Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.C.D. ATLANTIDE TROINA
A.S.D. ASI KARATE VENETO
A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
A.S.D. MASTER CLUB MISTERBIANCO
accademia karate bartolo
Accademia KT Santa Maria a Vico
ADAMANT
AKS Sesto Fiorentino
Alken
ARENA
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CAM D'ONOFRIO
Asd Castelfranco Veneto
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD EXTREME FITNESS
ASD FITNESS PESCARA
ASD LEONE
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD SHOTOKAN
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Bashkimi 2002
Bátaszék
Belarus Karate Federation
BIHAĆ
Borac - Čačak
Bosatsu
BOTTONI
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BUDOKAN MONTELUPO
BUJE
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
BVSC-FIGHTER
C.S. TATUCU GIROS-CHISODA
CBS PULA
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
CKOSS karate
CROATIA
CROHERC
CS ESERCITO
CSK MASTER
Cus Perugia
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FATI
FENIKS
FINIDA (POREČ)
FORCA
FORTITER (Kaštela)
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HKSE
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Hungarian National WKF Team
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karate Austria
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Team Timmermans
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KC SARCELLES
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Posušje
KK Rudar Velenje
KK Slovsport Trnava
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Mala Subotica
mavashi
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Niederösterreich
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
Olympic Planet - Moffa Team
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pleszewski Klub Karate
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
PSE-Shindo
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
Rochlitz Germany
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
s.s.d. Master Planet Palermo
SAMOBOR
SAMPIONI
Sampioni Banja Koviljaca
Shingitai karate do
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHKENDIJA
Shotokan Grosuplje
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPIRIT
SPN Vernon
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
SSD fitness village
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Tűzmadár SE
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
universal center
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
UTE
VARAŽDIN
VARDAR
Vasas SC
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
YOSHITAKA
ZAMET
Zebbug Karate Club
Žalec
АЛМАЗ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - Mlađi kadeti -41
1713
0
FILIPPO PRIZZON (GLCFIJL)
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1411
0
NINO DONADIĆ (TAD )
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1093
0
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1713
0
FILIPPO PRIZZON (GLCFIJL)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1577
0
LUKA KAFKA (VIROVTC)
1411
0
NINO DONADIĆ (TAD )
407
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
35
0
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
1444
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
122
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
1497
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
1504
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
38
0
MATEO JAKOPANEC (KK "VŽ")
507
ANDREA SANDRINELLI (GLCFIJL)
68
0
ADRIĀNS KOSTINS (BKK LAT)
1498
0
SEJMUR MATKOVIĆ (LOTOS)
1360
VASILIJE SEDLAR (BOR021)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
1753
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
303
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
232
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1568
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
1599
TIMO VLAHEK (KK MS)
349
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1411
0
NINO DONADIĆ (TAD )
407
0
NIKOLA GOLIĆ (ENERGIJ)
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
1444
0
GORDAN PECIKOZIĆ (DURDEVA)
122
0
TARIK ŽIŽAK (CRO)
1504
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
507
0
ANDREA SANDRINELLI (GLCFIJL)
1498
0
SEJMUR MATKOVIĆ (LOTOS)
1360
0
VASILIJE SEDLAR (BOR021)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
303
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
232
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1599
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1411
0
NINO DONADIĆ (TAD )
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
1504
0
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
1360
0
VASILIJE SEDLAR (BOR021)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
232
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
2314
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
1898
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
853
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
303
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
1753
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
232
0
YOUSEF TOUBASSY (ISRAEL)
303
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
358
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
303
0
IGOR BRKIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. DAVID YANOVSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. ARLIND SELMANAJ, Kosovo Karate Federation
3. MISLAV BLAŽEKOVIĆ, SAMOBOR
Kumite - Mlađi kadeti -57
969
0
VLADISLAV MOMOTENKO (UKF)
1965
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1965
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1359
0
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
1965
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1349
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
969
0
VLADISLAV MOMOTENKO (UKF)
1842
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
419
0
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
1965
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1712
0
MICHELE GIRARDI (GLCFIJL)
1565
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
1359
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
857
0
ALEKSANDR INIUTIN (UKF)
34
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
689
MAX FAJERBACH (KKHZG)
1644
0
ALFONSO STRIANO (SHIRAI)
247
0
QASSEM ABO SHAH (ISRAEL)
1349
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
855
0
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
1861
0
HUMEJD GROŠIĆ (KS USK )
1543
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
73
0
DANIELS OZOLS (BKK LAT)
1948
0
PULLI ALESSANDRO (TALARIC)
224
0
SHAI DAVIDI (ISRAEL)
1131
ALEKSA RADIĆ (ENERGIJ)
1508
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
2353
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
669
ROKO TOMAC (DELTA)
1067
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1494
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
1849
EMSUD GROŠIĆ (KS USK )
1842
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
1965
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1712
0
MICHELE GIRARDI (GLCFIJL)
1359
0
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
857
0
ALEKSANDR INIUTIN (UKF)
689
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
247
0
QASSEM ABO SHAH (ISRAEL)
1349
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
855
0
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
1543
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
1948
0
PULLI ALESSANDRO (TALARIC)
1131
0
ALEKSA RADIĆ (ENERGIJ)
2353
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
669
0
ROKO TOMAC (DELTA)
1067
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1849
0
EMSUD GROŠIĆ (KS USK )
1842
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
1359
0
OLIVER JURIŠIĆ (USORANI)
857
0
ALEKSANDR INIUTIN (UKF)
1349
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
855
0
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
1948
0
PULLI ALESSANDRO (TALARIC)
669
0
ROKO TOMAC (DELTA)
1067
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1842
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
1349
0
SANJIN BRUS (ENERGIJ)
855
0
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
669
0
ROKO TOMAC (DELTA)
1842
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
669
0
ROKO TOMAC (DELTA)
2353
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1067
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
2353
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
855
0
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
1067
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
Medalists
1. EMIL SADIKOVIĆ, KS USK BIH
2. ROKO TOMAC, Delta
3. SANJIN BRUS, ENERGIJA
3. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
Kumite - Mlađi kadeti +57
1084
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
2245
0
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
1084
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1844
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1844
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1714
0
ANDREA BURAN (GLCFIJL)
1013
0
UROŠ RADAN (KK.UNSU)
33
0
ALEN ZAGOREC (KK "VŽ")
1345
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
1258
0
RICCARDO BOCCIA (TOUKON)
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1999
HARUN SINANOVIĆ (BOŠNJAK)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
1084
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
2245
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
404
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
124
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
1844
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1746
0
FRANCESCO INNOCENZI (YKKF)
66
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
1689
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
1481
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
967
0
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
1302
AMEL BAJRAMOVIĆ (KS USK )
583
0
FILIPPO TUSA (BARTOLO)
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
2244
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
2414
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
71
0
ARTJOMS JERMOLAJEVS (BKK LAT)
2393
ALEKSANDAR NOVICKI (AS)
1714
0
ANDREA BURAN (GLCFIJL)
1345
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1999
0
HARUN SINANOVIĆ (BOŠNJAK)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
2245
0
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
404
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
1844
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1746
0
FRANCESCO INNOCENZI (YKKF)
1481
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
1302
0
AMEL BAJRAMOVIĆ (KS USK )
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
2414
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
2393
0
ALEKSANDAR NOVICKI (AS)
1345
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
1844
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1746
0
FRANCESCO INNOCENZI (YKKF)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
2414
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
583
0
FILIPPO TUSA (BARTOLO)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
583
0
FILIPPO TUSA (BARTOLO)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
Medalists
1. DANIELE DE VIVO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
2. MELOS GASHI, Kosovo Karate Federation
3. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. NIKOLA ROGOZARSKI, ISRAEL KARATE FEDERATION
Kumite - Kadetkinje +54
2378
0
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
2170
0
ANJA KOTNIK (KRANJ)
2170
0
ANJA KOTNIK (KRANJ)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1748
0
NAMOINI MARTINA (YKKF)
1509
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1666
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
2122
0
ASIA IPPOLITO (GLCFIJL)
542
0
SAIRA MORINA (FORCA)
450
EVA KOZÁROVÁ (SLOVKNT)
1824
0
MAINI VALENTINA (ITA NT)
1906
0
ELYZAVETA PRYSHLYAK (UKF)
1186
YOANA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1038
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
2047
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1890
KAROLINA TEPEŠ (KKRSL)
1529
0
JESSICA MARANGONI (03BS120)
808
0
MAJA STOJMENOVSKA (KEIKS)
699
0
ALINA KARPYSHYNA (UKF)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
1282
0
GIULIA CAPUZZIMATI (SPINEA)
155
0
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1901
NENSI DRAGANIĆ (STUDNT)
536
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
1006
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
2378
0
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
2170
ANJA KOTNIK (KRANJ)
1527
0
PAMELA BODEI (03BS120)
361
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
2243
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
202
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
1294
0
RACHELE MAZZIOL (GLCFIJL)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
208
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1808
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
566
0
VERONIKA BOROSAN (UKF)
2276
MARTA MICHALEWICZ (PKK )
629
0
JASMINA VOJIĆ (KS USK )
2048
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
260
KALINA ŠUŠTERŠIČ (SHGROSP)
1265
0
MARIA TERESA SCHERZI (SHIRAI)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
1510
NATALI BADJUK (KASTAV)
1280
0
ANNA RIGHETTO (SPINEA)
612
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
1902
MARINA VUKOVIĆ (STUDNT)
1935
0
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
24
0
DESPINA SERAFIMOVA (MKD)
449
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1436
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
2169
EMA KRAJNIK (KRANJ)
1748
0
NAMOINI MARTINA (YKKF)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
542
0
SAIRA MORINA (FORCA)
450
0
EVA KOZÁROVÁ (SLOVKNT)
1824
0
MAINI VALENTINA (ITA NT)
1186
0
YOANA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1038
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
1890
0
KAROLINA TEPEŠ (KKRSL)
1529
0
JESSICA MARANGONI (03BS120)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
155
0
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1901
0
NENSI DRAGANIĆ (STUDNT)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
1006
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
2170
0
ANJA KOTNIK (KRANJ)
1527
0
PAMELA BODEI (03BS120)
202
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
208
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1808
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
2276
0
MARTA MICHALEWICZ (PKK )
2048
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
260
0
KALINA ŠUŠTERŠIČ (SHGROSP)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
1510
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
1280
0
ANNA RIGHETTO (SPINEA)
1902
0
MARINA VUKOVIĆ (STUDNT)
1935
0
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
2169
0
EMA KRAJNIK (KRANJ)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
542
0
SAIRA MORINA (FORCA)
1824
0
MAINI VALENTINA (ITA NT)
1038
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
155
0
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1527
0
PAMELA BODEI (03BS120)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
1808
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
2048
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
1280
0
ANNA RIGHETTO (SPINEA)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1038
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
2048
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
1935
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1935
0
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. MERCEDES NEHILOVA, Slovak National Team
2. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA
3. FESTINA CURRI, Kosovo Karate Federation
3. SAJNA CVETKOSKA, Sport 94
Kumite - Juniorke -59
784
SABINA LJUCA (UKKBSA)
784
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
1665
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1665
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1346
0
SELMA SMLATIĆ (KS USK )
1665
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1829
0
PIERI EVA (ITA NT)
2352
0
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
691
0
DARYA AKHRAMEIKA (ADAMANT)
1346
SELMA SMLATIĆ (KS USK )
1864
DESIDERIA SANTINA BOVE (MOFFA T)
465
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
1483
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
1156
0
JENYA YANEVA (TEAM BG)
1665
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
784
SABINA LJUCA (UKKBSA)
667
LAURA FUČIK (DELTA)
1829
0
PIERI EVA (ITA NT)
141
0
LIRAZ LINZEN (ISRAEL)
409
RAMÓNA KÁDÁR (TŰZMADÁ)
1438
PETRA VUKOVINSKI (BREGANA)
1951
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
1195
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
70
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
1063
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1908
DIANA SHOSTAK (UKF)
1968
0
IRIS HOČEVAR (ŽALEC)
1507
0
MARIA MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
1780
LAURA LELKES (SPRT-HU)
2387
ARIANA BYQMETI (KOSOVA)
833
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
923
MARIA ELENA MILANTA (PULEO)
806
VERONIKA KOSTOVSKA (KEIKS)
267
ISIDORA ĆUĆUN (ENERGIJ)
198
LENKA KULJIŠ (KK ZANS)
1802
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
2067
0
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
1669
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
1772
BELMA OMEROVIĆ (TUZ)
1460
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1528
MAINALDI ALICE (03BS120)
466
VIKTÓRIA LÁLIOVÁ (SLOVKNT)
1059
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
675
MARYIA AZARAVA (KOFUKAN)
691
0
DARYA AKHRAMEIKA (ADAMANT)
1346
0
SELMA SMLATIĆ (KS USK )
1864
0
DESIDERIA SANTINA BOVE (MOFFA T)
465
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
1483
0
ANAMARIA RULA (KA 1969)
1665
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
784
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
667
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1829
0
PIERI EVA (ITA NT)
409
0
RAMÓNA KÁDÁR (TŰZMADÁ)
1438
0
PETRA VUKOVINSKI (BREGANA)
1951
0
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
1195
0
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
70
0
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
1063
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1908
0
DIANA SHOSTAK (UKF)
1968
0
IRIS HOČEVAR (ŽALEC)
1780
0
LAURA LELKES (SPRT-HU)
2387
0
ARIANA BYQMETI (KOSOVA)
833
0
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
923
0
MARIA ELENA MILANTA (PULEO)
806
0
VERONIKA KOSTOVSKA (KEIKS)
267
0
ISIDORA ĆUĆUN (ENERGIJ)
198
0
LENKA KULJIŠ (KK ZANS)
1802
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1669
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
1772
0
BELMA OMEROVIĆ (TUZ)
1460
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1528
0
MAINALDI ALICE (03BS120)
466
0
VIKTÓRIA LÁLIOVÁ (SLOVKNT)
1059
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
675
0
MARYIA AZARAVA (KOFUKAN)
1346
0
SELMA SMLATIĆ (KS USK )
465
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
1665
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
667
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1829
0
PIERI EVA (ITA NT)
1438
0
PETRA VUKOVINSKI (BREGANA)
1195
0
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
1908
0
DIANA SHOSTAK (UKF)
1780
0
LAURA LELKES (SPRT-HU)
2387
0
ARIANA BYQMETI (KOSOVA)
806
0
VERONIKA KOSTOVSKA (KEIKS)
198
0
LENKA KULJIŠ (KK ZANS)
1802
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1460
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1528
0
MAINALDI ALICE (03BS120)
1059
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
1346
0
SELMA SMLATIĆ (KS USK )
667
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1829
0
PIERI EVA (ITA NT)
1195
0
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
1780
0
LAURA LELKES (SPRT-HU)
806
0
VERONIKA KOSTOVSKA (KEIKS)
1460
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1059
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
667
0
LAURA FUČIK (DELTA)
1829
0
PIERI EVA (ITA NT)
806
0
VERONIKA KOSTOVSKA (KEIKS)
1460
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
667
0
LAURA FUČIK (DELTA)
806
0
VERONIKA KOSTOVSKA (KEIKS)
923
MARIA ELENA MILANTA (PULEO)
198
0
LENKA KULJIŠ (KK ZANS)
923
0
MARIA ELENA MILANTA (PULEO)
1780
0
LAURA LELKES (SPRT-HU)
198
0
LENKA KULJIŠ (KK ZANS)
1460
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1780
0
LAURA LELKES (SPRT-HU)
Medalists
1. VERONIKA KOSTOVSKA, Keiks
2. LAURA FUČIK, Delta
3. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
Kumite - Juniorke +59
2138
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
209
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1021
SILVIA CARONIA (PLANET)
2210
BASTI ISMAYILOVA (ANKF)
835
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1766
0
ALMEDINA KADRIĆ (TUZ)
1564
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
795
DINA LONCICH (ISRAEL)
1658
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
134
SELENA TAUSHANOVA (MKD)
2379
0
ANA MARKOVIĆ (AS)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1795
BERTOLI MARA (ITA NT)
1506
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
2138
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
1157
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
638
0
ANTONIJA ŠARAVANJA (KKHZG)
864
OLEKSANDRA SAMUS (UKF)
1018
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2286
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
1002
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
469
0
SASKIA ADAMOVÁ (SLOVKNT)
1799
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
211
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
1667
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
2072
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2271
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
883
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1511
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
1563
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
20
EVA BLAZEVSKA (MKD)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
1963
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
569
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
196
0
KLARA GRIZELJ (KK ZANS)
2408
0
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
1677
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
655
0
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
1909
ANASTASIYA KOPYLCHAK (UKF)
1607
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
29
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
209
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1021
0
SILVIA CARONIA (PLANET)
2210
0
BASTI ISMAYILOVA (ANKF)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1766
0
ALMEDINA KADRIĆ (TUZ)
795
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1658
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
134
0
SELENA TAUSHANOVA (MKD)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1795
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
1157
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
864
0
OLEKSANDRA SAMUS (UKF)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2286
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
1002
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
1799
0
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
211
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
2072
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
883
0
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1511
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
20
0
EVA BLAZEVSKA (MKD)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
569
0
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
2408
0
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1909
0
ANASTASIYA KOPYLCHAK (UKF)
1607
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
29
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1021
0
SILVIA CARONIA (PLANET)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
795
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1658
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
864
0
OLEKSANDRA SAMUS (UKF)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
1799
0
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
2072
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1511
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1607
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1658
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2072
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
569
0
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
1963
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
1963
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
Medalists
1. LUCIJA LESJAK, Međimurje
2. DINA MAHMUD, TUZLA
3. SIMONA SIMOVSKA, karate team olimpik 2007 macedonia
3. EMILIJA JANJIĆ, karate team olimpik 2007 macedonia
Kumite - U 21 (muški) -84
2084
0
ALEKSANDAR MARKOVIĆ (SRBJNTM)
842
0
ANDRII TOROSHANKO (UKF)
842
0
ANDRII TOROSHANKO (UKF)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
1187
0
LUCA BUONO (SHIRAI)
842
0
ANDRII TOROSHANKO (UKF)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
2084
0
ALEKSANDAR MARKOVIĆ (SRBJNTM)
2368
0
ALESSANDRO GATTO (GERMINA)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
2358
0
DÁNIEL GYÖRGY (HUNGARY)
384
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
1639
0
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
1919
0
ROMAN REKHLITSKYY (UKF)
780
0
MUNIR ŠIŠIĆ (UKKBSA)
2215
0
ELMAN BABAYEV (ANKF)
18
0
HRISTIJAN BELOKOSKI (MKD)
1164
0
ADRIAN ALITCHKAY (TEAM BG)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
236
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
512
0
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
688
0
MAKSYM DUDAK (UKF)
789
0
FAHRUDIN ĐELILOVIĆ (UKKBSA)
1135
0
PAVOL BITTO (TT SVK)
194
MARCO NATOLI (EXTREME)
2305
0
MARCELL KNIRSCH (HUN WKF)
1609
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
934
0
RAFFAELLO MILANTA (PULEO)
1505
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
2335
0
TAHIR AJVAZI (KOSOVA)
995
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
2085
0
BOGDAN OBRADOVIĆ (SRBJNTM)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
75
0
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
842
0
ANDRII TOROSHANKO (UKF)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
384
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
1919
0
ROMAN REKHLITSKYY (UKF)
2215
0
ELMAN BABAYEV (ANKF)
18
0
HRISTIJAN BELOKOSKI (MKD)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
688
0
MAKSYM DUDAK (UKF)
1135
0
PAVOL BITTO (TT SVK)
194
0
MARCO NATOLI (EXTREME)
2305
0
MARCELL KNIRSCH (HUN WKF)
1505
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
995
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
1931
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
2215
0
ELMAN BABAYEV (ANKF)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
688
0
MAKSYM DUDAK (UKF)
194
0
MARCO NATOLI (EXTREME)
995
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
2306
0
GYÖRGY DÁNIEL (HUN WKF)
194
0
MARCO NATOLI (EXTREME)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
2389
0
ANES ČONGO (CHAMPIO)
3
0
BRIAN TIMMERMANS (K.T.T.)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
75
0
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
995
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
194
0
MARCO NATOLI (EXTREME)
51
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
Medalists
1. BRIAN TIMMERMANS, Karate Team Timmermans
2. ANES ČONGO, Champion
3. GYÖRGY DÁNIEL, Hungarian National WKF Team
3. PETAR SPASENOVSKI, METALURG