Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.C.D. ATLANTIDE TROINA
A.S.D. ASI KARATE VENETO
A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
A.S.D. MASTER CLUB MISTERBIANCO
accademia karate bartolo
Accademia KT Santa Maria a Vico
ADAMANT
AKS Sesto Fiorentino
Alken
ARENA
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CAM D'ONOFRIO
Asd Castelfranco Veneto
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD EXTREME FITNESS
ASD FITNESS PESCARA
ASD LEONE
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD SHOTOKAN
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Bashkimi 2002
Bátaszék
Belarus Karate Federation
BIHAĆ
Borac - Čačak
Bosatsu
BOTTONI
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BUDOKAN MONTELUPO
BUJE
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
BVSC-FIGHTER
C.S. TATUCU GIROS-CHISODA
CBS PULA
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
CKOSS karate
CROATIA
CROHERC
CS ESERCITO
CSK MASTER
Cus Perugia
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FATI
FENIKS
FINIDA (POREČ)
FORCA
FORTITER (Kaštela)
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HKSE
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Hungarian National WKF Team
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karate Austria
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Team Timmermans
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KC SARCELLES
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Posušje
KK Rudar Velenje
KK Slovsport Trnava
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Mala Subotica
mavashi
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Niederösterreich
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
Olympic Planet - Moffa Team
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pleszewski Klub Karate
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
PSE-Shindo
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
Rochlitz Germany
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
s.s.d. Master Planet Palermo
SAMOBOR
SAMPIONI
Sampioni Banja Koviljaca
Shingitai karate do
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHKENDIJA
Shotokan Grosuplje
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPIRIT
SPN Vernon
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
SSD fitness village
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Tűzmadár SE
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
universal center
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
UTE
VARAŽDIN
VARDAR
Vasas SC
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
YOSHITAKA
ZAMET
Zebbug Karate Club
Žalec
АЛМАЗ
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Učenici +46
1262
0
ALFONSO STRIANO (SHIRAI)
955
0
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
955
0
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
1551
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
1995
0
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
1262
0
ALFONSO STRIANO (SHIRAI)
955
0
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
1576
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
2405
0
ALEKS VIDOVIĆ (ENERGIJ)
359
0
NENO FILIPIĆ (SAMOBOR)
1551
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
123
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
887
0
SALVATI ADRIANO (OKR)
1014
0
UROŠ RADAN (KK.UNSU)
39
0
TIN HERCEG (KK "VŽ")
936
0
KOSTA VUJMILOVIĆ (ENERGIJ)
727
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
658
MAX FAJERBACH (KKHZG)
1995
0
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
955
0
JOSIP-LEON JERKOVIĆ (MEĐUGOR)
2405
0
ALEKS VIDOVIĆ (ENERGIJ)
1551
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
123
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
1014
0
UROŠ RADAN (KK.UNSU)
727
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
658
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
1995
0
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
1551
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
123
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
658
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
1995
0
OMAR HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
658
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
727
DARIO GRUDEN (TEMPO)
123
0
SRDJAN SIPKA (TIGAR K)
727
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
Osvajači medalja
1. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
2. OMAR HALILOVIĆ, KK"BOŠNJAK"
3. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
3. DARIO GRUDEN, Tempo
Kumite - Učenice -44
1945
0
SCHICCHI ALESSANDRA (TALARIC)
1023
0
SARA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
1945
0
SCHICCHI ALESSANDRA (TALARIC)
1492
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
1069
0
EMA NOVAK (VGORICA)
1945
0
SCHICCHI ALESSANDRA (TALARIC)
1023
SARA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
553
0
ARTA BUSHI (FORCA)
1492
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
1143
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
37
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
793
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
571
ENA MARIČIĆ (ENERGIJ)
2157
AJDA GOLAČ (RUDAR)
1139
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
1069
0
EMA NOVAK (VGORICA)
1023
0
SARA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
1492
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
1143
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
37
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
571
0
ENA MARIČIĆ (ENERGIJ)
2157
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
1139
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
1069
0
EMA NOVAK (VGORICA)
1492
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
37
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
2157
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
1069
0
EMA NOVAK (VGORICA)
37
0
LEONA GULIJA (KK "VŽ")
571
0
ENA MARIČIĆ (ENERGIJ)
793
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
2157
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
793
0
LUCIJA UTOVAC (METKOVI)
Osvajači medalja
1. LEONA GULIJA, VARAŽDIN
2. EMA NOVAK, VELIKA GORICA
3. SCHICCHI ALESSANDRA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. AJDA GOLAČ, KK Rudar Velenje
Kumite - Mlađi kadeti +57
1084
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
2245
0
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
1084
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1844
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1844
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1714
0
ANDREA BURAN (GLCFIJL)
1013
0
UROŠ RADAN (KK.UNSU)
33
0
ALEN ZAGOREC (KK "VŽ")
1345
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
1258
0
RICCARDO BOCCIA (TOUKON)
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1999
HARUN SINANOVIĆ (BOŠNJAK)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
1084
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
2245
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
404
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
124
0
VIKTOR FAGNJEN (CRO)
1844
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1746
0
FRANCESCO INNOCENZI (YKKF)
66
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
1689
0
TIBOR KOVAČIĆ (KK "VŽ")
1481
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
967
0
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
1302
AMEL BAJRAMOVIĆ (KS USK )
583
0
FILIPPO TUSA (BARTOLO)
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
2244
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
2414
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
71
0
ARTJOMS JERMOLAJEVS (BKK LAT)
2393
ALEKSANDAR NOVICKI (AS)
1714
0
ANDREA BURAN (GLCFIJL)
1345
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1999
0
HARUN SINANOVIĆ (BOŠNJAK)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
2245
0
HAŠIM BEŠIĆ ("DO")
404
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
1844
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1746
0
FRANCESCO INNOCENZI (YKKF)
1481
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
1302
0
AMEL BAJRAMOVIĆ (KS USK )
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
2414
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
2393
0
ALEKSANDAR NOVICKI (AS)
1345
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
1844
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1746
0
FRANCESCO INNOCENZI (YKKF)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
999
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
1173
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
2316
0
MELOS GASHI (KOSOVA)
2414
0
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
583
0
FILIPPO TUSA (BARTOLO)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
583
0
FILIPPO TUSA (BARTOLO)
877
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
158
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
Osvajači medalja
1. DANIELE DE VIVO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
2. MELOS GASHI, Kosovo Karate Federation
3. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. NIKOLA ROGOZARSKI, ISRAEL KARATE FEDERATION
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
1413
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1335
0
ADNA DELIĆ (KS USK )
1413
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
876
0
DARIIA YERVACHEVA (UKF)
1413
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1885
0
LARA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
2023
0
ALICE ULIVI (AKS)
1413
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1335
ADNA DELIĆ (KS USK )
876
DARIIA YERVACHEVA (UKF)
1517
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
1252
ESTER NICOSANTI (TOUKON)
1885
LARA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
1741
NIKOLINA PAPRICA (KK.UNSU)
550
JUSRA ADEMI (FORCA)
1934
0
FABBRI GIORGIA (TALARIC)
1228
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1972
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
294
ALEXANDRA GATT (MALTA)
1482
ANA SUDAC (KA 1969)
588
SERENA MICELI (BARTOLO)
700
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1022
SARA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
187
WIKTORIA WESOŁOWSKA (MIKI)
2023
0
ALICE ULIVI (AKS)
1335
0
ADNA DELIĆ (KS USK )
876
0
DARIIA YERVACHEVA (UKF)
1517
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
1252
0
ESTER NICOSANTI (TOUKON)
1885
0
LARA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
1741
0
NIKOLINA PAPRICA (KK.UNSU)
550
0
JUSRA ADEMI (FORCA)
1228
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1972
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
294
0
ALEXANDRA GATT (MALTA)
1482
0
ANA SUDAC (KA 1969)
588
0
SERENA MICELI (BARTOLO)
700
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1022
0
SARA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
187
0
WIKTORIA WESOŁOWSKA (MIKI)
2023
0
ALICE ULIVI (AKS)
876
0
DARIIA YERVACHEVA (UKF)
1885
0
LARA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
1741
0
NIKOLINA PAPRICA (KK.UNSU)
1228
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
294
0
ALEXANDRA GATT (MALTA)
588
0
SERENA MICELI (BARTOLO)
187
0
WIKTORIA WESOŁOWSKA (MIKI)
2023
0
ALICE ULIVI (AKS)
1885
0
LARA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
1228
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
187
0
WIKTORIA WESOŁOWSKA (MIKI)
2023
0
ALICE ULIVI (AKS)
1228
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1972
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1934
0
FABBRI GIORGIA (TALARIC)
294
0
ALEXANDRA GATT (MALTA)
1934
0
FABBRI GIORGIA (TALARIC)
187
0
WIKTORIA WESOŁOWSKA (MIKI)
294
0
ALEXANDRA GATT (MALTA)
Osvajači medalja
1. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
2. ALICE ULIVI, AKS Sesto Fiorentino
3. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. ALEXANDRA GATT, Zebbug Karate Club
Kumite - Juniori +76
1797
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1797
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
710
0
IGOR LAGUNOV (UKF)
710
0
IGOR LAGUNOV (UKF)
1406
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
710
0
IGOR LAGUNOV (UKF)
2073
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
2207
0
MURAD HAJIZADE (ANKF)
2073
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
696
NAZARIY ISKIV (UKF)
2369
LORO FEDERICO (GERMINA)
478
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
374
MICHAEL GHISLANDI (TEAMNIO)
2139
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
948
ALESSIO COLONELLI (TOUKON)
2288
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
2329
0
ALTIN MALOKU (KOSOVA)
2017
0
KRENAR DZAFERI (SHKENDI)
1009
SAŠA NEDIĆ (KK.UNSU)
1880
NICOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1406
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1797
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
591
LUKA KRAMAR (BIH)
710
IGOR LAGUNOV (UKF)
426
DÁNIEL CSATÓ (GANZKES)
2330
0
ALBRIM SAMOHODAJ (KOSOVA)
2018
0
VEGIM MURATI (SHKENDI)
1153
EMILYAN TASKOV (TEAM BG)
509
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
935
IVAN MARIĆ (KK IPON)
932
RAFFAELLO MILANTA (PULEO)
534
AJDIN ĆEHIĆ (BIHAC)
979
MAXIM SERBIN (UKF)
424
TAS FERENC SZILÁGYI (GANZKES)
235
KAMEL SAADI (ISRAEL)
2240
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
1442
FRANCESCO CARMINE RUSSO (MOFFA T)
1924
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
1807
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
594
DŽENAN KREHO (BIH)
1237
MYKHAILO VEPRIUK (UKF)
2074
MARKO KRALJEVIĆ (SRBJNTM)
2073
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
696
0
NAZARIY ISKIV (UKF)
2369
0
LORO FEDERICO (GERMINA)
478
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
374
0
MICHAEL GHISLANDI (TEAMNIO)
2139
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
948
0
ALESSIO COLONELLI (TOUKON)
2288
0
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
2017
0
KRENAR DZAFERI (SHKENDI)
1009
0
SAŠA NEDIĆ (KK.UNSU)
1880
0
NICOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1406
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1797
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
591
0
LUKA KRAMAR (BIH)
710
0
IGOR LAGUNOV (UKF)
426
0
DÁNIEL CSATÓ (GANZKES)
2018
0
VEGIM MURATI (SHKENDI)
1153
0
EMILYAN TASKOV (TEAM BG)
509
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
935
0
IVAN MARIĆ (KK IPON)
932
0
RAFFAELLO MILANTA (PULEO)
534
0
AJDIN ĆEHIĆ (BIHAC)
979
0
MAXIM SERBIN (UKF)
424
0
TAS FERENC SZILÁGYI (GANZKES)
235
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
2240
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
1442
0
FRANCESCO CARMINE RUSSO (MOFFA T)
1924
0
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
1807
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
594
0
DŽENAN KREHO (BIH)
1237
0
MYKHAILO VEPRIUK (UKF)
2074
0
MARKO KRALJEVIĆ (SRBJNTM)
2073
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
478
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
2139
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
948
0
ALESSIO COLONELLI (TOUKON)
2017
0
KRENAR DZAFERI (SHKENDI)
1406
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
591
0
LUKA KRAMAR (BIH)
710
0
IGOR LAGUNOV (UKF)
2018
0
VEGIM MURATI (SHKENDI)
509
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
932
0
RAFFAELLO MILANTA (PULEO)
424
0
TAS FERENC SZILÁGYI (GANZKES)
235
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
1924
0
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
1807
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
2074
0
MARKO KRALJEVIĆ (SRBJNTM)
2073
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
2139
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1406
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
591
0
LUKA KRAMAR (BIH)
509
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
424
0
TAS FERENC SZILÁGYI (GANZKES)
1924
0
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
1807
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
2073
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
591
0
LUKA KRAMAR (BIH)
509
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
1807
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
591
0
LUKA KRAMAR (BIH)
509
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
2018
VEGIM MURATI (SHKENDI)
424
0
TAS FERENC SZILÁGYI (GANZKES)
2018
0
VEGIM MURATI (SHKENDI)
1807
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
2018
0
VEGIM MURATI (SHKENDI)
Osvajači medalja
1. LUKA KRAMAR, KK Novi Grad Sarajevo
2. GIOVANNI PORTERI, GLC FIJLKAM
3. VLADIMIR BREZANCIC, Karate Federation of Serbia
3. NETTORE BIAGIO, ITALY NATIONAL TEAM
Kumite - Juniorke +59
2138
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
209
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1021
SILVIA CARONIA (PLANET)
2210
BASTI ISMAYILOVA (ANKF)
835
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1766
0
ALMEDINA KADRIĆ (TUZ)
1564
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
795
DINA LONCICH (ISRAEL)
1658
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
134
SELENA TAUSHANOVA (MKD)
2379
0
ANA MARKOVIĆ (AS)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1795
BERTOLI MARA (ITA NT)
1506
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
2138
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
1157
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
638
0
ANTONIJA ŠARAVANJA (KKHZG)
864
OLEKSANDRA SAMUS (UKF)
1018
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2286
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
1002
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
469
0
SASKIA ADAMOVÁ (SLOVKNT)
1799
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
211
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
1667
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
2072
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2271
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
883
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1511
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
1563
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
20
EVA BLAZEVSKA (MKD)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
1963
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
569
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
196
0
KLARA GRIZELJ (KK ZANS)
2408
0
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
1677
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
655
0
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
1909
ANASTASIYA KOPYLCHAK (UKF)
1607
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
29
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
209
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1021
0
SILVIA CARONIA (PLANET)
2210
0
BASTI ISMAYILOVA (ANKF)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1766
0
ALMEDINA KADRIĆ (TUZ)
795
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1658
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
134
0
SELENA TAUSHANOVA (MKD)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1795
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
1157
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
864
0
OLEKSANDRA SAMUS (UKF)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2286
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
1002
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
1799
0
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
211
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
2072
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
883
0
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1511
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
20
0
EVA BLAZEVSKA (MKD)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
569
0
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
2408
0
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1909
0
ANASTASIYA KOPYLCHAK (UKF)
1607
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
29
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1021
0
SILVIA CARONIA (PLANET)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
795
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1658
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
864
0
OLEKSANDRA SAMUS (UKF)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
1799
0
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
2072
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1511
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1607
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1658
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2072
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
569
0
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
1963
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
1963
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
Osvajači medalja
1. LUCIJA LESJAK, Međimurje
2. DINA MAHMUD, TUZLA
3. SIMONA SIMOVSKA, karate team olimpik 2007 macedonia
3. EMILIJA JANJIĆ, karate team olimpik 2007 macedonia