Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.C.D. ATLANTIDE TROINA
A.S.D. ASI KARATE VENETO
A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
A.S.D. MASTER CLUB MISTERBIANCO
accademia karate bartolo
Accademia KT Santa Maria a Vico
ADAMANT
AKS Sesto Fiorentino
Alken
ARENA
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CAM D'ONOFRIO
Asd Castelfranco Veneto
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD EXTREME FITNESS
ASD FITNESS PESCARA
ASD LEONE
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD SHOTOKAN
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Bashkimi 2002
Bátaszék
Belarus Karate Federation
BIHAĆ
Borac - Čačak
Bosatsu
BOTTONI
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BUDOKAN MONTELUPO
BUJE
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
BVSC-FIGHTER
C.S. TATUCU GIROS-CHISODA
CBS PULA
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
CKOSS karate
CROATIA
CROHERC
CS ESERCITO
CSK MASTER
Cus Perugia
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FATI
FENIKS
FINIDA (POREČ)
FORCA
FORTITER (Kaštela)
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HKSE
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Hungarian National WKF Team
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karate Austria
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Team Timmermans
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KC SARCELLES
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Posušje
KK Rudar Velenje
KK Slovsport Trnava
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Mala Subotica
mavashi
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Niederösterreich
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
Olympic Planet - Moffa Team
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pleszewski Klub Karate
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
PSE-Shindo
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
Rochlitz Germany
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
s.s.d. Master Planet Palermo
SAMOBOR
SAMPIONI
Sampioni Banja Koviljaca
Shingitai karate do
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHKENDIJA
Shotokan Grosuplje
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPIRIT
SPN Vernon
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
SSD fitness village
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Tűzmadár SE
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
universal center
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
UTE
VARAŽDIN
VARDAR
Vasas SC
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
YOSHITAKA
ZAMET
Zebbug Karate Club
Žalec
АЛМАЗ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - Kadetkinje -47
1433
LARA WEISMANN (BREGANA)
1433
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
1986
0
EMMA PODOBOVÁ (SLOVKNT)
1433
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
1738
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
2299
0
BRANKICA NEGOVANOVIĆ (BORSERB)
1986
EMMA PODOBOVÁ (SLOVKNT)
1810
AGUS ASIA (ITA NT)
1433
LARA WEISMANN (BREGANA)
16
0
TEODORA KRSTEVSKA (MKD)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
154
RONI HOVEV (ISRAEL)
825
AMINA DUNIUSHKINA (UKF)
1070
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1676
0
MARIJA MILEVA (STEFAN1)
2045
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
139
MAYA BENAROCH (ISRAEL)
832
MARIIA MIROSHNICHENKO (UKF)
2054
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
2021
ALICE ULIVI (AKS)
2201
MADINA SADIGOVA (ANKF)
446
NATÁLIA RAJČÁNOVÁ (SLOVKNT)
2195
BOGLARKA BIHARY (UTE)
664
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
2044
0
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
1172
ELISAVETA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1805
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
1778
EMINA ABDULIĆ (TUZ)
2149
POLINA GURENKO (FRA)
2324
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
1137
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
2196
NOEMI KOPFER (UTE)
817
0
BUKURIJE SELIMI (KK.FATI)
210
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
130
ROTEM COHEN (ISRAEL)
698
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
1344
SANA ĆERIMOVIĆ (KS USK )
2370
ALICE BELVINI (GERMINA)
1435
LUNA WEISMANN (BREGANA)
445
KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ (SLOVKNT)
1378
EMA ZETICA (KGB)
2299
0
BRANKICA NEGOVANOVIĆ (BORSERB)
1986
0
EMMA PODOBOVÁ (SLOVKNT)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
1433
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
154
0
RONI HOVEV (ISRAEL)
825
0
AMINA DUNIUSHKINA (UKF)
1070
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
2045
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
139
0
MAYA BENAROCH (ISRAEL)
832
0
MARIIA MIROSHNICHENKO (UKF)
2054
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
2021
0
ALICE ULIVI (AKS)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
446
0
NATÁLIA RAJČÁNOVÁ (SLOVKNT)
2195
0
BOGLARKA BIHARY (UTE)
2044
0
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
1172
0
ELISAVETA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1805
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
1778
0
EMINA ABDULIĆ (TUZ)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
2324
0
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
2196
0
NOEMI KOPFER (UTE)
817
0
BUKURIJE SELIMI (KK.FATI)
130
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
1344
0
SANA ĆERIMOVIĆ (KS USK )
2370
0
ALICE BELVINI (GERMINA)
1435
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
445
0
KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ (SLOVKNT)
1378
0
EMA ZETICA (KGB)
1986
0
EMMA PODOBOVÁ (SLOVKNT)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
825
0
AMINA DUNIUSHKINA (UKF)
2045
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
832
0
MARIIA MIROSHNICHENKO (UKF)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
446
0
NATÁLIA RAJČÁNOVÁ (SLOVKNT)
1172
0
ELISAVETA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1805
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
817
0
BUKURIJE SELIMI (KK.FATI)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
2370
0
ALICE BELVINI (GERMINA)
445
0
KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ (SLOVKNT)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
2027
0
STAFANIYA SOBALEVA (BKF)
2045
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
1805
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
445
0
KRISTÍNA ŠIMČÍKOVÁ (SLOVKNT)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
2201
0
MADINA SADIGOVA (ANKF)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
1810
0
AGUS ASIA (ITA NT)
2149
0
POLINA GURENKO (FRA)
2324
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
2324
0
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
1805
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
698
0
OLEKSANDRA TOLCHENOVA (UKF)
1137
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
Medalists
1. POLINA GURENKO, KC SARCELLES
2. AGUS ASIA, ITALY NATIONAL TEAM
3. MADINA SADIGOVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav
Kumite - Kadetkinje -54
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
205
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
1526
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
1819
0
FERRARINI SOFIA (ITA NT)
831
0
SIUZEN SINCHUKOVSKA (UKF)
2303
0
ALEXANDRA ILANKOVIC (HUN WKF)
231
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
1877
0
ELISA PONZI (GLCFIJL)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
21
EMILIJA CESMEDZIEVSKA (MKD)
1526
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
167
0
ANASTASIA NOSOVA (UKF)
2275
MAGDALENA GODLEWSKA (PKK )
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
1175
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
205
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
2180
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
694
0
POLINA KONDAUROVA (UKF)
2093
0
LILLA TÓTH (MTK-BUD)
132
0
MISHEL ZLATKIN (ISRAEL)
2092
0
ELDINA KAŠIĆ (IGMAN)
356
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
1866
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1336
0
FEDERICA CAVALLARO (RKVITA)
1426
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
2326
DELVINA MUCIQI (KOSOVA)
2298
0
MINA TRIKOŠ (BORSERB)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
706
YULIIA PALASHEVSKA (UKF)
1825
0
MANCINELLI SYRIA (ITA NT)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
2284
0
ALEKSANDRA ILANKOVIC (HKSE)
737
0
KIM KATZ (ISRAEL)
1768
0
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
2351
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
50
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
1337
0
MIRIAM GIUGA (RKVITA)
1364
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1462
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
2046
0
IVANA PEROVIC (SRBJNTM)
448
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
1493
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1192
0
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
1180
0
NATALIIA MANDAZHY (UKF)
1664
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
2142
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
660
0
PETRA ZELJKO (KKHZG)
299
SARAH GALEA (MALTA)
275
0
SOFIA CUTRINO (BDKMNTL)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
2325
VESA IBRAHIMI (KOSOVA)
1502
0
ZSÓFIA UDVARI (SHINDO)
767
0
ALESSIA ČEKADA (OPATIJA)
976
DARIIA BARBITSKA (UKF)
831
0
SIUZEN SINCHUKOVSKA (UKF)
231
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
21
0
EMILIJA CESMEDZIEVSKA (MKD)
1526
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
2275
0
MAGDALENA GODLEWSKA (PKK )
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
205
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
2180
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
132
0
MISHEL ZLATKIN (ISRAEL)
356
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
1866
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1426
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
2326
0
DELVINA MUCIQI (KOSOVA)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
706
0
YULIIA PALASHEVSKA (UKF)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
737
0
KIM KATZ (ISRAEL)
2351
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
50
0
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
1364
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1462
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
448
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
1493
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1180
0
NATALIIA MANDAZHY (UKF)
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
2142
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
299
0
SARAH GALEA (MALTA)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
2325
0
VESA IBRAHIMI (KOSOVA)
1502
0
ZSÓFIA UDVARI (SHINDO)
976
0
DARIIA BARBITSKA (UKF)
831
0
SIUZEN SINCHUKOVSKA (UKF)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
1526
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
2180
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
356
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
2326
0
DELVINA MUCIQI (KOSOVA)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
50
0
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
1364
0
LAURA POTISK (KKRSL)
448
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
299
0
SARAH GALEA (MALTA)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
976
0
DARIIA BARBITSKA (UKF)
2202
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
2180
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
1364
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
447
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVÁ (SLOVKNT)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1338
0
EMA NADAREVIĆ (KS USK )
1664
0
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1180
NATALIIA MANDAZHY (UKF)
299
0
SARAH GALEA (MALTA)
1180
0
NATALIIA MANDAZHY (UKF)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
299
0
SARAH GALEA (MALTA)
1941
0
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
1402
0
LEA VUKOJA (TAD )
Medalists
1. ZSÓFIA BARANYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. EMA NADAREVIĆ, KS USK BIH
3. IVANA KAMENOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. LEA VUKOJA, TAD RIJEKA
Kumite - Kadetkinje +54
2378
0
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
2170
0
ANJA KOTNIK (KRANJ)
2170
0
ANJA KOTNIK (KRANJ)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1748
0
NAMOINI MARTINA (YKKF)
1509
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1666
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
2122
0
ASIA IPPOLITO (GLCFIJL)
542
0
SAIRA MORINA (FORCA)
450
EVA KOZÁROVÁ (SLOVKNT)
1824
0
MAINI VALENTINA (ITA NT)
1906
0
ELYZAVETA PRYSHLYAK (UKF)
1186
YOANA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1038
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
2047
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1890
KAROLINA TEPEŠ (KKRSL)
1529
0
JESSICA MARANGONI (03BS120)
808
0
MAJA STOJMENOVSKA (KEIKS)
699
0
ALINA KARPYSHYNA (UKF)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
1282
0
GIULIA CAPUZZIMATI (SPINEA)
155
0
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1901
NENSI DRAGANIĆ (STUDNT)
536
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
1006
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
2378
0
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
2170
ANJA KOTNIK (KRANJ)
1527
0
PAMELA BODEI (03BS120)
361
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
2243
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
202
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
1294
0
RACHELE MAZZIOL (GLCFIJL)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
208
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1808
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
566
0
VERONIKA BOROSAN (UKF)
2276
MARTA MICHALEWICZ (PKK )
629
0
JASMINA VOJIĆ (KS USK )
2048
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
260
KALINA ŠUŠTERŠIČ (SHGROSP)
1265
0
MARIA TERESA SCHERZI (SHIRAI)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
1510
NATALI BADJUK (KASTAV)
1280
0
ANNA RIGHETTO (SPINEA)
612
0
NIKA ČEBOHIN (OMEGA)
1902
MARINA VUKOVIĆ (STUDNT)
1935
0
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
24
0
DESPINA SERAFIMOVA (MKD)
449
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1436
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
2169
EMA KRAJNIK (KRANJ)
1748
0
NAMOINI MARTINA (YKKF)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
542
0
SAIRA MORINA (FORCA)
450
0
EVA KOZÁROVÁ (SLOVKNT)
1824
0
MAINI VALENTINA (ITA NT)
1186
0
YOANA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1038
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
1890
0
KAROLINA TEPEŠ (KKRSL)
1529
0
JESSICA MARANGONI (03BS120)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
155
0
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1901
0
NENSI DRAGANIĆ (STUDNT)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
1006
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
2170
0
ANJA KOTNIK (KRANJ)
1527
0
PAMELA BODEI (03BS120)
202
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
208
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1808
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
2276
0
MARTA MICHALEWICZ (PKK )
2048
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
260
0
KALINA ŠUŠTERŠIČ (SHGROSP)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
1510
0
NATALI BADJUK (KASTAV)
1280
0
ANNA RIGHETTO (SPINEA)
1902
0
MARINA VUKOVIĆ (STUDNT)
1935
0
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
2169
0
EMA KRAJNIK (KRANJ)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
542
0
SAIRA MORINA (FORCA)
1824
0
MAINI VALENTINA (ITA NT)
1038
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
155
0
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
2327
0
FESTINA CURRI (KOSOVA)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1527
0
PAMELA BODEI (03BS120)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
1808
0
SIPIONE CARLOTTA (ITA NT)
2048
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
1280
0
ANNA RIGHETTO (SPINEA)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1038
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
1477
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
2048
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
1060
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
217
0
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
449
0
MERCEDES NEHILOVA (SLOVKNT)
1935
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1935
0
IRENE FURLANETTO (GLCFIJL)
982
0
GALINA SIRAK (UKF)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1390
0
SAJNA CVETKOSKA (SPORT94)
263
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. MERCEDES NEHILOVA, Slovak National Team
2. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA
3. FESTINA CURRI, Kosovo Karate Federation
3. SAJNA CVETKOSKA, Sport 94
Kumite - Juniori -76
206
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1631
0
BOTOND KAPDEBÓ (FIGHTER)
206
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
2206
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
1922
0
KOVLJENOVIĆ UROŠ (CASTRA1)
355
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1030
JAN BREZOČNIK (LNP)
2126
LORENZO RIFUGIO (GLCFIJL)
1102
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1190
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1152
0
TODOR RANCHEV (TEAM BG)
2071
DJORDJE VRUCINIC (SRBJNTM)
879
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
931
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
206
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1631
BOTOND KAPDEBÓ (FIGHTER)
839
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
1357
ELDIN MUJAGIĆ (USORANI)
1813
CELENTANO AUGUSTO (ITA NT)
2206
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
875
BOHDAN ARHAT (UKF)
533
ELVEDIN MEHULIĆ (BIHAC)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
715
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
1888
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
144
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
1083
IVAN VRBAN (VGORICA)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1499
0
VITO VRBAT (LOTOS)
2070
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1916
MYKHAILO FILIPENKO (UKF)
189
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1479
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
1647
DÁNIEL PINTÉR (HBFKK)
1065
RUDOLF KLIKH (UKF)
1767
AMAR HADŽIMUSTAFIĆ (TUZ)
1513
GABRIELE SALVATORE COCO (ACIREAL)
1516
KARLO TURK (KOSTRE)
1929
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
527
TARIK CAZINKIĆ (BIHAC)
355
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1030
0
JAN BREZOČNIK (LNP)
2126
0
LORENZO RIFUGIO (GLCFIJL)
1102
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1152
0
TODOR RANCHEV (TEAM BG)
2071
0
DJORDJE VRUCINIC (SRBJNTM)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
931
0
STIPE RAŠIĆ (KK IPON)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
1631
0
BOTOND KAPDEBÓ (FIGHTER)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
1357
0
ELDIN MUJAGIĆ (USORANI)
1813
0
CELENTANO AUGUSTO (ITA NT)
2206
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
875
0
BOHDAN ARHAT (UKF)
533
0
ELVEDIN MEHULIĆ (BIHAC)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1888
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
144
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
1083
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1916
0
MYKHAILO FILIPENKO (UKF)
189
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1647
0
DÁNIEL PINTÉR (HBFKK)
1065
0
RUDOLF KLIKH (UKF)
1767
0
AMAR HADŽIMUSTAFIĆ (TUZ)
1513
0
GABRIELE SALVATORE COCO (ACIREAL)
1516
0
KARLO TURK (KOSTRE)
1929
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
527
0
TARIK CAZINKIĆ (BIHAC)
355
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1102
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1152
0
TODOR RANCHEV (TEAM BG)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
839
0
KOSTYANTYN YANENKO (UKF)
2206
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
533
0
ELVEDIN MEHULIĆ (BIHAC)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1083
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1916
0
MYKHAILO FILIPENKO (UKF)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1767
0
AMAR HADŽIMUSTAFIĆ (TUZ)
1513
0
GABRIELE SALVATORE COCO (ACIREAL)
1929
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
355
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
2206
0
MURAD BALAKISHIYEV (ANKF)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1929
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
879
0
VIKTOR KSENZHYK (UKF)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
476
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
2070
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1800
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1916
0
MYKHAILO FILIPENKO (UKF)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
49
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
1737
0
CHRISTIAN FRANZESE (CHMPCNT)
1800
0
FERRARA CHRISTIAN (ITA NT)
Medalists
1. ADI GYURIK, Slovak National Team
2. VLADIMIR LAPCEVIC, Karate Federation of Serbia
3. VIKTOR KSENZHYK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. FERRARA CHRISTIAN, ITALY NATIONAL TEAM
Kumite - Juniorke +59
2138
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
209
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1021
SILVIA CARONIA (PLANET)
2210
BASTI ISMAYILOVA (ANKF)
835
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1766
0
ALMEDINA KADRIĆ (TUZ)
1564
0
VILMA KRASIĆ (FORTITE)
795
DINA LONCICH (ISRAEL)
1658
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
134
SELENA TAUSHANOVA (MKD)
2379
0
ANA MARKOVIĆ (AS)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1795
BERTOLI MARA (ITA NT)
1506
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
2138
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
1157
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
638
0
ANTONIJA ŠARAVANJA (KKHZG)
864
OLEKSANDRA SAMUS (UKF)
1018
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2286
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
1002
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
469
0
SASKIA ADAMOVÁ (SLOVKNT)
1799
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
211
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
1667
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
2072
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2271
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
883
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1511
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
1563
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
20
EVA BLAZEVSKA (MKD)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
1963
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
569
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
196
0
KLARA GRIZELJ (KK ZANS)
2408
0
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
1677
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
655
0
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
1909
ANASTASIYA KOPYLCHAK (UKF)
1607
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
29
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
209
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
1021
0
SILVIA CARONIA (PLANET)
2210
0
BASTI ISMAYILOVA (ANKF)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1766
0
ALMEDINA KADRIĆ (TUZ)
795
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1658
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
134
0
SELENA TAUSHANOVA (MKD)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1795
0
BERTOLI MARA (ITA NT)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
2138
0
SIMONA SIMOVSKA (STEFAN1)
1157
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
864
0
OLEKSANDRA SAMUS (UKF)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2286
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
1002
0
DAJANA KALAJDŽIĆ (KK.UNSU)
1799
0
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
211
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
2072
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
883
0
MOSHE SHAVIT (ISRAEL)
1511
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
20
0
EVA BLAZEVSKA (MKD)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
569
0
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
2408
0
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1909
0
ANASTASIYA KOPYLCHAK (UKF)
1607
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
29
0
PETRA MITROVIĆ (BBIOGRD)
1021
0
SILVIA CARONIA (PLANET)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
795
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1658
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
467
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
864
0
OLEKSANDRA SAMUS (UKF)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
1799
0
FANZANI FRANCESCA (ITA NT)
2072
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1511
0
IADARESTA NOEMI (SMAV)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1607
0
CAMILLA PETRUZZI (GLCFIJL)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1658
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1018
0
CHIARA MASSAGRANDE (BENEDET)
2072
0
DINA DURMIŠ (SRBJNTM)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
835
0
KARYNA DIKIDZHI (UKF)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
1506
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
1775
0
DINA MAHMUD (TUZ)
569
0
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
1963
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
1963
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
2016
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
2309
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1677
0
EMILIJA JANJIĆ (STEFAN1)
Medalists
1. LUCIJA LESJAK, Međimurje
2. DINA MAHMUD, TUZLA
3. SIMONA SIMOVSKA, karate team olimpik 2007 macedonia
3. EMILIJA JANJIĆ, karate team olimpik 2007 macedonia
Kumite - U 21 (muški) -75
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
335
0
MICHELE MARTINA (CUSTO)
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
207
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
847
0
RYZVAN TALIBOV (UKF)
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
2172
0
MARTIN RISTOVSKI (VARDAR)
2033
0
PAVEL KIRYIEVICH (BKF)
847
RYZVAN TALIBOV (UKF)
589
0
ADI DIZDAREVIĆ (BIH)
157
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1635
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
1661
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
335
MICHELE MARTINA (CUSTO)
781
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
207
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
2009
0
KARLO MATAN (DAL)
340
VALERII TUMAKOV (UKF)
525
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
1743
GIANLUCA AVIAN (YKKF)
385
0
TOMISLAV HREN (HR.DRAG)
2081
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1735
ALESSANDRO PORTOGHESE (CHMPCNT)
993
IGOR SOROKIN (UKF)
2334
HEKURAN SOJEVA (KOSOVA)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1212
0
ADRIAN DIMITROV (TEAM BG)
1918
ROMAN KMIT (UKF)
590
0
MEDIN PALDUM (BIH)
242
0
ABANOUB TALHAMI (ISRAEL)
1637
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
2080
LJUBIŠA MARIĆ (SRBJNTM)
537
VIGLIOTTI CLEMENTE (SMAV)
564
IHOR POPOVYCH (UKF)
494
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1209
0
TIT PRIMOZIC (KOLEKTO)
1662
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
2214
VUSAL KAMALLI (ANKF)
778
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
645
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2280
0
FILIP VOGT (PKK )
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1638
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
841
OLEKSANDR RUD (UKF)
2034
ALEH MATARAS (BKF)
2172
0
MARTIN RISTOVSKI (VARDAR)
847
0
RYZVAN TALIBOV (UKF)
589
0
ADI DIZDAREVIĆ (BIH)
1635
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
335
0
MICHELE MARTINA (CUSTO)
781
0
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
207
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
340
0
VALERII TUMAKOV (UKF)
525
0
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
1743
0
GIANLUCA AVIAN (YKKF)
2081
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1735
0
ALESSANDRO PORTOGHESE (CHMPCNT)
993
0
IGOR SOROKIN (UKF)
2334
0
HEKURAN SOJEVA (KOSOVA)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1918
0
ROMAN KMIT (UKF)
242
0
ABANOUB TALHAMI (ISRAEL)
1637
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
2080
0
LJUBIŠA MARIĆ (SRBJNTM)
537
0
VIGLIOTTI CLEMENTE (SMAV)
564
0
IHOR POPOVYCH (UKF)
494
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1209
0
TIT PRIMOZIC (KOLEKTO)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
778
0
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1638
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
841
0
OLEKSANDR RUD (UKF)
2034
0
ALEH MATARAS (BKF)
847
0
RYZVAN TALIBOV (UKF)
589
0
ADI DIZDAREVIĆ (BIH)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
207
0
BORNA PETROVIĆ (PORTO)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
525
0
NEDIM HASANBEGOVIC (WINNER)
2081
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
2334
0
HEKURAN SOJEVA (KOSOVA)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1637
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
2080
0
LJUBIŠA MARIĆ (SRBJNTM)
564
0
IHOR POPOVYCH (UKF)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
841
0
OLEKSANDR RUD (UKF)
847
0
RYZVAN TALIBOV (UKF)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
2081
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
564
0
IHOR POPOVYCH (UKF)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
13
0
PETAR ZABORSKI (MKD)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
2261
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
645
0
IVAN MARTINAC (KKHZG)
778
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
778
0
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
2300
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
819
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
2214
0
VUSAL KAMALLI (ANKF)
Medalists
1. ARDIT RUŠITI, HRASTNIK
2. IVAN MARTINAC, Hercegovina-Zagreb
3. GÁBOR HÁRSPATAKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. VUSAL KAMALLI, Azerbaijan National Karate Federation
Kumite - U 21 (ženski) -61
661
TINA MARIĆ (KKHZG)
661
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
2232
0
SARA BROGNERI (POLIZIA)
661
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
2107
0
JOVANA MARKOVIĆ (SRBJNTM)
661
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
919
0
VIOLA LALLO (PULEO)
522
0
EMINA MAHMUTBEGOVIC (WINNER)
704
0
ANASTASIIA PEREUDA (UKF)
2232
SARA BROGNERI (POLIZIA)
661
TINA MARIĆ (KKHZG)
2338
ADELINA RAMA (KOSOVA)
1777
0
LEJLA BAŠIĆ (TUZ)
484
0
LENKA ŤAŽKÁ (SLOVKNT)
1663
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
2107
JOVANA MARKOVIĆ (SRBJNTM)
212
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
783
0
MEDINA TOPIĆ (UKKBSA)
485
0
HANA KUKLOVÁ (SLOVKNT)
919
VIOLA LALLO (PULEO)
2083
TAMARA ŽIVIĆ (SRBJNTM)
773
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
1166
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
1286
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
2011
ANĐELA STJEPANDIĆ (DAL)
1116
IELYZAVETA SIROSH (UKF)
775
0
ZENIRA BEKTAŠ (UKKBSA)
709
0
KATERYNA PRONCHENKO (UKF)
2134
EMMA LUNGHI (GLCFIJL)
381
LUCIJA ŠIPURA (HR.DRAG)
1769
AZRA BAŠIĆ (TUZ)
772
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
2304
EVELYN HOLLO (HUN WKF)
2082
ANDRIJANA VASOVIĆ (SRBJNTM)
53
SARA KRSTEVSKA (METALMK)
248
0
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
483
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
761
IRENE VANZETTI (CUSTO)
2308
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
83
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
651
LUCIJA ČATLAK (KKHZG)
1208
PETRA ZAJC (KOLEKTO)
153
LIRAZ LINZEN (ISRAEL)
269
VERONIKA KOSTIUCHENKO (UKF)
704
0
ANASTASIIA PEREUDA (UKF)
2232
0
SARA BROGNERI (POLIZIA)
661
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
2338
0
ADELINA RAMA (KOSOVA)
484
0
LENKA ŤAŽKÁ (SLOVKNT)
1663
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
2107
0
JOVANA MARKOVIĆ (SRBJNTM)
212
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
485
0
HANA KUKLOVÁ (SLOVKNT)
919
0
VIOLA LALLO (PULEO)
2083
0
TAMARA ŽIVIĆ (SRBJNTM)
773
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
1166
0
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
1286
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
2011
0
ANĐELA STJEPANDIĆ (DAL)
1116
0
IELYZAVETA SIROSH (UKF)
775
0
ZENIRA BEKTAŠ (UKKBSA)
2134
0
EMMA LUNGHI (GLCFIJL)
381
0
LUCIJA ŠIPURA (HR.DRAG)
1769
0
AZRA BAŠIĆ (TUZ)
772
0
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
2304
0
EVELYN HOLLO (HUN WKF)
2082
0
ANDRIJANA VASOVIĆ (SRBJNTM)
53
0
SARA KRSTEVSKA (METALMK)
483
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
761
0
IRENE VANZETTI (CUSTO)
2308
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
83
0
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
651
0
LUCIJA ČATLAK (KKHZG)
1208
0
PETRA ZAJC (KOLEKTO)
153
0
LIRAZ LINZEN (ISRAEL)
269
0
VERONIKA KOSTIUCHENKO (UKF)
2232
0
SARA BROGNERI (POLIZIA)
2338
0
ADELINA RAMA (KOSOVA)
1663
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
2107
0
JOVANA MARKOVIĆ (SRBJNTM)
919
0
VIOLA LALLO (PULEO)
2083
0
TAMARA ŽIVIĆ (SRBJNTM)
1286
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
1116
0
IELYZAVETA SIROSH (UKF)
775
0
ZENIRA BEKTAŠ (UKKBSA)
1769
0
AZRA BAŠIĆ (TUZ)
772
0
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
53
0
SARA KRSTEVSKA (METALMK)
483
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
83
0
ALINA KORNIŠOVA (BKK LAT)
651
0
LUCIJA ČATLAK (KKHZG)
269
0
VERONIKA KOSTIUCHENKO (UKF)
2338
0
ADELINA RAMA (KOSOVA)
2107
0
JOVANA MARKOVIĆ (SRBJNTM)
919
0
VIOLA LALLO (PULEO)
1286
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
1769
0
AZRA BAŠIĆ (TUZ)
772
0
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
483
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
651
0
LUCIJA ČATLAK (KKHZG)
2338
0
ADELINA RAMA (KOSOVA)
919
0
VIOLA LALLO (PULEO)
1769
0
AZRA BAŠIĆ (TUZ)
651
0
LUCIJA ČATLAK (KKHZG)
2338
0
ADELINA RAMA (KOSOVA)
1769
0
AZRA BAŠIĆ (TUZ)
381
LUCIJA ŠIPURA (HR.DRAG)
775
0
ZENIRA BEKTAŠ (UKKBSA)
381
0
LUCIJA ŠIPURA (HR.DRAG)
772
0
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
381
0
LUCIJA ŠIPURA (HR.DRAG)
651
0
LUCIJA ČATLAK (KKHZG)
772
0
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
Medalists
1. AZRA BAŠIĆ, TUZLA
2. ADELINA RAMA, Kosovo Karate Federation
3. VIOLA LALLO, Team Karate Puleo
3. LUCIJA ČATLAK, Hercegovina-Zagreb