Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
,,USORA"-USORA
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.C.D. ATLANTIDE TROINA
A.S.D. ASI KARATE VENETO
A.S.D. DOJO KARATE WADO RYU SPINEA
A.S.D. MASTER CLUB MISTERBIANCO
accademia karate bartolo
Accademia KT Santa Maria a Vico
ADAMANT
AKS Sesto Fiorentino
Alken
ARENA
ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
ASD CAM D'ONOFRIO
Asd Castelfranco Veneto
ASD CSO ARCOBALENO
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD EXTREME FITNESS
ASD FITNESS PESCARA
ASD LEONE
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD SHOTOKAN
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TEAM KARATE LADISPOLI
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Bashkimi 2002
Bátaszék
Belarus Karate Federation
BIHAĆ
Borac - Čačak
Bosatsu
BOTTONI
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BUDOKAN MONTELUPO
BUJE
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BUSHI-DO BYDGOSZCZ
BVSC-FIGHTER
C.S. TATUCU GIROS-CHISODA
CBS PULA
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPIONS CLUB BELGIUM
CKOSS karate
CROATIA
CROHERC
CS ESERCITO
CSK MASTER
Cus Perugia
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FATI
FENIKS
FINIDA (POREČ)
FORCA
FORTITER (Kaštela)
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLADIJATOR
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
Hässelby Karate Dojo
Hercegovina-Zagreb
HKSE
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Hungarian National WKF Team
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karate Austria
Karate Club Nikon
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Team Timmermans
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KC SARCELLES
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK BORAC 021
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Posušje
KK Rudar Velenje
KK Slovsport Trnava
KK SOKOL
KK Zanshin Split
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Mala Subotica
mavashi
MAWASHI
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
NESTOR
Niederösterreich
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
Olympic Planet - Moffa Team
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
Pleszewski Klub Karate
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
PSE-Shindo
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RI CROATIA
Rochlitz Germany
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
s.s.d. Master Planet Palermo
SAMOBOR
SAMPIONI
Sampioni Banja Koviljaca
Shingitai karate do
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
SHKENDIJA
Shotokan Grosuplje
SHOTOKAN VELENJE
SISAK
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPIRIT
SPN Vernon
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
Sporting Budo Budapest
SPORTSLIFE
SSD fitness village
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Tűzmadár SE
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
universal center
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
UTE
VARAŽDIN
VARDAR
Vasas SC
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
YOSHITAKA
ZAMET
Zebbug Karate Club
Žalec
АЛМАЗ
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - U 21 (muški) +84
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kumite - U 21 (muški) +84
1705
0
MIRCO COSTELLA (GLCFIJL)
500
0
DÁVID KOSTOLNÍK (SLOVKNT)
500
0
DÁVID KOSTOLNÍK (SLOVKNT)
54
0
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
54
0
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
866
0
OLEKSANDR GREVTSOV (UKF)
1441
0
FIORE ROMANO (MOFFA T)
22
0
MIKI STOJMANOVIK (MKD)
961
0
ALBRIM SAMAHODAJ (MEĐUGOR)
866
0
OLEKSANDR GREVTSOV (UKF)
1521
0
CRISANTI FRANCESCO (FITVILL)
2087
0
BOGDAN TRIKOŠ (SRBJNTM)
1033
TADEJ DAJČMAN (LNP)
1705
0
MIRCO COSTELLA (GLCFIJL)
643
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
500
0
DÁVID KOSTOLNÍK (SLOVKNT)
99
0
IVAN VUJNOVIĆ (SISAK)
2187
0
TAMAS JANO (UTE)
168
0
ARTEM LUSTENKO (UKF)
54
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
940
0
SIMONE MARINO (PULEO)
811
0
ANTONIJO MITEV (KEIKS)
2242
0
TARIK HAMIDOVIC (SLOBODA)
2136
0
ANDRII BAIDALA (UKF)
417
0
ÁKOS SZKOTNICZKY (VASAS)
147
0
ROY PHATAL (ISRAEL)
6
ROB TIMMERMANS (K.T.T.)
1706
0
DAVIDE BUTTIGNOL (GLCFIJL)
1475
0
FILIP BARAC (ZAMET)
501
0
ANDREJ BUCHA (SLOVKNT)
2410
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
2390
0
AJDIN VATRIĆ (CHAMPIO)
1920
0
ROMAN HERCHUK (UKF)
57
FILIP KOCEVSKI (METALMK)
1441
0
FIORE ROMANO (MOFFA T)
866
0
OLEKSANDR GREVTSOV (UKF)
1521
0
CRISANTI FRANCESCO (FITVILL)
1033
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
643
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
500
0
DÁVID KOSTOLNÍK (SLOVKNT)
2187
0
TAMAS JANO (UTE)
54
0
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
940
0
SIMONE MARINO (PULEO)
2136
0
ANDRII BAIDALA (UKF)
147
0
ROY PHATAL (ISRAEL)
6
0
ROB TIMMERMANS (K.T.T.)
1475
0
FILIP BARAC (ZAMET)
2410
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1920
0
ROMAN HERCHUK (UKF)
57
0
FILIP KOCEVSKI (METALMK)
866
0
OLEKSANDR GREVTSOV (UKF)
1033
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
643
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
54
0
SEMIR KJOSOVIKJ (METALMK)
940
0
SIMONE MARINO (PULEO)
6
0
ROB TIMMERMANS (K.T.T.)
2410
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1920
0
ROMAN HERCHUK (UKF)
866
0
OLEKSANDR GREVTSOV (UKF)
643
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
940
0
SIMONE MARINO (PULEO)
1920
0
ROMAN HERCHUK (UKF)
643
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1920
0
ROMAN HERCHUK (UKF)
57
0
FILIP KOCEVSKI (METALMK)
2390
0
AJDIN VATRIĆ (CHAMPIO)
2410
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
2390
0
AJDIN VATRIĆ (CHAMPIO)
940
0
SIMONE MARINO (PULEO)
2390
0
AJDIN VATRIĆ (CHAMPIO)
Osvajači medalja
1. IVAN KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ROMAN HERCHUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. SEMIR KJOSOVIKJ, METALURG
3. SIMONE MARINO, Team Karate Puleo
Kata - U 21 (muški)(YU)
1240
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
575
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
575
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
98
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
575
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
441
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
912
0
SZABOLCS KOCH (HUNGARY)
1240
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
575
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
2171
0
FERRI ISIC (VARDAR)
386
0
MARKO LAMBIĆ (B.LUKA)
145
0
DANIEL COHEN (ISRAEL)
98
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
418
0
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
712
0
LUKA LOVIĆ (BSHDOZG)
1407
0
ANTONIO PAVAN (GLCFIJL)
441
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
1291
0
VELJKO ŽIVKOVIĆ (SKIPPER)
125
0
RAMI SHAMILOV (ISRAEL)
271
VITALII YELIZAROV (UKF)
909
0
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
1250
0
FRAN GRGIĆ (333CR)
555
0
ENZO ZEZZA (ASDMAT)
1603
0
NIKOLA JANKAŠ (KK MS)
2102
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1754
0
OFIR IMAS (ISRAEL)
851
ARSEN TARNAVSKYI (UKF)
2225
0
HASAN RUSTAMOV (ANKF)
1353
0
RENAT ARKHIPENKA (ADAMANT)
1574
0
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
440
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
1106
0
KARLO LEVAK (POLET)
751
0
REDZEP MUSTAFOFSKI (7654321)
1372
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
912
0
SZABOLCS KOCH (HUNGARY)
575
0
SAMUEL STEA (PUGLIA)
145
0
DANIEL COHEN (ISRAEL)
98
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
418
0
TAMÁS FORGÁCS (VASAS)
441
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
125
0
RAMI SHAMILOV (ISRAEL)
271
0
VITALII YELIZAROV (UKF)
909
0
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
555
0
ENZO ZEZZA (ASDMAT)
2102
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
851
0
ARSEN TARNAVSKYI (UKF)
2225
0
HASAN RUSTAMOV (ANKF)
440
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
751
0
REDZEP MUSTAFOFSKI (7654321)
1372
0
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
912
0
SZABOLCS KOCH (HUNGARY)
98
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
441
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
125
0
RAMI SHAMILOV (ISRAEL)
909
0
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
2102
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
440
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
751
0
REDZEP MUSTAFOFSKI (7654321)
912
0
SZABOLCS KOCH (HUNGARY)
441
0
TOMÁŠ HAJDU (SLOVKNT)
2102
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
440
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
912
0
SZABOLCS KOCH (HUNGARY)
2102
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
851
0
ARSEN TARNAVSKYI (UKF)
1754
0
OFIR IMAS (ISRAEL)
909
0
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
1754
0
OFIR IMAS (ISRAEL)
440
0
DANIEL HAVLÍČEK (SLOVKNT)
909
0
GERGŐ SZILÁGYI (HUNGARY)
Osvajači medalja
1. SZABOLCS KOCH, Hungarian Karate Federation
2. JOVAN SIMIĆ, Karate Federation of Serbia
3. SAMUEL STEA, ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
3. DANIEL HAVLÍČEK, Slovak National Team
Kata - Mlađi kadeti (YC)
1370
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
858
0
ALEKSANDR INIUTIN (UKF)
1370
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
2094
0
JACOPO BERLINGERIO (CUS PER)
2094
0
JACOPO BERLINGERIO (CUS PER)
972
0
ARTEM ROTOR (UKF)
2094
0
JACOPO BERLINGERIO (CUS PER)
2121
0
ANDREA CERESOLI (GLCFIJL)
1370
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
504
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
858
ALEKSANDR INIUTIN (UKF)
2094
JACOPO BERLINGERIO (CUS PER)
2257
VIKTOR ŠKULEC (SVK)
744
DAVID SPASOVSKI (7654321)
2163
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
972
ARTEM ROTOR (UKF)
905
ZSOMBOR PALETTA (HUNGARY)
613
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
91
0
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (BKK LAT)
1356
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
2121
ANDREA CERESOLI (GLCFIJL)
100
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
752
TOMAS MISKOSKI (7654321)
2251
RICHARD ŠLEHOFER (SVK)
561
RUSLAN KOTYK (UKF)
1310
TARIK SALKIĆ (KS USK )
729
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
884
0
EILAY TZION COHEN (ISRAEL)
492
NEJC STERNIŠA (RADGONA)
1955
GALEOTTI THOMAS (TALARIC)
2255
MATEJ REBRO (SVK)
750
KRISTIJAN BAJOVSKI (7654321)
1581
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
985
OLEG LAGODA (UKF)
1852
SENAID VELADZIC (KS USK )
287
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
181
0
KEVIN SOBOTA (MIKI)
2158
NIKLAS TAMŠE (RUDAR)
2360
PIETRO BINOTTO (GERMINA)
904
ÁDÁM KROLL (HUNGARY)
547
JASIN OSMANI (FORCA)
2253
ROMAN HRČKA (SVK)
981
ANDRII RIBACHENKO (UKF)
1259
NOEL DUJSO (B.LUKA)
504
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
858
0
ALEKSANDR INIUTIN (UKF)
2094
0
JACOPO BERLINGERIO (CUS PER)
2257
0
VIKTOR ŠKULEC (SVK)
744
0
DAVID SPASOVSKI (7654321)
2163
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
972
0
ARTEM ROTOR (UKF)
905
0
ZSOMBOR PALETTA (HUNGARY)
613
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
1356
0
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
2121
0
ANDREA CERESOLI (GLCFIJL)
100
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
752
0
TOMAS MISKOSKI (7654321)
2251
0
RICHARD ŠLEHOFER (SVK)
561
0
RUSLAN KOTYK (UKF)
1310
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
884
0
EILAY TZION COHEN (ISRAEL)
492
0
NEJC STERNIŠA (RADGONA)
1955
0
GALEOTTI THOMAS (TALARIC)
2255
0
MATEJ REBRO (SVK)
750
0
KRISTIJAN BAJOVSKI (7654321)
1581
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
985
0
OLEG LAGODA (UKF)
1852
0
SENAID VELADZIC (KS USK )
287
0
PETAR AVRAMOV (URBANIN)
2158
0
NIKLAS TAMŠE (RUDAR)
2360
0
PIETRO BINOTTO (GERMINA)
904
0
ÁDÁM KROLL (HUNGARY)
547
0
JASIN OSMANI (FORCA)
2253
0
ROMAN HRČKA (SVK)
981
0
ANDRII RIBACHENKO (UKF)
1259
0
NOEL DUJSO (B.LUKA)
504
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2094
0
JACOPO BERLINGERIO (CUS PER)
2163
0
MATEVŽ POLIČNIK (RUDAR)
972
0
ARTEM ROTOR (UKF)
613
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
2121
0
ANDREA CERESOLI (GLCFIJL)
2251
0
RICHARD ŠLEHOFER (SVK)
1310
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
492
0
NEJC STERNIŠA (RADGONA)
2255
0
MATEJ REBRO (SVK)
1581
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1852
0
SENAID VELADZIC (KS USK )
2158
0
NIKLAS TAMŠE (RUDAR)
2360
0
PIETRO BINOTTO (GERMINA)
2253
0
ROMAN HRČKA (SVK)
981
0
ANDRII RIBACHENKO (UKF)
504
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
972
0
ARTEM ROTOR (UKF)
2121
0
ANDREA CERESOLI (GLCFIJL)
1310
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
492
0
NEJC STERNIŠA (RADGONA)
1581
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
2360
0
PIETRO BINOTTO (GERMINA)
2253
0
ROMAN HRČKA (SVK)
504
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2121
0
ANDREA CERESOLI (GLCFIJL)
492
0
NEJC STERNIŠA (RADGONA)
2253
0
ROMAN HRČKA (SVK)
504
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2253
0
ROMAN HRČKA (SVK)
547
JASIN OSMANI (FORCA)
981
0
ANDRII RIBACHENKO (UKF)
547
0
JASIN OSMANI (FORCA)
2360
0
PIETRO BINOTTO (GERMINA)
981
0
ANDRII RIBACHENKO (UKF)
492
0
NEJC STERNIŠA (RADGONA)
981
0
ANDRII RIBACHENKO (UKF)
Osvajači medalja
1. ROMAN HRČKA, Sport School Karate Bratislava
2. RONEN AMINOF, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. ANDREA CERESOLI, GLC FIJLKAM
3. NEJC STERNIŠA, GORNJA RADGONA
Kata - Mlađi učenici (YA)
1305
ELVEDIN VILIĆ (KS USK )
1305
0
ELVEDIN VILIĆ (KS USK )
1585
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
1585
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
320
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
1585
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
1429
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
1585
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
318
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
1960
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
1305
ELVEDIN VILIĆ (KS USK )
1384
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1449
ANES PEHLIĆ (KS USK )
870
OSTAP GRES (UKF)
1112
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
320
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
252
0
FADI KHOURY (ISRAEL)
2250
0
DÁVID GENDEŠ (SVK)
1691
ELIAS ELVI PRAVISANI (GLCFIJL)
2272
ALDIN HADŽIĆ (KS USK )
920
FRAN KISIĆ (KK IPON)
1448
AMAR ŠABANAGIĆ (KS USK )
1429
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
2153
KIAN HLASTEC (RUDAR)
316
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
422
0
CARLOS SHAHIN (ISRAEL)
2247
0
SAMUEL DOBIÁŠ (SVK)
1690
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
2269
FARIS RAMIĆ (KS USK )
922
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
1843
ADIN MUSIĆ (KS USK )
872
ARSEN KOVALCHUK (UKF)
2154
VID GORENŠEK (RUDAR)
317
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
1855
BELMIN HALILAGIĆ (KS USK )
1692
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
1057
SANI ALJOVIĆ (OKINAWA)
917
MATEJ TOTH (KK IPON)
1450
ERMIN PAJAZETOVIĆ (KS USK )
1024
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
604
FILIP ČOLAK (OMEGA)
319
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
1585
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
1960
0
PUTELLI NICOLO (TALARIC)
1305
0
ELVEDIN VILIĆ (KS USK )
1384
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1449
0
ANES PEHLIĆ (KS USK )
870
0
OSTAP GRES (UKF)
1112
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
320
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
2250
0
DÁVID GENDEŠ (SVK)
1691
0
ELIAS ELVI PRAVISANI (GLCFIJL)
2272
0
ALDIN HADŽIĆ (KS USK )
920
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
1448
0
AMAR ŠABANAGIĆ (KS USK )
1429
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
2153
0
KIAN HLASTEC (RUDAR)
316
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
2247
0
SAMUEL DOBIÁŠ (SVK)
1690
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
2269
0
FARIS RAMIĆ (KS USK )
922
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
1843
0
ADIN MUSIĆ (KS USK )
872
0
ARSEN KOVALCHUK (UKF)
2154
0
VID GORENŠEK (RUDAR)
317
0
LOVRE MEŠIN (SAMOBOR)
1855
0
BELMIN HALILAGIĆ (KS USK )
1692
0
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
1057
0
SANI ALJOVIĆ (OKINAWA)
917
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
1450
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (KS USK )
1024
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
604
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
319
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
1585
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
1384
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1449
0
ANES PEHLIĆ (KS USK )
320
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
2250
0
DÁVID GENDEŠ (SVK)
920
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
1429
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
316
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
2247
0
SAMUEL DOBIÁŠ (SVK)
922
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
1843
0
ADIN MUSIĆ (KS USK )
2154
0
VID GORENŠEK (RUDAR)
1855
0
BELMIN HALILAGIĆ (KS USK )
917
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
1024
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
604
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
1384
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
320
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
2250
0
DÁVID GENDEŠ (SVK)
1429
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
2247
0
SAMUEL DOBIÁŠ (SVK)
2154
0
VID GORENŠEK (RUDAR)
917
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
604
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
1384
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1429
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
2154
0
VID GORENŠEK (RUDAR)
917
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
1384
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
917
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
1057
SANI ALJOVIĆ (OKINAWA)
1855
0
BELMIN HALILAGIĆ (KS USK )
1057
0
SANI ALJOVIĆ (OKINAWA)
604
0
FILIP ČOLAK (OMEGA)
1057
0
SANI ALJOVIĆ (OKINAWA)
2154
0
VID GORENŠEK (RUDAR)
1057
0
SANI ALJOVIĆ (OKINAWA)
Osvajači medalja
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. MATEJ TOTH, IPON ZAGREB
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
3. SANI ALJOVIĆ, OKINAWA