Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
1419
2
SARA MALČEC (VIROVTC)
461
3
FABBRI MARTINA (TALARIC)
461
4
FABBRI MARTINA (TALARIC)
309
1
KATSIARYNA KARATKEVICH (BKF)
1649
0
PAULA VARAT (333CR)
309
5
KATSIARYNA KARATKEVICH (BKF)
1807
0
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
919
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
1419
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
2021
5
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
461
FABBRI MARTINA (TALARIC)
1737
5
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
513
0
MAŠA SIMONIČ (KZS)
647
JENNIFER REGIS (AS-TEAM)
1879
1
LEJLA BEGIĆ (ZENICA)
1020
4
CSENGE FÁBIÁN (MTK-BUD)
1359
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
309
5
KATSIARYNA KARATKEVICH (BKF)
919
0
ZSÓFIA VAS (MTK-BUD)
2021
3
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
461
2
FABBRI MARTINA (TALARIC)
1737
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
647
0
JENNIFER REGIS (AS-TEAM)
1020
5
CSENGE FÁBIÁN (MTK-BUD)
1359
0
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
309
1
KATSIARYNA KARATKEVICH (BKF)
2021
4
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
1737
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1020
5
CSENGE FÁBIÁN (MTK-BUD)
2021
2
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
1020
3
CSENGE FÁBIÁN (MTK-BUD)
1359
3
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
1879
2
LEJLA BEGIĆ (ZENICA)
1737
3
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
1359
2
VIKTORIIA OMELCHENKO (UKF)
Medalists
1. CSENGE FÁBIÁN, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. NIKOLINA ĐURĐEVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. FABBRI MARTINA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. LUCIJA GEČEVIĆ, SAMOBOR