Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.C.D. ATLANTIDE TROINA
A.S.D. ASI KARATE VENETO
A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
A.S.D. MASTER CLUB MISTERBIANCO
accademia karate bartolo
Accademia KT Santa Maria a Vico
ADAMANT
AKS Sesto Fiorentino
Alken
ARENA
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CAM D'ONOFRIO
Asd Castelfranco Veneto
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD EXTREME FITNESS
ASD FITNESS PESCARA
ASD LEONE
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD SHOTOKAN
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Bashkimi 2002
Bátaszék
Belarus Karate Federation
BIHAĆ
Borac - Čačak
Bosatsu
BOTTONI
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BUDOKAN MONTELUPO
BUJE
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
BVSC-FIGHTER
C.S. TATUCU GIROS-CHISODA
CBS PULA
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
CKOSS karate
CROATIA
CROHERC
CS ESERCITO
CSK MASTER
Cus Perugia
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FATI
FENIKS
FINIDA (POREČ)
FORCA
FORTITER (Kaštela)
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HKSE
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Hungarian National WKF Team
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karate Austria
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Team Timmermans
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KC SARCELLES
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Posušje
KK Rudar Velenje
KK Slovsport Trnava
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Mala Subotica
mavashi
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Niederösterreich
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
Olympic Planet - Moffa Team
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pleszewski Klub Karate
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
PSE-Shindo
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
Rochlitz Germany
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
s.s.d. Master Planet Palermo
SAMOBOR
SAMPIONI
Sampioni Banja Koviljaca
Shingitai karate do
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHKENDIJA
Shotokan Grosuplje
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPIRIT
SPN Vernon
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
SSD fitness village
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Tűzmadár SE
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
universal center
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
UTE
VARAŽDIN
VARDAR
Vasas SC
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
YOSHITAKA
ZAMET
Zebbug Karate Club
Žalec
АЛМАЗ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -36
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Kadeti -52
Kata - Učenice (XB)
Kumite - Učenice -36
1709
0
ALESSIA MIOR (GLCFIJL)
1347
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1347
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1537
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1347
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
62
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
1537
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1593
0
EMA MARČEC (KK MS)
296
AMY CUNNINGHAM (MALTA)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1709
0
ALESSIA MIOR (GLCFIJL)
1347
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
962
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
1456
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
353
LENA DURAKOVIĆ (SAMOBOR)
62
MASA VIDMAR (TIGAR K)
2005
ANA MATAS (DAL)
1518
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
113
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
363
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
2095
0
SPAHOVIĆ DALILA (IPPONB)
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
642
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
1312
0
SARA REKIĆ (KS USK )
1545
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
2173
TEODORA TSANEVA (NIKON)
2313
ALMA LOKU (KOSOVA)
1231
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
1537
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
296
0
AMY CUNNINGHAM (MALTA)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1347
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
962
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
353
0
LENA DURAKOVIĆ (SAMOBOR)
62
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
2005
0
ANA MATAS (DAL)
1518
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
363
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
642
0
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
1545
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
2173
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
2313
0
ALMA LOKU (KOSOVA)
1231
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
1537
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
962
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
62
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
363
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
2173
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
2313
0
ALMA LOKU (KOSOVA)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
62
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
2173
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
642
0
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
2095
0
SPAHOVIĆ DALILA (IPPONB)
363
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
642
0
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
2173
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
642
0
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
Medalists
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. SARA TOPČAGIĆ, KS USK BIH
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. TEODORA TSANEVA, Karate Club Nikon
Kumite - Mlađi kadeti -52
1711
0
ALESSANDRO RUBERT (GLCFIJL)
641
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
641
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
268
0
STEFAN ŠORGIĆ (ENERGIJ)
268
0
STEFAN ŠORGIĆ (ENERGIJ)
2401
0
KAMEN IVANOV (NIKON)
1048
0
MAHIR DŽUHO (OKINAWA)
1711
0
ALESSANDRO RUBERT (GLCFIJL)
641
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
546
0
JASIN OSMANI (FORCA)
268
0
STEFAN ŠORGIĆ (ENERGIJ)
1086
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1750
SAMUELE PONTANI (YKKF)
371
0
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
233
0
AWAIS ATMA (ISRAEL)
1749
0
NICHOLAS PEZZINO (YKKF)
2401
0
KAMEN IVANOV (NIKON)
32
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
730
0
KARLO BREKALO (TEMPO)
684
SANTI CUTELLI (BARTOLO)
2268
0
MUHAMED SPAHIĆ (KS USK )
77
0
LEONS GAIDUKS (BKK LAT)
1947
0
CASTELLI MAURO (TALARIC)
204
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
2385
0
SLAVISA JOVIC (AS)
731
0
FRANE BREKALO (TEMPO)
581
ANDREA RICUPERO (BARTOLO)
213
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
27
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
1752
DANYEL ZANINELLO (YKKF)
1732
0
BAGI DÁNIEL (FIGHTER)
2315
0
ALBINOT SELMANI (KOSOVA)
515
ANDREA ACERBIS (GLCFIJL)
1048
0
MAHIR DŽUHO (OKINAWA)
641
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
268
0
STEFAN ŠORGIĆ (ENERGIJ)
1750
0
SAMUELE PONTANI (YKKF)
371
0
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
2401
0
KAMEN IVANOV (NIKON)
32
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
684
0
SANTI CUTELLI (BARTOLO)
2268
0
MUHAMED SPAHIĆ (KS USK )
1947
0
CASTELLI MAURO (TALARIC)
2385
0
SLAVISA JOVIC (AS)
581
0
ANDREA RICUPERO (BARTOLO)
27
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
1752
0
DANYEL ZANINELLO (YKKF)
2315
0
ALBINOT SELMANI (KOSOVA)
515
0
ANDREA ACERBIS (GLCFIJL)
1048
0
MAHIR DŽUHO (OKINAWA)
268
0
STEFAN ŠORGIĆ (ENERGIJ)
2401
0
KAMEN IVANOV (NIKON)
32
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
2268
0
MUHAMED SPAHIĆ (KS USK )
581
0
ANDREA RICUPERO (BARTOLO)
27
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
2315
0
ALBINOT SELMANI (KOSOVA)
1048
0
MAHIR DŽUHO (OKINAWA)
2401
0
KAMEN IVANOV (NIKON)
2268
0
MUHAMED SPAHIĆ (KS USK )
2315
0
ALBINOT SELMANI (KOSOVA)
1048
0
MAHIR DŽUHO (OKINAWA)
2268
0
MUHAMED SPAHIĆ (KS USK )
1947
0
CASTELLI MAURO (TALARIC)
77
0
LEONS GAIDUKS (BKK LAT)
581
0
ANDREA RICUPERO (BARTOLO)
1947
0
CASTELLI MAURO (TALARIC)
2315
0
ALBINOT SELMANI (KOSOVA)
1947
0
CASTELLI MAURO (TALARIC)
Medalists
1. MAHIR DŽUHO, OKINAWA
2. MUHAMED SPAHIĆ, KS USK BIH
3. KAMEN IVANOV, Karate Club Nikon
3. ALBINOT SELMANI, Kosovo Karate Federation
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1971
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1971
0
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1053
0
NEJLA ALJOVIĆ (OKINAWA)
1971
0
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
2145
0
SUHELA ISAKU (FORCA)
2310
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
1053
NEJLA ALJOVIĆ (OKINAWA)
1431
EMA ČORBA (DURDEVA)
1971
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
2402
0
MONIKA ILIEVA (NIKON)
1323
SARAH OMANOVIĆ (KS USK )
1949
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
1886
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
1145
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
663
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
1079
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
1352
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1428
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1333
BELMA GROŠIĆ (KS USK )
1054
MERJEM KLEPIĆ (OKINAWA)
1597
SARA NOVAK (KK MS)
2145
0
SUHELA ISAKU (FORCA)
1053
0
NEJLA ALJOVIĆ (OKINAWA)
1431
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
1971
0
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1323
0
SARAH OMANOVIĆ (KS USK )
1949
0
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
1886
0
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
663
0
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
1079
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
1352
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1428
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1333
0
BELMA GROŠIĆ (KS USK )
1054
0
MERJEM KLEPIĆ (OKINAWA)
1597
0
SARA NOVAK (KK MS)
1053
0
NEJLA ALJOVIĆ (OKINAWA)
1431
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1949
0
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
1352
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1428
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1597
0
SARA NOVAK (KK MS)
1431
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
1218
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
1428
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1431
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
1428
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1333
BELMA GROŠIĆ (KS USK )
1597
0
SARA NOVAK (KK MS)
1333
0
BELMA GROŠIĆ (KS USK )
1853
0
SUMEJA BAŠIĆ (KS USK )
1597
0
SARA NOVAK (KK MS)
Medalists
1. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
2. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC
3. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. SARA NOVAK, Mala Subotica
Kumite - Kadeti -52
2143
BAKIR OMEROVIC (ORKKA)
2143
0
BAKIR OMEROVIC (ORKKA)
707
0
DMYTRO SPICHKO (UKF)
707
0
DMYTRO SPICHKO (UKF)
1814
0
CIARLONI MATTIA (ITA NT)
707
0
DMYTRO SPICHKO (UKF)
2037
0
STRAHINJA RADOJCIN (SRBJNTM)
707
0
DMYTRO SPICHKO (UKF)
820
0
DRITON HALIMI (KK.FATI)
402
0
FEDERICO SERENO (CUSTO)
1194
0
YURII DERUN (UKF)
1149
DENISLAV STOYANOV (TEAM BG)
786
MUHAMED ŠUMAR (UKKBSA)
797
AMITAY LEVIN (ISRAEL)
1267
0
MICHELE MONTUORO (SHIRAI)
452
6
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
1381
SANI SKOTNIK (RADENCI)
2193
BALAZS NAGY (UTE)
180
MATEUSZ ADAMETZ (MIKI)
2228
4
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
850
2
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
2296
NIKOLA ARSIĆ (BORSERB)
1730
NAGY MÁTÉ (FIGHTER)
87
LEONS GAIDUKS (BKK LAT)
191
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
820
DRITON HALIMI (KK.FATI)
175
PATRIK SZŐLLŐSI (GOJUKAI)
608
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
2118
0
MARCOS BALBINO (GLCFIJL)
1243
9
IHOR STOLOKA (UKF)
2037
STRAHINJA RADOJCIN (SRBJNTM)
1733
BAGI DÁNIEL (FIGHTER)
245
KARIM AISHE (ISRAEL)
765
MARIO FICHERA (ITALY)
23
KRISTIJAN BOSKOVSKI (MKD)
2192
PAL KIRALY (UTE)
1001
JAKOV FEMBER (STIJENA)
1814
8
CIARLONI MATTIA (ITA NT)
1376
0
MYKYTA SOKULSKIY (UKF)
2260
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1648
ANDRÁS MIHELLER (HBFKK)
86
DENISS AKOPOVS (BKK LAT)
2143
BAKIR OMEROVIC (ORKKA)
2197
TALE YAGUBOV (ANKF)
1096
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
707
DMYTRO SPICHKO (UKF)
1933
0
GIANMARCO ROSA (GLCFIJL)
695
3
OLEKSANDR CHUPRYNA (UKF)
2175
KAMEN IVANOV (NIKON)
1739
BOTOND BORBÁS (BSC.)
1755
SHAI MALAMUD (ISRAEL)
2373
0
MATTEO SIMIONATO (GERMINA)
451
0
ARIS NIKOLAS ČELA (SLOVKNT)
17
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
2194
CSABA TOBIAS (UTE)
1003
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
1876
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
881
0
DMYTRO KOSTYUKOV (UKF)
1285
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
1684
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
85
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
255
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
628
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
193
JIMMY JODEILI (BOSATSU)
1241
MAKSIM ZRUBNEV (UKF)
2227
0
DENNIS LUCCHESI (GLCFIJL)
1117
0
NIKITA FILIPOV (UKF)
2294
UROŠ BELOICA (BORSERB)
1727
SINDEL MÁRK (FIGHTER)
234
AWAIS ATMA (ISRAEL)
913
VINCENZO FERRARA (BARTOLO)
1670
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
1671
MILÁN FARKAS (KRSE)
573
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
1822
0
LUCIANO CARMINE (ITA NT)
2150
0
ALBERT KLYAZ (FRA)
1466
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
1656
BARNABÁS BARANYI (MTK-BUD)
2319
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
1039
AMER ŠABIĆ (FENIKS)
161
EDI LONCICH (ISRAEL)
1066
BORNA NOVAK (VGORICA)
854
DAVID YANOVSKYI (UKF)
402
5
FEDERICO SERENO (CUSTO)
1149
0
DENISLAV STOYANOV (TEAM BG)
786
0
MUHAMED ŠUMAR (UKKBSA)
797
9
AMITAY LEVIN (ISRAEL)
452
6
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
1381
1
SANI SKOTNIK (RADENCI)
2193
3
BALAZS NAGY (UTE)
180
0
MATEUSZ ADAMETZ (MIKI)
2228
4
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
2296
0
NIKOLA ARSIĆ (BORSERB)
1730
0
NAGY MÁTÉ (FIGHTER)
87
0
LEONS GAIDUKS (BKK LAT)
191
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
820
9
DRITON HALIMI (KK.FATI)
175
1
PATRIK SZŐLLŐSI (GOJUKAI)
608
2
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
1243
0
IHOR STOLOKA (UKF)
2037
1
STRAHINJA RADOJCIN (SRBJNTM)
1733
0
BAGI DÁNIEL (FIGHTER)
245
12
KARIM AISHE (ISRAEL)
765
8
MARIO FICHERA (ITALY)
23
0
KRISTIJAN BOSKOVSKI (MKD)
2192
4
PAL KIRALY (UTE)
1001
2
JAKOV FEMBER (STIJENA)
1814
0
CIARLONI MATTIA (ITA NT)
2260
0
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1648
0
ANDRÁS MIHELLER (HBFKK)
86
0
DENISS AKOPOVS (BKK LAT)
2143
0
BAKIR OMEROVIC (ORKKA)
2197
3
TALE YAGUBOV (ANKF)
1096
1
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
707
1
DMYTRO SPICHKO (UKF)
695
0
OLEKSANDR CHUPRYNA (UKF)
2175
0
KAMEN IVANOV (NIKON)
1739
0
BOTOND BORBÁS (BSC.)
1755
0
SHAI MALAMUD (ISRAEL)
451
0
ARIS NIKOLAS ČELA (SLOVKNT)
17
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
2194
0
CSABA TOBIAS (UTE)
1003
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
881
0
DMYTRO KOSTYUKOV (UKF)
1285
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
1684
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
85
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
255
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
628
0
LEO LAZAR (9 ZMAJ )
193
0
JIMMY JODEILI (BOSATSU)
1241
0
MAKSIM ZRUBNEV (UKF)
2227
0
DENNIS LUCCHESI (GLCFIJL)
2294
0
UROŠ BELOICA (BORSERB)
1727
0
SINDEL MÁRK (FIGHTER)
234
0
AWAIS ATMA (ISRAEL)
913
0
VINCENZO FERRARA (BARTOLO)
1670
0
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
1671
0
MILÁN FARKAS (KRSE)
573
0
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
1822
0
LUCIANO CARMINE (ITA NT)
1466
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
1656
0
BARNABÁS BARANYI (MTK-BUD)
2319
0
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
1039
0
AMER ŠABIĆ (FENIKS)
161
0
EDI LONCICH (ISRAEL)
1066
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
854
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
402
8
FEDERICO SERENO (CUSTO)
797
0
AMITAY LEVIN (ISRAEL)
452
0
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
2193
3
BALAZS NAGY (UTE)
2228
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
87
0
LEONS GAIDUKS (BKK LAT)
820
6
DRITON HALIMI (KK.FATI)
608
0
KARLO JURČEVIĆ (OMEGA)
2037
7
STRAHINJA RADOJCIN (SRBJNTM)
245
0
KARIM AISHE (ISRAEL)
765
0
MARIO FICHERA (ITALY)
2192
8
PAL KIRALY (UTE)
1814
8
CIARLONI MATTIA (ITA NT)
86
0
DENISS AKOPOVS (BKK LAT)
2197
3
TALE YAGUBOV (ANKF)
707
0
DMYTRO SPICHKO (UKF)
695
0
OLEKSANDR CHUPRYNA (UKF)
1739
0
BOTOND BORBÁS (BSC.)
17
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
1003
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
881
0
DMYTRO KOSTYUKOV (UKF)
1684
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
255
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
193
0
JIMMY JODEILI (BOSATSU)
2227
0
DENNIS LUCCHESI (GLCFIJL)
234
0
AWAIS ATMA (ISRAEL)
913
0
VINCENZO FERRARA (BARTOLO)
573
0
ALAN LEGOVIĆ (TINJAN)
1822
0
LUCIANO CARMINE (ITA NT)
2319
0
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
161
0
EDI LONCICH (ISRAEL)
854
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
402
1
FEDERICO SERENO (CUSTO)
2193
0
BALAZS NAGY (UTE)
2228
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
820
0
DRITON HALIMI (KK.FATI)
2037
0
STRAHINJA RADOJCIN (SRBJNTM)
2192
0
PAL KIRALY (UTE)
1814
0
CIARLONI MATTIA (ITA NT)
2197
8
TALE YAGUBOV (ANKF)
1739
0
BOTOND BORBÁS (BSC.)
1003
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
881
0
DMYTRO KOSTYUKOV (UKF)
193
0
JIMMY JODEILI (BOSATSU)
2227
0
DENNIS LUCCHESI (GLCFIJL)
913
0
VINCENZO FERRARA (BARTOLO)
1822
0
LUCIANO CARMINE (ITA NT)
161
0
EDI LONCICH (ISRAEL)
402
0
FEDERICO SERENO (CUSTO)
820
0
DRITON HALIMI (KK.FATI)
2037
0
STRAHINJA RADOJCIN (SRBJNTM)
2197
0
TALE YAGUBOV (ANKF)
1003
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
193
0
JIMMY JODEILI (BOSATSU)
2227
0
DENNIS LUCCHESI (GLCFIJL)
161
0
EDI LONCICH (ISRAEL)
820
0
DRITON HALIMI (KK.FATI)
2197
0
TALE YAGUBOV (ANKF)
1003
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
2227
0
DENNIS LUCCHESI (GLCFIJL)
2197
0
TALE YAGUBOV (ANKF)
1003
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
2194
CSABA TOBIAS (UTE)
17
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
2194
0
CSABA TOBIAS (UTE)
1739
0
BOTOND BORBÁS (BSC.)
17
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
193
0
JIMMY JODEILI (BOSATSU)
17
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
2227
0
DENNIS LUCCHESI (GLCFIJL)
193
0
JIMMY JODEILI (BOSATSU)
Medalists
1. TALE YAGUBOV, Azerbaijan National Karate Federation
2. LUKAS VOUNASIS, STIJENA
3. DRITON HALIMI, FATI
3. DENNIS LUCCHESI, GLC FIJLKAM
Kata - Učenice (XB)
607
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
1445
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
1445
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
1232
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
1445
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
2398
0
VASSILISA ROMANOVA (NIKON)
1313
0
SARA REKIĆ (KS USK )
1232
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
552
0
ARTA BUSHI (FORCA)
309
0
LAURA SMETIŠKO (SAMOBOR)
607
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
2290
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
11
0
KIARA VRVIŠČAR (MON CHI)
1445
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
1542
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
1204
0
LUCIJA ŠARKO (KLENOVN)
1694
0
ALICE CANDOLO (GLCFIJL)
310
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
295
0
AMY CUNNINGHAM (MALTA)
308
0
KJARA DRAGOZET (SAMOBOR)
1107
0
TARA ĐUDARIĆ (POLET)
2398
0
VASSILISA ROMANOVA (NIKON)
388
0
ANASTASIJA BALAĆ (B.LUKA)
1693
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
290
0
DANKA STOJKOVA (URBANIN)
306
0
EVA NOVAK (SAMOBOR)
300
0
THYIS ANTONELLI (MALTA)
226
0
SAPIR NATAF (ISRAEL)
1536
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1446
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
610
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
1695
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
1233
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
307
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
544
0
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
311
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
2174
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
2416
0
ALMA LOKU (KOSOVA)
1232
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
309
0
LAURA SMETIŠKO (SAMOBOR)
2290
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1445
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
1542
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
310
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
295
0
AMY CUNNINGHAM (MALTA)
2398
0
VASSILISA ROMANOVA (NIKON)
1693
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
290
0
DANKA STOJKOVA (URBANIN)
300
0
THYIS ANTONELLI (MALTA)
1536
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1695
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
307
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
544
0
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
2416
0
ALMA LOKU (KOSOVA)
1232
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
2290
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1542
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
2398
0
VASSILISA ROMANOVA (NIKON)
1693
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
1536
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
307
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
2416
0
ALMA LOKU (KOSOVA)
2290
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
2398
0
VASSILISA ROMANOVA (NIKON)
1536
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
2416
0
ALMA LOKU (KOSOVA)
2290
0
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
2416
0
ALMA LOKU (KOSOVA)
544
0
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
2174
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
307
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
2174
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1536
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
2174
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
Medalists
1. ALMA LOKU, Kosovo Karate Federation
2. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. VASSILISA ROMANOVA, Karate Club Nikon
3. TEODORA TSANEVA, Karate Club Nikon