Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
753
LEONA GULIJA (GLOBUS)
753
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
412
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
753
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
773
0
ZORANA GLIGOREVIĆ (POLET-B)
564
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
480
ENA ROZIĆ (KSRH)
88
0
IMLA SARAJČIĆ (KKTRAVN)
40
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
645
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
451
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
753
LEONA GULIJA (GLOBUS)
482
0
IVONA RAMLJAK (KSRH)
379
0
ALEXANDRA SOFRANEKOVA (SZK)
412
ADRIANA ROSS (KASTAV)
768
0
MARIJANA STRIGIĆ (SLOGA)
824
0
TEA PLEŠA (ZAG)
745
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
573
0
BERINA HUREM (VELIKA)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
411
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
326
0
NEJRA KAJMAK (IPONN)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
646
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
478
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
413
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
564
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
480
0
ENA ROZIĆ (KSRH)
88
0
IMLA SARAJČIĆ (KKTRAVN)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
753
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
379
0
ALEXANDRA SOFRANEKOVA (SZK)
412
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
768
0
MARIJANA STRIGIĆ (SLOGA)
745
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
411
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
478
0
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
413
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
480
0
ENA ROZIĆ (KSRH)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
412
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
745
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
478
0
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
326
0
NEJRA KAJMAK (IPONN)
478
0
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. MELINA IBRAHIMOVIĆ, KK DO - Tuzla
3. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANAMARIJA RAVLIĆ, TUŠKANAC