Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
26. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.C.D. ATLANTIDE TROINA
A.S.D. ASI KARATE VENETO
A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
A.S.D. MASTER CLUB MISTERBIANCO
accademia karate bartolo
Accademia KT Santa Maria a Vico
ADAMANT
AKS Sesto Fiorentino
Alken
ARENA
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CAM D'ONOFRIO
Asd Castelfranco Veneto
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD EXTREME FITNESS
ASD FITNESS PESCARA
ASD LEONE
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD SHOTOKAN
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Bashkimi 2002
Bátaszék
Belarus Karate Federation
BIHAĆ
Borac - Čačak
Bosatsu
BOTTONI
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BUDOKAN MONTELUPO
BUJE
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
BVSC-FIGHTER
C.S. TATUCU GIROS-CHISODA
CBS PULA
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
CKOSS karate
CROATIA
CROHERC
CS ESERCITO
CSK MASTER
Cus Perugia
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FATI
FENIKS
FINIDA (POREČ)
FORCA
FORTITER (Kaštela)
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HKSE
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Hungarian National WKF Team
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karate Austria
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Team Timmermans
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KC SARCELLES
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Posušje
KK Rudar Velenje
KK Slovsport Trnava
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Mala Subotica
mavashi
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Niederösterreich
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
Olympic Planet - Moffa Team
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pleszewski Klub Karate
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
PSE-Shindo
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
Rochlitz Germany
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
s.s.d. Master Planet Palermo
SAMOBOR
SAMPIONI
Sampioni Banja Koviljaca
Shingitai karate do
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHKENDIJA
Shotokan Grosuplje
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPIRIT
SPN Vernon
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
SSD fitness village
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Tűzmadár SE
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
universal center
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
UTE
VARAŽDIN
VARDAR
Vasas SC
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
YOSHITAKA
ZAMET
Zebbug Karate Club
Žalec
АЛМАЗ
TEŽA/LETO
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -68
Kumite - Kadeti -70
1189
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1189
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1239
0
DMYTRO KARVATSKIY (UKF)
1189
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1169
0
ALAN APRILOV (TEAM BG)
1189
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1284
0
TEODOR ZLATKOV (ŠDGORIC)
2024
0
ALIAKSEI FILON (BKF)
918
0
GUIDO LUCCHESINI (PULEO)
1284
0
TEODOR ZLATKOV (ŠDGORIC)
1409
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
1602
0
FABIJAN MURŠIĆ (VIROVTC)
1681
0
HRISTIJAN STOJANOVSKI (STEFAN1)
771
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
2041
0
MIHAEL MUSTA (SRBJNTM)
1820
0
GAZZE SIMONE (ITA NT)
766
VEDRAN UZELAC (KK ZANS)
1998
0
JOSIP FRANCKI-NOVAK (GLOBUS)
171
0
ANDRIY ZAPLITNYY (UKF)
1900
KARLO PAVER (TUSKNC)
602
0
ANDRIJA PENEZIĆ (OMEGA)
1189
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
59
IVO MISHACHKOVSKI (METALMK)
572
0
MILAN TOMIĆ (ENERGIJ)
1239
0
DMYTRO KARVATSKIY (UKF)
2278
KACPER VOGT (PKK )
2322
0
BETIM MALIQI (KOSOVA)
459
0
RÓBERT SCHWARTZ (SLOVKNT)
25
TOMI KOSTADINOV (MKD)
1994
0
SCHREIBER ÁDÁM (SPORTIN)
1169
0
ALAN APRILOV (TEAM BG)
1624
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1966
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
1340
0
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
56
0
DAVID SAREVSKI (METALMK)
96
0
MARIO MRVČIĆ (ZAG)
2239
0
ALDIN DZANIC (SLOBODA)
1478
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
2277
DAWID SOBKOWIAK (PKK )
2029
0
IGOR ŽUNIĆ (ČUK BGD)
1828
0
PELAMATTI ANDREA (ITA NT)
1682
DARKO KOSTOV (STEFAN1)
351
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
878
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
2200
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
930
0
MARIJAN LOVRIĆ (KK IPON)
273
0
LEONARDO ALFANI (BDKMNTL)
1683
MIKI ZIVKOV (STEFAN1)
1043
0
HAMZA TURULJA (OKINAWA)
565
0
ROBERT SHYROIAN (UKF)
2279
JAKUB KONOWALCZYK (PKK )
297
0
JACOB CAMILLERI (MALTA)
458
0
DANIEL BAGITA (SLOVKNT)
2146
MEVLUD MEMEDI (FORCA)
1969
0
JURIJ PLASKAN (ŽALEC)
1168
0
ASPARUH MIDOV (TEAM BG)
1623
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
2024
0
ALIAKSEI FILON (BKF)
1284
0
TEODOR ZLATKOV (ŠDGORIC)
1681
0
HRISTIJAN STOJANOVSKI (STEFAN1)
771
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
2041
0
MIHAEL MUSTA (SRBJNTM)
766
0
VEDRAN UZELAC (KK ZANS)
171
0
ANDRIY ZAPLITNYY (UKF)
1900
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
1189
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
59
0
IVO MISHACHKOVSKI (METALMK)
1239
0
DMYTRO KARVATSKIY (UKF)
2278
0
KACPER VOGT (PKK )
2322
0
BETIM MALIQI (KOSOVA)
25
0
TOMI KOSTADINOV (MKD)
1169
0
ALAN APRILOV (TEAM BG)
1624
0
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1340
0
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
56
0
DAVID SAREVSKI (METALMK)
1478
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
2277
0
DAWID SOBKOWIAK (PKK )
1828
0
PELAMATTI ANDREA (ITA NT)
1682
0
DARKO KOSTOV (STEFAN1)
351
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
2200
0
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
273
0
LEONARDO ALFANI (BDKMNTL)
1683
0
MIKI ZIVKOV (STEFAN1)
565
0
ROBERT SHYROIAN (UKF)
2279
0
JAKUB KONOWALCZYK (PKK )
297
0
JACOB CAMILLERI (MALTA)
2146
0
MEVLUD MEMEDI (FORCA)
1969
0
JURIJ PLASKAN (ŽALEC)
1623
0
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
1284
0
TEODOR ZLATKOV (ŠDGORIC)
771
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
2041
0
MIHAEL MUSTA (SRBJNTM)
171
0
ANDRIY ZAPLITNYY (UKF)
59
0
IVO MISHACHKOVSKI (METALMK)
1239
0
DMYTRO KARVATSKIY (UKF)
2322
0
BETIM MALIQI (KOSOVA)
1169
0
ALAN APRILOV (TEAM BG)
56
0
DAVID SAREVSKI (METALMK)
1478
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1828
0
PELAMATTI ANDREA (ITA NT)
2200
0
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
1683
0
MIKI ZIVKOV (STEFAN1)
565
0
ROBERT SHYROIAN (UKF)
297
0
JACOB CAMILLERI (MALTA)
1623
0
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
1284
0
TEODOR ZLATKOV (ŠDGORIC)
2041
0
MIHAEL MUSTA (SRBJNTM)
59
0
IVO MISHACHKOVSKI (METALMK)
1169
0
ALAN APRILOV (TEAM BG)
56
0
DAVID SAREVSKI (METALMK)
1828
0
PELAMATTI ANDREA (ITA NT)
1683
0
MIKI ZIVKOV (STEFAN1)
297
0
JACOB CAMILLERI (MALTA)
1284
0
TEODOR ZLATKOV (ŠDGORIC)
59
0
IVO MISHACHKOVSKI (METALMK)
56
0
DAVID SAREVSKI (METALMK)
1683
0
MIKI ZIVKOV (STEFAN1)
59
0
IVO MISHACHKOVSKI (METALMK)
56
0
DAVID SAREVSKI (METALMK)
1340
0
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
96
0
MARIO MRVČIĆ (ZAG)
1478
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1340
0
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
1828
0
PELAMATTI ANDREA (ITA NT)
1340
0
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
1683
0
MIKI ZIVKOV (STEFAN1)
1340
0
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
Dobitniki medalj
1. IVO MISHACHKOVSKI, METALURG
2. DAVID SAREVSKI, METALURG
3. PASQUALE GRIMALDI, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
3. MIKI ZIVKOV, karate team olimpik 2007 macedonia
Kumite - Juniori -55
2061
NIKOLA KOVACEVIC (SRBJNTM)
2061
0
NIKOLA KOVACEVIC (SRBJNTM)
1541
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
1541
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
2123
0
MATTEO LANDI (GLCFIJL)
1541
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
173
0
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
929
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
1541
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
1685
ANDRÁS SELMECI (KRSE)
1801
GRECO DANILO (ITA NT)
2061
NIKOLA KOVACEVIC (SRBJNTM)
2123
MATTEO LANDI (GLCFIJL)
1756
SHAI MALAMUD (ISRAEL)
1085
IVOR BABIĆ (VGORICA)
2179
JURII ISHENKO (UKF)
1163
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
1728
SINDEL MÁRK (FIGHTER)
95
MATEJ BUDIŠČAK (ZAG)
173
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
375
RICCARDO BOMEI (TEAMNIO)
717
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1991
BENCE CSÖPPŰ (SPORTIN)
470
ENRIKO DUŠKA (SLOVKNT)
1946
JANIS LIUT (TALARIC)
1726
LITAUSZKI GYÖRGY (FIGHTER)
2391
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
2060
NIKOLA ARNAUT (SRBJNTM)
1950
GIANMARCO ROSA (GLCFIJL)
732
ADI ASHKENAZI (ISRAEL)
1674
STOLE SMILKOVSKI (STEFAN1)
991
DANYLO BILY (UKF)
1633
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
152
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
810
UBEJD DURAKOVIC (KEIKS)
172
VIKTOR STEFANYUK (UKF)
1530
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
2203
HASAN ALIYEV (ANKF)
1672
PÉTER FEHÉR (KRSE)
1177
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
1541
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
1685
0
ANDRÁS SELMECI (KRSE)
1801
0
GRECO DANILO (ITA NT)
2061
0
NIKOLA KOVACEVIC (SRBJNTM)
2123
0
MATTEO LANDI (GLCFIJL)
1756
0
SHAI MALAMUD (ISRAEL)
1085
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
2179
0
JURII ISHENKO (UKF)
1163
0
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
1728
0
SINDEL MÁRK (FIGHTER)
95
0
MATEJ BUDIŠČAK (ZAG)
173
0
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
375
0
RICCARDO BOMEI (TEAMNIO)
717
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1991
0
BENCE CSÖPPŰ (SPORTIN)
470
0
ENRIKO DUŠKA (SLOVKNT)
1946
0
JANIS LIUT (TALARIC)
1726
0
LITAUSZKI GYÖRGY (FIGHTER)
2391
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
2060
0
NIKOLA ARNAUT (SRBJNTM)
1950
0
GIANMARCO ROSA (GLCFIJL)
732
0
ADI ASHKENAZI (ISRAEL)
1674
0
STOLE SMILKOVSKI (STEFAN1)
991
0
DANYLO BILY (UKF)
1633
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
152
0
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
810
0
UBEJD DURAKOVIC (KEIKS)
172
0
VIKTOR STEFANYUK (UKF)
1530
0
DAVIDE RAGNOLI (03BS120)
2203
0
HASAN ALIYEV (ANKF)
1672
0
PÉTER FEHÉR (KRSE)
1177
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
1541
0
ABDURAHIM IDRIZ (MKD)
1801
0
GRECO DANILO (ITA NT)
2123
0
MATTEO LANDI (GLCFIJL)
2179
0
JURII ISHENKO (UKF)
1728
0
SINDEL MÁRK (FIGHTER)
173
0
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
375
0
RICCARDO BOMEI (TEAMNIO)
470
0
ENRIKO DUŠKA (SLOVKNT)
1946
0
JANIS LIUT (TALARIC)
2391
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
732
0
ADI ASHKENAZI (ISRAEL)
991
0
DANYLO BILY (UKF)
1633
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
172
0
VIKTOR STEFANYUK (UKF)
2203
0
HASAN ALIYEV (ANKF)
1672
0
PÉTER FEHÉR (KRSE)
1801
0
GRECO DANILO (ITA NT)
2123
0
MATTEO LANDI (GLCFIJL)
173
0
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
375
0
RICCARDO BOMEI (TEAMNIO)
2391
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
732
0
ADI ASHKENAZI (ISRAEL)
172
0
VIKTOR STEFANYUK (UKF)
1672
0
PÉTER FEHÉR (KRSE)
1801
0
GRECO DANILO (ITA NT)
173
0
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
2391
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
172
0
VIKTOR STEFANYUK (UKF)
1801
0
GRECO DANILO (ITA NT)
2391
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
2060
NIKOLA ARNAUT (SRBJNTM)
1946
0
JANIS LIUT (TALARIC)
2060
0
NIKOLA ARNAUT (SRBJNTM)
732
0
ADI ASHKENAZI (ISRAEL)
1946
0
JANIS LIUT (TALARIC)
172
0
VIKTOR STEFANYUK (UKF)
732
0
ADI ASHKENAZI (ISRAEL)
Dobitniki medalj
1. GRECO DANILO, ITALY NATIONAL TEAM
2. ELDIN HAJDARPAŠIĆ, Champion
3. KOSTIANTYN LIPKOVSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. VIKTOR STEFANYUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Juniori -68
52
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1210
0
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
52
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1531
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
52
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1432
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1432
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
2106
0
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
2106
0
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
2205
0
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
203
0
VEDRAN UZELAC (KK ZANS)
1520
0
MIRZA DIZDARAEVIĆ (BIHAC)
2015
TIM DVORJAK (NESTOR)
274
LEONARDO ALFANI (BDKMNTL)
838
VALENTYN NAIDA (UKF)
1622
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
1653
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1229
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
162
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
1680
0
FILIP CVETANOVSKI (STEFAN1)
298
0
LUKE GALEA (MALTA)
2328
DONART VITIJA (KOSOVA)
1921
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
1468
ANDREJ ELBL (KK PULA)
1879
MARCO MOGNATO (GLCFIJL)
370
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1454
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
2205
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
52
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
474
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1210
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
1531
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
170
ANDRII ZHYZHII (UKF)
1625
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1560
MÓROCZ ÁKOS (BATASZE)
1992
AJNUR ĆIBO (BOŠNJAK)
1432
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1796
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
1571
0
VILIM MURŠIĆ (VIROVTC)
410
BENCE DÓKA (TŰZMADÁ)
2264
ELMEDIN ĐIVER (KS USK )
1471
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (KK PULA)
1745
DEJAN GRUER (YKKF)
990
IVAN RUDAKOV (UKF)
676
YAHOR MAKARCHUK (KOFUKAN)
2106
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
815
0
ADRIJAN MAMUTI (KK.FATI)
475
0
MICHAL VÝROSTKO (SLOVKNT)
1889
TIM ZUPANEC (KKRSL)
333
ALESSIO DELLISANTI (CUSTO)
1944
MAKSYM MALETS (UKF)
1621
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
2191
TAMAS TARSOLY (UTE)
1042
EMIN MUŠANOVIĆ (OKINAWA)
2010
JERKO TVRDE (DAL)
1389
0
KONSTANTIN VASILESKI (SPORT94)
2285
0
MARK KMET (CBSPULA)
662
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
785
FARUK SIJERČIĆ (UKKBSA)
1470
JOSIP ROGALO (KK PULA)
1744
GIOVANNI FRATA (YKKF)
1176
KYRYLO VATAN (UKF)
1512
ALIAKSEI DYDYSHKA (ADAMANT)
2068
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
1679
0
MARKO KOSTOV (STEFAN1)
1989
0
PATRIK TCHUR (SLOVKNT)
1930
LUKA PERC (TRBOVLJ)
764
GABRIELE GURGONE (ITALY)
1469
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
1295
0
JACOPO BADOLIN (GLCFIJL)
2413
0
RUDOLF KLIKH (UKF)
1990
AN NGUYEN (SPORTIN)
338
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
1401
DOMINIK BENČAN (TAD )
1793
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
1891
TÁLAS BENDEGÚZ (FIGHTER)
532
FADIL MERDIĆ (BIHAC)
218
YONATAN CALGI (ISRAEL)
584
GIOVANNI ROMANO (BARTOLO)
1915
OSTAP HUNCHAK (UKF)
2025
ZIYA ALIYEV (BKF)
597
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
203
0
VEDRAN UZELAC (KK ZANS)
2015
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
274
0
LEONARDO ALFANI (BDKMNTL)
838
0
VALENTYN NAIDA (UKF)
1622
0
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
1653
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1229
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
162
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
298
0
LUKE GALEA (MALTA)
2328
0
DONART VITIJA (KOSOVA)
1921
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
1468
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
1879
0
MARCO MOGNATO (GLCFIJL)
370
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1454
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
2205
0
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
474
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1210
0
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
1531
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
170
0
ANDRII ZHYZHII (UKF)
1625
0
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1560
0
MÓROCZ ÁKOS (BATASZE)
1992
0
AJNUR ĆIBO (BOŠNJAK)
1432
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1796
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
410
0
BENCE DÓKA (TŰZMADÁ)
2264
0
ELMEDIN ĐIVER (KS USK )
1471
0
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (KK PULA)
1745
0
DEJAN GRUER (YKKF)
990
0
IVAN RUDAKOV (UKF)
676
0
YAHOR MAKARCHUK (KOFUKAN)
2106
0
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
815
0
ADRIJAN MAMUTI (KK.FATI)
1889
0
TIM ZUPANEC (KKRSL)
333
0
ALESSIO DELLISANTI (CUSTO)
1944
0
MAKSYM MALETS (UKF)
1621
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
2191
0
TAMAS TARSOLY (UTE)
1042
0
EMIN MUŠANOVIĆ (OKINAWA)
2010
0
JERKO TVRDE (DAL)
1389
0
KONSTANTIN VASILESKI (SPORT94)
662
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
785
0
FARUK SIJERČIĆ (UKKBSA)
1470
0
JOSIP ROGALO (KK PULA)
1744
0
GIOVANNI FRATA (YKKF)
1176
0
KYRYLO VATAN (UKF)
1512
0
ALIAKSEI DYDYSHKA (ADAMANT)
2068
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
1679
0
MARKO KOSTOV (STEFAN1)
1930
0
LUKA PERC (TRBOVLJ)
764
0
GABRIELE GURGONE (ITALY)
1469
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
2413
0
RUDOLF KLIKH (UKF)
1990
0
AN NGUYEN (SPORTIN)
338
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
1401
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
1793
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
1891
0
TÁLAS BENDEGÚZ (FIGHTER)
532
0
FADIL MERDIĆ (BIHAC)
218
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
584
0
GIOVANNI ROMANO (BARTOLO)
1915
0
OSTAP HUNCHAK (UKF)
2025
0
ZIYA ALIYEV (BKF)
597
0
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
2015
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
838
0
VALENTYN NAIDA (UKF)
1622
0
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
162
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
298
0
LUKE GALEA (MALTA)
1468
0
ANDREJ ELBL (KK PULA)
370
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
2205
0
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
474
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1531
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
1560
0
MÓROCZ ÁKOS (BATASZE)
1432
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1796
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
1471
0
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (KK PULA)
1745
0
DEJAN GRUER (YKKF)
2106
0
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
815
0
ADRIJAN MAMUTI (KK.FATI)
333
0
ALESSIO DELLISANTI (CUSTO)
2191
0
TAMAS TARSOLY (UTE)
1042
0
EMIN MUŠANOVIĆ (OKINAWA)
662
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
785
0
FARUK SIJERČIĆ (UKKBSA)
1176
0
KYRYLO VATAN (UKF)
2068
0
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
1930
0
LUKA PERC (TRBOVLJ)
1469
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
1990
0
AN NGUYEN (SPORTIN)
338
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
1793
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
532
0
FADIL MERDIĆ (BIHAC)
1915
0
OSTAP HUNCHAK (UKF)
597
0
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
838
0
VALENTYN NAIDA (UKF)
162
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
298
0
LUKE GALEA (MALTA)
2205
0
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
474
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1432
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1796
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
2106
0
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
333
0
ALESSIO DELLISANTI (CUSTO)
1042
0
EMIN MUŠANOVIĆ (OKINAWA)
662
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1176
0
KYRYLO VATAN (UKF)
1930
0
LUKA PERC (TRBOVLJ)
1990
0
AN NGUYEN (SPORTIN)
1793
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
597
0
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
838
0
VALENTYN NAIDA (UKF)
2205
0
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
474
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
2106
0
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
1042
0
EMIN MUŠANOVIĆ (OKINAWA)
1176
0
KYRYLO VATAN (UKF)
1930
0
LUKA PERC (TRBOVLJ)
1793
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2205
0
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
474
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1042
0
EMIN MUŠANOVIĆ (OKINAWA)
1793
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
474
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1042
0
EMIN MUŠANOVIĆ (OKINAWA)
2010
JERKO TVRDE (DAL)
2191
0
TAMAS TARSOLY (UTE)
2010
0
JERKO TVRDE (DAL)
333
0
ALESSIO DELLISANTI (CUSTO)
2191
0
TAMAS TARSOLY (UTE)
1176
0
KYRYLO VATAN (UKF)
333
0
ALESSIO DELLISANTI (CUSTO)
1793
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
1176
0
KYRYLO VATAN (UKF)
Dobitniki medalj
1. EMIN MUŠANOVIĆ, OKINAWA
2. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
3. JOVAN ĆIRIĆ, Karate Federation of Serbia
3. ARIOLI ANDREA, ITALY NATIONAL TEAM