Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CAZIN
CROATIA
CROHERC
DALMACIJA
ĐAKOVO
ENERGIJA
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI KARATE SAVEZ
Hrvatski Sokol
ICTUS
Ipon Vitez
IPPON
JION PEB BIHAĆ
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate savez Tuzlanskog kantona
karate savez Ze Do kantona
Karlovac 1969
Kastav
KK DO - Tuzla
KK Nexe
KK SISAK
KK VITEZ
KLENOVNIK
KRK CROATIA
KRS HERCEGOVINA
LEPOGLAVA
Lev
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVO MESTO
OPATIJA
Osijek
Polet-Brod
RAKOVICA KANON
SAMOBOR
Shihan
Shotokan - Darda
Sinđelić
Slavonski Brod
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
Slovak National Team
STIJENA
STUDENT
Tempo
TEMPO
Tigar Sisak
Travnik GS-TMT
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
Kata - Učenice (P3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
753
LEONA GULIJA (GLOBUS)
753
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
412
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
753
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
773
0
ZORANA GLIGOREVIĆ (POLET-B)
564
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
480
ENA ROZIĆ (KSRH)
88
0
IMLA SARAJČIĆ (KKTRAVN)
40
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
645
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
451
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
753
LEONA GULIJA (GLOBUS)
482
0
IVONA RAMLJAK (KSRH)
379
0
ALEXANDRA SOFRANEKOVA (SZK)
412
ADRIANA ROSS (KASTAV)
768
0
MARIJANA STRIGIĆ (SLOGA)
824
0
TEA PLEŠA (ZAG)
745
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
573
0
BERINA HUREM (VELIKA)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
411
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
326
0
NEJRA KAJMAK (IPONN)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
646
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
478
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
413
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
564
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
480
0
ENA ROZIĆ (KSRH)
88
0
IMLA SARAJČIĆ (KKTRAVN)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
753
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
379
0
ALEXANDRA SOFRANEKOVA (SZK)
412
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
768
0
MARIJANA STRIGIĆ (SLOGA)
745
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
411
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
478
0
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
413
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
480
0
ENA ROZIĆ (KSRH)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
412
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
745
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
478
0
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
326
0
NEJRA KAJMAK (IPONN)
478
0
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. MELINA IBRAHIMOVIĆ, KK DO - Tuzla
3. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANAMARIJA RAVLIĆ, TUŠKANAC