje
KK Slovsport Trnava
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Mala Subotica
mavashi
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Niederösterreich
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
Olympic Planet - Moffa Team
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pleszewski Klub Karate
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
PSE-Shindo
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
Rochlitz Germany
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
s.s.d. Master Planet Palermo
SAMOBOR
SAMPIONI
Sampioni Banja Koviljaca
Shingitai karate do
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHKENDIJA
Shotokan Grosuplje
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPIRIT
SPN Vernon
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
SSD fitness village
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Tűzmadár SE
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
universal center
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
UTE
VARAŽDIN
VARDAR
Vasas SC
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
YOSHITAKA
ZAMET
Zebbug Karate Club
Žalec
АЛМАЗ
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Učenici -30
1090
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
1414
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
1414
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
1414
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
869
0
OSTAP GRES (UKF)
1455
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
1178
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
1201
ERIK BENCEK (KLENOVN)
1734
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
869
0
OSTAP GRES (UKF)
1553
NOA NOVOSEL (JASTREB)
1308
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
1090
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
1414
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
ERIK ĐULA (IVANEC)
1707
DAVIDE TREVISAN (GLCFIJL)
1839
0
TARIK SEDIĆ (KS USK )
1004
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
1415
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
117
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
368
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
1546
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
2427
0
CONSIGLIO SAMUELE (TALARIC)
1434
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
871
0
ARSEN KOVALCHUK (UKF)
1544
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
924
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
1708
FILIPPO SORCI (GLCFIJL)
1455
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
1201
0
ERIK BENCEK (KLENOVN)
869
0
OSTAP GRES (UKF)
1553
0
NOA NOVOSEL (JASTREB)
1308
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
1414
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
116
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
1707
0
DAVIDE TREVISAN (GLCFIJL)
1004
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
1415
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
117
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
2427
0
CONSIGLIO SAMUELE (TALARIC)
1434
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
1544
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
924
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
1708
0
FILIPPO SORCI (GLCFIJL)
1201
0
ERIK BENCEK (KLENOVN)
869
0
OSTAP GRES (UKF)
1308
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
116
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
1004
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
117
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
1434
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
924
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
869
0
OSTAP GRES (UKF)
1308
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
1004
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
1434
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
1308
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
1434
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
1544
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
871
0
ARSEN KOVALCHUK (UKF)
924
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
871
0
ARSEN KOVALCHUK (UKF)
1004
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
871
0
ARSEN KOVALCHUK (UKF)
Osvajači medalja
1. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
2. TARIK SALKIĆ, KS USK BIH
3. MATEO ČUKELJ, KK KIK
3. ARSEN KOVALCHUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Učenici -34
1882
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
1882
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
1072
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
1072
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
650
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
724
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1072
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
342
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
2265
SINAN PALJEVAC (KS USK )
1882
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
393
0
PETAR PRERADOVIĆ (B.LUKA)
1430
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
1142
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
650
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
863
ARSENII CHORNOLUTSKIY (UKF)
868
0
MARINIELLO MARCO (PIELLE)
1427
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1141
FRAN HOST (KASTAV)
1303
ILHAN MURANOVIĆ (KS USK )
1081
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
568
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
1199
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
1123
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1350
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
1072
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
342
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
2265
0
SINAN PALJEVAC (KS USK )
1882
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
1430
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
1142
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
650
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
863
0
ARSENII CHORNOLUTSKIY (UKF)
1427
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1141
0
FRAN HOST (KASTAV)
1303
0
ILHAN MURANOVIĆ (KS USK )
1081
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
568
0
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
1199
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
1123
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1350
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
1072
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
2265
0
SINAN PALJEVAC (KS USK )
1430
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
650
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
1141
0
FRAN HOST (KASTAV)
1081
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1199
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
1123
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
2265
0
SINAN PALJEVAC (KS USK )
650
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
1081
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1123
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
2265
0
SINAN PALJEVAC (KS USK )
1081
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1303
ILHAN MURANOVIĆ (KS USK )
1141
0
FRAN HOST (KASTAV)
1303
0
ILHAN MURANOVIĆ (KS USK )
1123
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1303
0
ILHAN MURANOVIĆ (KS USK )
Osvajači medalja
1. SINAN PALJEVAC, KS USK BIH
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. FILIP KAURIN, VELIKA GORICA
3. MATIJA NASTESKI, TUŠKANAC
Kumite - Učenice +44
713
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1304
0
SUMEA MUJADŽIĆ (KS USK )
713
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1487
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
713
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
654
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
1304
SUMEA MUJADŽIĆ (KS USK )
1487
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
266
JOVANA DERAJIĆ (ENERGIJ)
892
VITALINA PILIPCHUK (UKF)
120
LANA ČOLIĆ (TIGAR K)
1126
MIA ČAČKO (10.DAN)
1439
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
654
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
1304
0
SUMEA MUJADŽIĆ (KS USK )
1487
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
266
0
JOVANA DERAJIĆ (ENERGIJ)
892
0
VITALINA PILIPCHUK (UKF)
120
0
LANA ČOLIĆ (TIGAR K)
1126
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
1439
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
654
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
1487
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
892
0
VITALINA PILIPCHUK (UKF)
1439
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
654
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
1439
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
1126
MIA ČAČKO (10.DAN)
892
0
VITALINA PILIPCHUK (UKF)
1126
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA VAJDA, Hercegovina-Zagreb
2. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
3. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
Kumite - Mlađi kadeti -36
1261
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
1261
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
1579
0
MATEO ČOP (VIROVTC)
1579
0
MATEO ČOP (VIROVTC)
1200
0
ROKO BENCEK (KLENOVN)
1261
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
2152
0
MAKSYM MOROZOV (FRA)
1856
ANES PAŠIĆ (KS USK )
1579
0
MATEO ČOP (VIROVTC)
927
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
1555
SVEN PETRUNIĆ (JASTREB)
2128
0
MATTIA SEGHEZZI (GLCFIJL)
112
0
DINO KOVAČ (IVANEC)
2267
TARIK PALA (KS USK )
1287
BLAGOJA TASEVSKI (7654321)
1200
ROKO BENCEK (KLENOVN)
587
0
PAOLO GOZZO (BARTOLO)
1080
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
627
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
1443
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
1556
TIN PETRUNIĆ (JASTREB)
1351
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
925
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
562
RUSLAN KOTYK (UKF)
1134
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
770
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
1261
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
1856
0
ANES PAŠIĆ (KS USK )
1579
0
MATEO ČOP (VIROVTC)
1555
0
SVEN PETRUNIĆ (JASTREB)
2128
0
MATTIA SEGHEZZI (GLCFIJL)
2267
0
TARIK PALA (KS USK )
1287
0
BLAGOJA TASEVSKI (7654321)
1200
0
ROKO BENCEK (KLENOVN)
587
0
PAOLO GOZZO (BARTOLO)
627
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
1443
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
1556
0
TIN PETRUNIĆ (JASTREB)
925
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
562
0
RUSLAN KOTYK (UKF)
1134
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
770
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
1856
0
ANES PAŠIĆ (KS USK )
1579
0
MATEO ČOP (VIROVTC)
2267
0
TARIK PALA (KS USK )
1200
0
ROKO BENCEK (KLENOVN)
627
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
1443
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
562
0
RUSLAN KOTYK (UKF)
1134
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
1856
0
ANES PAŠIĆ (KS USK )
1200
0
ROKO BENCEK (KLENOVN)
627
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
562
0
RUSLAN KOTYK (UKF)
1856
0
ANES PAŠIĆ (KS USK )
627
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
587
PAOLO GOZZO (BARTOLO)
1443
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
587
0
PAOLO GOZZO (BARTOLO)
562
0
RUSLAN KOTYK (UKF)
1443
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. MUHAMMED MURTIĆ, KS USK BIH
2. ANES PAŠIĆ, KS USK BIH
3. MATEO ČOP, Virovitica
3. RUSLAN KOTYK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Mlađi kadeti -41
1713
0
FILIPPO PRIZZON (GLCFIJL)
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1411
0
NINO DONADIĆ (TAD )
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1093
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1713
0
FILIPPO PRIZZON (GLCFIJL)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1577
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1411
0
NINO DONADIĆ (TAD )
407
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
35
0
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
1444
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
122
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
1497
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
1504
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
38
0
MATEO JAKOPANEC (KK "VŽ")
507
ANDREA SANDRINELLI (GLCFIJL)
68
0
ADRIĀNS KOSTINS (BKK LAT)
1498
0
SEJMUR MATKOVIĆ (LOTOS)
1360
VASILIJE SEDLAR (BOR021)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
1753
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
303
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
232
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1568
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
1599
TIMO VLAHEK (KK MS)
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1411
0
NINO DONADIĆ (TAD )
407
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
1444
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
122
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
1504
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
507
0
ANDREA SANDRINELLI (GLCFIJL)
1498
0
SEJMUR MATKOVIĆ (LOTOS)
1360
0
VASILIJE SEDLAR (BOR021)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
303
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
232
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1599
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1411
0
NINO DONADIĆ (TAD )
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
1504
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
1360
0
VASILIJE SEDLAR (BOR021)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
232
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
303
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
1753
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
232
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
303
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
303
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. DAVID YANOVSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. ARLIND SELMANAJ, Kosovo Karate Federation
3. MISLAV BLAŽEKOVIĆ, SAMOBOR
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1971
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1971
0
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1053
0
NEJLA ALJOVIĆ (OKINAWA)
1971
0
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
2145
0
SUHELA ISAKU (FORCA)
2310
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
1053
NEJLA ALJOVIĆ (OKINAWA)
1431
EMA ČORBA (DURDEVA)
1971
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
2402
0
MONIKA ILIEVA (NIKON)
1323
SARAH OMANOVIĆ (KS USK )
1949
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
1886
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
1145
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
663
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
1079
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
1352
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1428
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1333
BELMA GROŠIĆ (KS USK )
1054
MERJEM KLEPIĆ (OKINAWA)
1597
SARA NOVAK (KK MS)
2145
0
SUHELA ISAKU (FORCA)
1053
0
NEJLA ALJOVIĆ (OKINAWA)
1431
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
1971
0
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1323
0
SARAH OMANOVIĆ (KS USK )
1949
0
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
1886
0
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
663
0
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
1079
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
1352
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1428
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1333
0
BELMA GROŠIĆ (KS USK )
1054
0
MERJEM KLEPIĆ (OKINAWA)
1597
0
SARA NOVAK (KK MS)
1053
0
NEJLA ALJOVIĆ (OKINAWA)
1431
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1949
0
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
1352
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1428
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1597
0
SARA NOVAK (KK MS)
1431
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
1428
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1431
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
1428
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1333
BELMA GROŠIĆ (KS USK )
1597
0
SARA NOVAK (KK MS)
1333
0
BELMA GROŠIĆ (KS USK )
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
1597
0
SARA NOVAK (KK MS)
Osvajači medalja
1. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
2. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC
3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. SARA NOVAK, Mala Subotica
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
2317
ALTINA PLLANA (KOSOVA)
2317
0
ALTINA PLLANA (KOSOVA)
1100
0
EDISA KOVAČ (WINNER)
1100
0
EDISA KOVAČ (WINNER)
963
0
ANDREA ŠARAC (MEĐUGOR)
1720
0
ANJA PEULIC (GLCFIJL)
2317
0
ALTINA PLLANA (KOSOVA)
1136
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1100
EDISA KOVAČ (WINNER)
1026
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
240
DESIREE ERONIA (LEOO)
790
IVA VUČIĆ (METKOVI)
963
ANDREA ŠARAC (MEĐUGOR)
1348
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
516
ANNA GUERINI (GLCFIJL)
970
DARIIA MOTINHA (UKF)
238
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
1011
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
1254
GIORGIA PEPE (TOUKON)
1425
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1324
KANITA OKANOVIĆ (KS USK )
1343
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
2317
0
ALTINA PLLANA (KOSOVA)
1136
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1100
0
EDISA KOVAČ (WINNER)
1026
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
240
0
DESIREE ERONIA (LEOO)
790
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
963
0
ANDREA ŠARAC (MEĐUGOR)
1348
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
516
0
ANNA GUERINI (GLCFIJL)
970
0
DARIIA MOTINHA (UKF)
238
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
1011
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
1254
0
GIORGIA PEPE (TOUKON)
1425
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1324
0
KANITA OKANOVIĆ (KS USK )
1343
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
1136
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1100
0
EDISA KOVAČ (WINNER)
240
0
DESIREE ERONIA (LEOO)
963
0
ANDREA ŠARAC (MEĐUGOR)
516
0
ANNA GUERINI (GLCFIJL)
238
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
1425
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1343
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
1136
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
963
0
ANDREA ŠARAC (MEĐUGOR)
516
0
ANNA GUERINI (GLCFIJL)
1425
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1136
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1425
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1254
GIORGIA PEPE (TOUKON)
1343
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
1254
0
GIORGIA PEPE (TOUKON)
516
0
ANNA GUERINI (GLCFIJL)
1343
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
Osvajači medalja
1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. ANDREA ŠARAC, MEĐUGORJE
3. ANNA GUERINI, GLC FIJLKAM
Kumite - Kadetkinje -54
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
205
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
1526
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
1819
0
FERRARINI SOFIA (ITA NT)
831
0
SIUZEN SINCHUKOVSKA (UKF)
2303
0
ALEXANDRA ILANKOVIC (HUN WKF)
231
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
1877
0
ELISA PONZI (GLCFIJL)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
21
EMILIJA CESMEDZIEVSKA (MKD)
1526
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
167
0
ANASTASIA NOSOVA (UKF)
2275
MAGDALENA GODLEWSKA (PKK )
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
205
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
2180
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
694
0
POLINA KONDAUROVA (UKF)
2093
0
LILLA TÓTH (MTK-BUD)
132
0
MISHEL ZLATKIN (ISRAEL)
2092
0
ELDINA KAŠIĆ (IGMAN)
356
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
1866
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1336
0
FEDERICA CAVALLARO (RKVITA)
1426
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
2326
DELVINA MUCIQI (KOSOVA)
2298
0
MINA TRIKOŠ (BORSERB)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
706
YULIIA PALASHEVSKA (UKF)
1825
0
MANCINELLI SYRIA (ITA NT)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
2284
0
ALEKSANDRA ILANKOVIC (HKSE)
737
0
KIM KATZ (ISRAEL)
1768
0
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
2351
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
50
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
1337
0
MIRIAM GIUGA (RKVITA)
1364
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1462
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
2046
0
IVANA PEROVIC (SRBJNTM)
448
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
1493
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1192
0
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
1180
0
NATALIIA MANDAZHY (UKF)
1664
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
2142
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
660
0
PETRA ZELJKO (KKHZG)
299
SARAH GALEA (MALTA)
275
0
SOFIA CUTRINO (BDKMNTL)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
2325
VESA IBRAHIMI (KOSOVA)
1502
0
ZSÓFIA UDVARI (SHINDO)
767
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
976
DARIIA BARBITSKA (UKF)
831
0
SIUZEN SINCHUKOVSKA (UKF)
231
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
21
0
EMILIJA CESMEDZIEVSKA (MKD)
1526
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
2275
0
MAGDALENA GODLEWSKA (PKK )
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
205
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
2180
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
132
0
MISHEL ZLATKIN (ISRAEL)
356
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
1866
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1426
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
2326
0
DELVINA MUCIQI (KOSOVA)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
706
0
YULIIA PALASHEVSKA (UKF)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
737
0
KIM KATZ (ISRAEL)
2351
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
50
0
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
1364
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1462
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
448
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
1493
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1180
0
NATALIIA MANDAZHY (UKF)
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
2142
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
299
0
SARAH GALEA (MALTA)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
2325
0
VESA IBRAHIMI (KOSOVA)
1502
0
ZSÓFIA UDVARI (SHINDO)
976
0
DARIIA BARBITSKA (UKF)
831
0
SIUZEN SINCHUKOVSKA (UKF)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
1526
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
2180
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
356
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
2326
0
DELVINA MUCIQI (KOSOVA)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
50
0
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
1364
0
LAURA POTISK (KKRSL)
448
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
299
0
SARAH GALEA (MALTA)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
976
0
DARIIA BARBITSKA (UKF)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
2180
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
1364
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1180
NATALIIA MANDAZHY (UKF)
299
0
SARAH GALEA (MALTA)
1180
0
NATALIIA MANDAZHY (UKF)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
299
0
SARAH GALEA (MALTA)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
Osvajači medalja
1. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. EMA NADAREVIĆ, KS USK BIH
3. IVANA KAMENOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. LEA VUKOJA, TAD RIJEKA